Rüyada “Rüyada Ketçap Görmek” Görmek

Rüyada Ketçap Görmek

Rüyada Ketçap görmek, hem olumlu hem de olumsuz olarak yorumlanır. Rüyada ketçap gören kimse, rüyayı gören kişinin psikolojik durumu ile de alakalı olabileceği gibi rüyayı görme şekli ile de alakalı olabilir. Rüyada ketçap görmek, eğer görülen ketçap taze ve lezzetli ise kişinin ağzının tadının her daim yerinde olacağına, mutlu ve huzurlu olacağına, güzel haberler alacağını işarettir. Bu kişinin beklediği bir haber var ise en iyi şekilde sonuçlanacaktır.

Rüyada ketçap görmek eğer görülen ketçap kötü bir tada ve görüntüye sahip ise pek hayırlı yorumlanmaz. Kişinin ağzının tadının bozulması, olumsuz haberler alması, can sıkıcı durumlar yaşaması ve sorunlu kişiler ile muhatap olması ile yorumlanabilir. Eğer beklenen bir haber ve ya durum var ise bu durum olumsuz da sonuçlanabilir.

Rüyada Ketçap Görmek İslami Anlamı

Rüyada ketçap görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; ağızda hoş tat kalıyorsa, kişinin yuvasına da mutluluk getirir, ağzının tadı bozulmaz. Rüyada ketçap görmenin psikolojik yorumu ise kişinin yaşamayı hep heves ettiği ama bir türlü yaşayamadığı birçok olayın aklında olması ve içinde ukte kalması demektir

Rüyada Ketçap Almak

Rüyada ketçap almak, iki farklı şekilde yorumlanır. Alınan ketçap eğer iyi bir iş için kullanılıyorsa bu temiz ve güzel haberler almaya işarettir. Şayet alınan ketçap kötü ve can sıkıcı bir durum için kullanıyorsa bir hastalık yaşanmasına delalettir.

Rüyada Ketçap Yemek

Rüyada ketçap yemek, lezzetli bir ketçap ise ağzının tadının yerinde olması, hane içerisine güzel haberlerin gelmesi, neşe içinde günler yaşamaya işarettir. Eğer ketçabın tadı kötü ise bu da hane içerisindeki dedikoducu ve art niyetli bir kadın ile yorumlanır.

Rüyada Ketçap Satmak

Rüyada ketçap satmak, faydalı işler yapmak, insanlar için yararlı olmak ve sevap kazanmak ile yorumlanır. Herkese faydalı olan kişi herkesin hayır duasını alarak işlerinde başarılar sağlar.

Rüyada Ketçap Sıkmak

Rüyada ketçap sıkmak, kişinin adeta ekmeğini taştan çıkarması ile yorumlanır. Girdiği her işte disiplini ve çalışma azmi ile başarılı olan kişi rızkını ve kazancını da arttırır.

Rüyada Ketçaplı Makarna Görmek

Rüyada ketçaplı makarna görmek, uzun zamandır niyet edilen bir işi sonuca ulaştırmak ve hayırlı haberler almak ile müjdelenir.

Rüyada Ketçap Mayonez Görmek

Rüyada ketçap mayonez görmek, bir konuda kararsız kalmak, ikileme düşmek ve ne yapacağını bilememek demektir. Bu rüyayı gören kişilerim eğer kararsız kaldıkları bir iş var ise istihareye yatarak en doğru kararı verebilirler. Bu rüya bazen iş olaylarındaki kararsızlıklar, bazen de ikili ilişkilerdeki kararsızlıklar ile yorumlanabilir.

Rüyada Ketçap Lekesi Görmek

Rüyada ketçap lekesi görmek, bir iftiraya uğramak, bir kişinin haksızlık etmesi ve suçlanmak demektir.

Rüyada Ketçaplı Patates Görmek

Rüyada ketçaplı patates görmek, uzun zamandır ihmal edilen aile büyüklerinin kırılması ile yorumlanır. Bu sebeple aile büyüklerini ihmal eden muhakkak onları arayıp sormalı gönüllerini almalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani