Rüyada “Rüyada Keser Görmek” Görmek

Rüyada Keser Görmek

Rüyada Keser görmek, alışverişe çıkmaya, eve toplu erzak almaya, kurulu düzeni değiştirmeye işarettir. Rüyada keser gören kimse, ayrılan eş ile yeniden bir araya gelmeye, yüksek bir mevkide işe başlamaya tabir edilir. Rüyada keser görmek, maaşlı bir çalışan olarak hayatını devam ettirmeye işarettir.

Rüyada Keser Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada keser görmek kısmetsiz işe nasiplenmeye, babaya verilen sözün tutulmamasına delalet eder.  Ancak daha sonra mücadele vererek tüm rezalet birimlerinden itinayla kurtulur.

Rüyada Keser Fırlatmak

Rüyada keser fırlatmak hane içinde ve karı koca arasında yaşanacak büyük bir kavganın habercisidir. Bu kavgaya daha sonra çocuklar ve komşular da karışabilir ve olaylar daha da büyüyebilir.

Rüyada Keser Kaybetmek

Rüyada keser kaybetmek verilen sözleri tutmaya, kendisine verilen sırları sağa sola saçmaya, davete icabet etmemeye, saygıda kusur etmeye, milleti şaşırtmaya, herkesin ortasında rahatsızlık geçirerek hastanelik olmaya işarettir.

Rüyada Keser Almak

Rüyada keser almak sakin kalmak varken öfkesine yenilerek bir arkadaşın, çok şey paylaşılmış bir dostun kalbini kırmaya işaret eder. Alınan keserin baş kısmının çıkık ve de bozuk olduğunu gören kişi girdiği her işte bir süre başarısız olur ve ailesini utandırır.

Rüyada Keser Bulmak

Rüyada keser bulmak gömülü bir hazineyi ya da bilgi küpünü sahiplenmeye, daha olgun ve deneyimli bir insan olarak hayatına yön verecek kararların arkasında durmaya, büyük bir yeri işletmeye, hayır dolu bir dizi eylemlerden sonra hayır duası kazanmaya işarettir. Bulduğu keser ile toprağı kazdığını gören kişi elinin emeği ile birlikte ürettiklerinin karşılığını misli misli alır.

Rüyada Keser Sapı Görmek

Rüyada keser sapı görmek başlanmak üzere olan planlarla dolu bir işletmenin tüm sorumluluklarını üstüne almaya ve girişilen her işten alnının teriyle çıkmaya delalettir. Keser sapını toprağın altına gömdüğünü gören kişi yaptığı bir ayıptan sonra karşı taraftan özür diler ve barışı kazanır.

Rüyada Keser Bilemek

Rüyada keser bilemek bir suç için hazırlık yapmaya, paraların suyunu çekmesine, hazıra dağ dayanmaz ata sözünün gerçek halinin tutumluluk nedir bilmeyen hane halkının gözünün önüne getirilmesine işarettir. Bilediği keseri uzaklara fırlatan bir kişi daha sonra o işlediği suçlardan vazgeçer ve tövbe eder.

Rüyada Balta Görmek

Rüyada balta görmek bir suça karışmaya, adını durup dururken büyüklerin sözünü dinlemeyip lekelemeye, lekeli bir insan olarak toplum içerisinde yaşamaya çalışmaya, parmak ile olumsuz olarak işaret edilmeye, dedikodu malzemesi haline gelmeye delalettir. Balta ile kendini yaraladığını gören kimse umulmadık bir anda devasız kabul edilen bir hastalıktan şifalı bir şekilde kurtulur.

Rüyada Çekiç Görmek

Rüyada çekiç görmek adaletli mal dağıtımına, adil bir yönetici olmaya, işçilik yaparak para biriktirmeye, memleket ve sıla özlemine son vermeye, tutumlu giderek çok yakın bir zamanda biriktirilen para ile birlikte çok alınmak istenen bir ürünün direkt olarak sahibi olmaya delalettir. Çekiç ile elini yaraladığını gören kişi yaptığı hataların pişmanlığını çeker.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani