Rüyada “Rüyada Kese Görmek” Görmek

Rüyada Kese Görmek

Rüyada Kese görmek, hayırlara delalettir. Rüyada kese gören kimse, birey gerçek yaşamındaki kasasının dolacağına, malı ve mülkünün artacağına, işlerinin çoğalacağına alamet eder. Rüyada kese görmek, maddi manada oldukça kuvvetli olmaya ve en tepelere çıkmaya işarettir. Rüya içerisinde kese görmenin bir başka anlamı da bireyin şahsi bilgilerine ve içinde yaşadıklarına, üzüntüler ve sevinçler olarak yorumlanır.

Rüyada Kese Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada kese görmek, hem iyi hem de kötü anlama sahiptir. Kesenin içerisinde gümüş ve altın görmek hayra ve nimete işaret eder. Kesenin boş olması kötüdür.

Rüyada Kese Almak

Rüyada kese almak oldukça güzel haberleri beraberinde getirir. Rüya içerisinde kese alanın eline para geçer. Maddi manada yükselme içerisinde olur. Birey yaşamının diğer kalanında oldukça refah biçimde yaşar. Bununla beraber, maddi manadaki bolluk devamlı olarak sürer.

Rüyada Kese Dikmek

Rüyada kese dikmek, rüyayı gören bireyin alacağı veya ona kalacağı maddi manadaki mirası iyi değerlendirmesi şeklinde yorumlanır. Rüya içerisinde kese diktiğini gören kişi, parasını çok iyi değerlendirerek çok güzel bir gelecek inşa eder. Bununla beraber, paranın arkası da gelir. Birey çok rahat biçimde hayatını sürdürecektir.

Rüyada Kese Kaybetmek

Rüyada kese kaybetmek, pek hayırlı değildir. Rüya içerisinde kese kaybettiğini gören kişinin maddi manada kaybı olur. Bu kayıp ilerleyen zamanlarda birey için olumsuz durumlara yol açar. Bununla beraber bireyin sağlığında değişik durumlar söz konusu olabilir. Bu rüya pek iyi yorumlanmaz.

Rüyada Kadife Kese Görmek

Rüyada kadife kese görmek, rüya sahibinin iş yaşamında oldukça başarılı işlere imza atıp, üst mevkilerde kimi görevlere terfi alacağına, yüklü tutarda kazanç sağlayacağına, projeler sayesinde atılmış olan adımların gün içerisinde daha önemli değer kazanacağına işaret eder.

Rüyada Kese Kağıdı Görmek

Rüyada kese kağıdı görmek, yaşanmış olan ya da yaşanacak olan güzel gelişmelerin sayesinde sevince boğulmak manasına gelir. Bireyin duru ve genç güzelliğinin bozulmayacağına, saf olan güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına işaret eder. Bireyin iç huzuru yerinde olup, nankörlük ve vefasızlık göreceğine de delalet eden bu rüyada bireyin üzülmesi muhtemeldir.

Rüyada Kırmızı Kese Görmek

Rüyada kırmızı kese görmek, sorun ve sıkıntıların ufak zaman içerisinde çözüme ulaştırılıp, işlerin yolunda gireceğine yorulur.

Rüyada Altın Kesesi Görmek

Rüyada altın kesesi görmek, gerçek manadaki benzer biçimde tabir edilir ve rüyayı gören bireye zenginlik getirecek olan bir iş yapıp bu iş üzerinden kazandıklarıyla daha da kar getiren bir iş içerisinde gireceğine ve sağladığı varlığı bu şekilde garanti altına alıp, yaşamının sonuna kadar geçim sıkıntısı çekmeyeceğine rivayettir.

Rüyada Para Kesesi Görmek

Rüyada para kesesi görmek, bireyin yeni atılımlar içerisinde bulunacağına, zarar ve kar hesabı yapıp, karının yüksek olacağından emin olacağı iş girişiminde bulunacağına bunun sayesinde kar marjına ehil olmayı başaracağına işaret etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani