Rüyada “Rüyada Kestane Görmek” Görmek

Rüyada Kestane Görmek

Rüyada Kestane görmek birçok biçimde yorumlanır. Rüyada kestane gören kimse, helal mal ve mülke, aynı zamanda da sağlıklı olmaya, tasarruflu olmayan ve tembel bireye, sabra ve zorluğa, ihtiyar kişilere, yolculuğa çıkmaya delalettir. Rüyada kestane görmek genel anlamda çok da iyi değildir. Çünkü bu rüyayı gören bireylerin önemli ve büyük hastalıklara yakalanacağı söylenir.

Rüyada Kestane Görmek İslami Anlamı

İmam Cafer Sadık (as): Rüya içerisinde kestane görmenin üç tane tabiri vardır. Bunlar; helal rızk, menfaat ve geçimliliktir.

Rüyada Kestane Pişirmek

Rüyada kestane pişirmek, rızkın helal rızk olduğuna, bol bir biçimde mala ve nimete ehil olunacağına, ticaret ile uğraşan bireyler için yeni ortaklık anlaşmalarıyla işin büyütülmesi şeklinde yorumlanır. Aynı biçimde rüya içerisinde kestane pişirmek, bilinçsiz biçimde tüketim yapılan ve para hesabı yapmayarak harcama yapan bireylere ve bu birey nedeni ile yaşanacak olan geçim sıkıntısına işaret eder.

Rüyada Kestane Almak

Rüyada kestane almak, gerçek yaşamda iş hayatının güzel geçeceğini ve herhangi bir mekandan yatırım hedefli alınan önemli bir tarla, bahçe veya yeşil alana sahip olunacağına işarettir. Bir diğer anlamı ise, rüya içerisinde kestane almak, bireyin evine yeni bir eşya alacağını gösterir.

Rüyada Kestane Toplamak

Rüyada kestane toplamak, güçlü ve kudretli olan bir erkeğe, aile desteği dokunacak olan iyi niyetli bir yaşlı adama ve rüyayı gören bireyine etmiş olduğu ibadetlerin makbul olduğu manasına gelir. Rüya içerisinde kestane ağacından kestane toplamak ise bireyin birden fazla mala sahip olacağına, çalışıp alnının teriyle para kazanacağına, varlık ve berekete delalet eder. Kazanılacak olan ticari itibar sahibi olmaya ve yeni işlerden alınacak olan rızkın da bol olacağına yorulur.

Rüyada Kestane Yemek

Rüyada kestane yemek, bireyin gerçek yaşamında huzurlu ve mutlu olmasına delalet eder. Etrafındaki bireylerin yardımsever insanlar olduğunu gösteren bu rüya da, bireyin tüm işleri yolunda gidecektir. Bununla birlikte birey ferah hayat sürecektir.

Rüyada Kestane Şekeri Görmek

Rüyada kestane şekeri görmek, manevi ve maddi olarak oldukça gelişme yaşayacaktır. Girilecek olan yol içerisinde kararlardan ötürü çok rahat edilip, bir zaman durulmayacak olayların, halledilmemesi ile süren meselelerin ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Kestane Ağacı Görmek

Rüyada kestane ağacı görmek, hane içi ile alakalıdır. Kestane ağacı, aile yaşamı için çok önemli ve güzeldir. Bu rüyayı gören birinin evinde hem huzur hem de geçim vardır. Rüya içerisinde görülen kestane ağacı, bireyin aile içerisinde her zaman keyifli olacağına işaret eder.

Rüyada Kestane Satmak

Rüyada kestane satmak, bireyin birilerine güçlük ile üstesinden geleceği bir iyiliği dokunacağına işaret etmektedir. Fakat bu iyilik bireyin işine yaraması adına biraz zaman geçirmesi gerekecektir.

Rüyada Çiğ Kestane Yemek

Rüyada çiğ kestane yemek, yenilen kestane acı ya da ekşi ise, gerçek yaşam içerisinde bireyin dert ve sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani