Rüyada “Rüyada Keselenmek” Görmek

Rüyada Keselenmek

Rüyada keselenmek, rüyayı gören bireyin dertlerinden, sıkıntı ve sorunlarından, güçlüklerinden kurtulacağına işaret eder. Rüyada keselendiğini gören kimse, birey yaşamını kabusa çevirecek olan kötü olay ve gelişmelerden kurtulacaktır. Rüyada keselenmek, birlikte, birey eski mutluluğuna, huzuruna, kavuşup, yaşamı olumlu biçimde ilerleyecektir.

Rüyada Keselenmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumu; rüya içerisinde kese yapmak hayırlı ve olumludur. Bireyin yaşamında güzel şeylerin olacağı bilinmelidir. Rüyada keselenmek, genel manası ile iyi ve güzeldir.

Rüyada Kese Yapmak

Rüyada kese yapmak, sakinlik, esenlik, mutluluk ve huzur manasına gelir. Rüya sahibi endişelerinden, tedirginliklerinden, korkularında, yaşam ile alakalı olan gereksiz telaştan, keder ve kuruntularından, keyfe kavuşacaktır.

Rüyada Hamamda Keselenmek

Rüyada hamamda keselenmek, kötü olan alışkanlıklardan, karamsarlık içeren düşünce ve duygulardan, kararsızlıktan, maddi sorumluluklardan, manevi sıkıntılardan kurtulmak manasına gelir. Rüyayı gören kimsenin, dua ve dileklerinin makbul olması sayesinde bireyin mutluluğa, huzura kavuşacağına, kafa karışıklığından kurtulmaya, bireyin adına hayırlısı olan ne ise ona karar vereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birini Keselemek

Rüyasında birini keselemek, bireyin keselediği kişinin malından veya parasında vermekle destek olacağı manasına gelir. Rüyayı gören birey zengin olsun ya da olmasın kendisine ihtiyacı olan bireye sırtını dönmeyecek demektir. Bireye elinde olduğu kadarı ile yardım edecektir şeklinde yorumlanır.

Rüyada Sabunla Keselenmek

Rüyada sabunla keselenmek, rüyayı gören bireyler adına oldukça güzel ve olumlu bir rüya çeşididir. Çünkü sabun ile yıkanmak, ferah, refah ve güzel günlerin gelmesi anlamına gelir. Bununla beraber kötü günlerin geri zamanda kalması ile şanslı zamanların geleceğine işarettir. Sabun ile yıkanmak şans anlamını da taşımaktadır.

Rüyada Banyoda Keselenmek

Rüyada banyoda keselenmek, rüyayı gören kişinin dış etkenlerden ırak, kendi huzurunu ve mutluluğunu daim kılacak biçimdeki güçte olunacağına, yapacağı hayırlı hamleler ve vermiş olacağı kararların sayesinde oldukça mutlu ve güzel günler göreceğine, aile yaşamı ve evlilikte önemli mutluluklar yaşanacağına alamet etmektedir. Bu rüyayı gören herkes hayır görür.

Rüyada Tellak Görmek

Rüyada tellak görmek, resmi görevleri sorumluluk alan, resmi daire içerisinde çalışan ve toplumun hizmeti içerisinde olan birinin varlığı şeklinde yorumlanır. Bu birey, yüksek bir ihtimal ile resmi üniforma giyen biri olarak ele alınmaktadır.

Rüyada Sırtına Kese Yaptırmak

Rüyada sırtına kese yaptırmak, manevi ve maddi manada önemli zararlar edileceğine fakat üzüntülerin yakınca bir zaman içerisinde sona erip, rüyayı gören bireyin istediği işe kavuşacağına delalettir.

Rüyada Lif Görmek

Rüyada lif görmek, üç kuruş kazanabilmek için oldukça ağır işler yapmak zorunda olmaya, bireyin emeği karşısında, çok az bir gelir elde etmesine, bununla beraber geleceği adına birikim yapmasının yerine saçma işler ile ilgilenilmesine delalet eder. Rüya içerisinde lif görmek, rüyayı gören bireyin daha ziyade kendisine zevk katacak hobiler ile zaman geçirmesine ve bunlardan yana maddi kazanç elde etmeyişine işaret eden bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani