Rüyada “Rüyada Kesik El Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kesik El Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kesik El görmek, muhtarlık için başvuruda bulunmaya ve kişinin hane içindeki otoritesini kaybetmeye delalettir. Rüyada kesik el gören kimse, İmam Nablusi buyurmuştur ki: kişinin planlarının alt üst olmasına ve hayallerinin yarıda kalmasına işaret eder. Rüyada kesik el görmek, kesik elin kendisinin peşinden geldiğini gören kişi çok kızdırdığı bir düşmanın varlığını yeniden hissetmek zorunda kalır.

Rüyada Kesik El Görmek İslami Anlamı

Rüyada kesik el görmek, kesik el ayakları karanlık bir yerde gören kişinin gizli düşmanları kendisi aleyhinde dedikodular üretmektedir.

Rüyada Elinin Kesildiğini Görmek

Rüyada elinin kesildiğini görmek bir kaza sonucu bir süre hastanede kalmaya, hasta ziyaretlerini kabul etmeye ve akrabalar ile bir araya gelmeye işarettir.

Rüyada Kesik El Bulmak

Rüyada kesik el bulmak bir kişinin zorlu tehditlerine ve şantajlarına bir süreliğine de olsa boyun eğmeye delalettir. Kesik el yattığı odanın köşesinde bulan kişi evli ise ani bir karar ile boşanır. Kesik elin hala kanadığını gören kişi geçmiş hatalarından ötürü nedamet getirir.

Rüyada Kesik Kol Görmek

Rüyada kesik kol görmek dövme yaptırmaya, süslenip püslenmeye, yeni bir hanım ile tanışıp onunla bir baloya katılmaya, düğün eğlencelerine katılmaya, yaz için tatil planları yapmaya işarettir.

Rüyada Kesik Ayak Görmek

Rüyada kesik ayak görmek bir arkadaşın, bir tanıdığın hatırını yok yere kırıp onun eve gelişine engel olmak demektir. Aynı zamanda görülen kesik ayak ojeli ve bir kadına ait ise rüya sahibinin eşini kendisi aleyhinde kötüleyen bir misafir kadının varlığına işaret eder. Kesik ayak aynı zamanda yolculuğun yarım kalmasına, hiç tanımadık birinin evinde konaklamaya delalettir.

Rüyada Kesik El Ayak Görmek

Rüyada kesik el ayak görmek dost kisvesine bürünmüş düşmanın varlığına işaret eder. Bu kişi birlikte yenip içilen, haneler arası misafirliklerin çok yapıldığı yakın bir dostun aynı zamanda şeytanca ve fesatça şeyler düşündüğünü simgelemektedir.

Rüyada Kesik Baş Parmak Görmek

Rüyada kesik baş parmak görmek birine ödeyemeyecek ve ona muhtaç olacak kadar borçlanmak anlamına gelir. Aynı zamanda zaman aşımına uğramış suça, geç gelen habere, kişinin diğer insanlar ile iletişimden uzaklaşıp münzevi bir hayat yaşamayı tercih etmesine delalettir. Rüyada kesik başı yatağının üstünde gören kişinin aile saadetine sadakatsizlik damga vurur.

Rüyada Kesik Baş Görmek

Rüyada kesik baş görmek kişinin bir yerden bir yere zorunlu olarak taşınması anlamına gelir. Aynı zamanda sel ve yangın gibi su ve ateş ile ilgili felaketlerin bir haneyi yıkacağına da simgelemektedir. Kesik baş genel olarak tabirciler tarafından kötü ve şeytani bir rüya olarak tanımlanır.

Rüyada Kesik Bacak Görmek

Rüyada kesik bacak görmek zamanında yediği içtiği hiç de ayrı gitmeyen arkadaşların, sürekli olarak birbirleriyle her şeyini paylaşmakta olan dostların selamı sabahı kesmesine, birinin uzak diyarlara askerlik ya da iş gezisi nedeniyle gitmesine delalettir. Kişiler mühletleri dolduktan sonra tekrar bir araya gelirler.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani