Rüyada “Rüyada Keşkek Görmek” Görmek

Rüyada Keşkek Görmek

Rüyada Keşkek görmek, rüyayı görmüş olan kişinin işlerinin iyiye gittiğine, icra ettiği meslekten yeterli düzeyde gelir elde ettiğine işaret eder. Rüyada keşkek gören kimse, yaşadığı hayatın refah içinde olduğuna ve bu kazancının getirisi olarak bazı yardım ve hayır işleri gerçekleştireceğine delalet eder. Rüyada keşkek görmek, bunun yanında sorunu olan kişilerin sorunlarını ortadan kaldırmak için adımlar atacağına işaret etmektedir. Rüyada keşkek görmek aynı zamanda da dürüst ve akıllı biri olunmasına rağmen bir takım yalanlara alet edilmeye ve bu durum yüzünden hem maddi yönden hem de manevi yönden zorluklara delalet etmektedir.

Rüyada Keşkek Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kişinin üzüntü yaşayacağı veya kendi işçileri tarafından şiddete maruz kalacağı demektir. Hasta birinin bulunduğu bir evde keşkek görmek, o hastanın vefat etme ihtimalini olduğu anlamına gelir. Eğer askerlerin keşkek yediği görülürse, harp çıkar ve bazı rütbesi yüksek kişiler ölür. Bazı rüya tabiri yapan yorumcular ise keşkek görmeyi üzüntü ve hırpalanma durumuna yormaktadır.

Rüyada Keşkek Yemek

Rüyada keşkek yemek, genel olarak güzel rızk sahibi olunacağına, zorluklar karşısında kazanılan galibiyete, hayırlı nimetlere yorulur. Kişinin eline geçen fırsatları en verimli şekilde kullanacağına, kendi sağlığı ile ilgili durum ve sorunların çözüme kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada Keşkek Yapmak

Rüyada keşkek yapmak, iş ortamında oluşan rekabet ortamına ve rakiplerin yarattığı tüm engellere rağmen kişinin çok ilerleyeceğine, çok fazla çalışıp toplantıdan toplantıya koşacağına, zorluklara rağmen cabası sayesinde çok iyi bir kariyer edineceğine işaret eder.

Rüyada Keşkek Karıştırmak

Rüyada keşkek karıştırmak, kişinin tutumu yüzünden zarara uğrayacağına fakat sonrasında şansının dönmesi sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine rivayettir.

Rüyada Keşkek Dövmek

Rüyada keşkek dövmek, rüyanın sahibi olan kişinin hayatı boyunca hiç bir şekilde harama göz dikmeyeceğine ve yaşamış olduğu sıkıntılı ve zorlu durumlardan bir an evvel tamamen kurtulacağına delalet eder. Kişinin karşısına da kendi gibi bir kısmetin çıkacağı alamet edilir.

Rüyada Düğün Keşkeği Görmek

Rüyada düğün keşkeği görmek, rüya sahibi için yakın zamanda güzel gelişmelerin geleceğini, yeni başlangıçlar için uygun zamanın geldiğinin göstergesidir. İş hayatında arzu ettiği konuma ulaşmak için yeterli enerjiyi kendinde bulacağı dönemdir.

Rüyada Keşkek Kazanı Görmek

Rüyada keşkek kazanı görmek, kişinin kendisine hayrı dokunan biri ile ilişki içinde olacağına alamettir. Bu kişi en zor işleri halleden, kötü gün dostu, ara bulan özelliklerine sahip biridir. Keşkek kazanı hayatın yoluna girmesi ve işlerin düzelmesi demektir.

Rüyada Keşkeklik Buğday Görmek

Rüyada keşkeklik buğday görmek, kişi için artık kısmet ve şansın geleceğine, korkularından kurtulup günahlarından da arınacağına tabir edilir. Geçim sıkıntısı yaşayanların sorunlarının çözüleceği, huzursuzluğun biteceği ve sıkıntıların son bulacağı anlamına gelmektedir. Aynı zamanda sağlık açısından da beden ve ruh sağlığının her zaman iyi olacağına, kişinin yaşamını afiyet içinde süreceğini işaret eder.

Rüyada Etli Keşkek Görmek

Rüyada etli keşkek görmek genel olarak ev içinde bereketin artacağı, rüya sahibinin kazancının artacağı, ailesine huzur getireceği şeklinde yorumlanır. Etli keşkek yaşananlardan ve nasihatlerden ders alındığını göstermektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani