Rüyada “Rüyada Kete Görmek” Görmek

Rüyada Kete Görmek

Rüyada Kete görmek, çoğunlukla bolluk ve bereket ile tabir olunur. Rüyada kete gören kimse, öncesinde bozuk olan işlerini sonunda kendi çabaları ile yoluna koymayı başarır ve kazancında büyük bir artış meydana getirir. Rüyada kete görmek, bazı yorumculara göre kete görmek kişinin iş hayatındaki başarılara bağlı olarak kazancının artması anlamına gelir.

Rüyada Kete Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kete görürse uzun yıllar verdiği emeklerinin karşılığını sonunda alır ve ailesini refaha kavuşturur.” Bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada kete görmek oldukça hayırlı anlamlara sahip olduğu için hayırlı bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Kete Yapmak

Rüyada kete yapmak, rüya sahibinin başarılı bir insan olabilmek için gösterdiği çabayı temsil eder. Rüyasında kete yaptığını gören biri toplumdaki saygınlığını ve itibarını arttırmak için çok çalışıyor ve zorluklar karşısında asla pes etmiyor demektir.

Rüyada Kete Yemek

Rüyada kete yemek, helal kazanç ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi bol kazanç elde etmek için çalışmakta ve bu kazancı da helal yollardan elde etmektedir. Rüya tabircileri tarafından yapılmakta olan bazı yorumlara göre de rüyasında kete yediğini gören biri doğru işlerle uğraştığı için kazancında hep artış olmaktadır.

Rüyada Kete Almak

Rüyada kete almak, iyi insan ilişkilerini temsil etmektedir. Rüyasında kete aldığını gören kimse çevresindekilere karşı daha anlayışlı olacak ve bu da onun toplum tarafından kabul görmesini sağlayacaktır. Uzun süren bir yalnızlık sürecinden sonra rüyayı gören kişi insanlarla iletişim kurmaya başlayıp onlarla iyi vakit geçirmeye çalışır.

Rüyada Kete Pişirmek

Rüyada kete pişirmek, kişinin ailevi ilişkilerini iyi olduğu şeklinde yorumlanır. Rüyasında kete pişirdiğini gören kimse, ailesine karşı oldukça saygılı bir insandır. Bazı yorumlara göre de rüyada kete pişirmek, bozuk aile ilişkilerinin düzeleceği ve ev halkının bir araya gelerek güzel vakit geçireceği anlamına gelir.

Rüyada Kete Poğaça

Rüyada kete poğaça, kişinin son zamanlarda savurgan olduğuna ve bu durumun onu maddi yokluğa sürükleyeceğine işarettir. Rüyasında kete poğaça gören biri elindekilerinin kıymetini bilmiyor demektir.

Rüyada Kete İkram Etmek

Rüyada kete ikram etmek, uzaktan gelecek bir akrabanın aile için bazı kararlar alacağıma delalet eder. Bu kişi aileyi bir arada toplayarak onlara önemli bir haber verecektir.

Rüyada Kete Hamuru Görmek

Rüyada kete hamuru görmek, kişinin kısa süreli bir fiziksel yorgunluk yaşayacağı ve bazı işlerinin aksayacağı anlamındadır. Rüyasında kete hamuru gören birinin çok ciddi olmayan bir hastalık geçireceği söylenir.

Rüyada Yağlı Kete Görmek

Rüyada yağlı kete görmek, küçük bir olumsuzluğun rüya sahibini güçlendireceği ve onu hırslandıracağı şeklinde açıklanır. Rüyasında yağlı kete gören kimse, zorluklar karşısında pes etmektense onlara karşı savaşmayı tercih eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani