Rüyada “Rüyada Kervan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kervan Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kervan görmek, bu rüyayı gören kişinin ticaretle uğraşıyorsa ticaret kazancının; memursa aylık maaşının artması anlamına gelir. Rüyada kervan gören kimse, kişinin yüksek bir memuriyete ya da daha geliri yüksek olan bir işe girmek için yaptığı teşebbüslerin olumlu sonuçlanacağına tabir edilir. Rüyada kervan görmek, bu rüya genel olarak bakıldığında hayırlı ve bereketli işlerle hemhal olmaya işarettir. Bazen de ele geçecek mirasa ve haram olmayan mala alamettir.

Rüyada Kervan Görmek İslami Anlamı

İmam-ı Nablusi’ nin görüşüne göre, kişinin rüyada bir kervan ya da onunla seyahat ettiğini görmesi, ticaretinin artması ya da önemli bir mertebe olarak tabir edilir. Kişinin rüyasında bir kervanın bulunduğu şehre indiğini görmesi ise başına tabiri caizse büyük bir talih kuşu konacağına delalet eder.

Rüyada Kervana Katılmak

Rüyada kervana katılmak, rüyayı gören kişinin büyük meblağlı bir paranın içerisinde döndüğü bir olaya gireceğine alamettir. Kişinin böyle bir işe ilişkin kararlarına yönelik kafasında belirli planlar kurmasının iyi olacağına yorulur.

Rüyada Kervansaray Görmek

Rüyada kervansaray görmek, rüyayı gören kişinin dünyalık işlerin yolunda gideceğine yorulur. Çünkü motel, kervansaray, han ve otel gibi yapılar dünya hayatı içindir, dünyalıktır.

Rüyada Deve Kervanı Görmek

Rüyada deve kervanı görmek, rüyayı gören kişinin işlerinin büyük bir başarı elde etmesiyle birlikte olumlu yönde değişeceğine, yüklü miktarda para alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından tez zaman içinde kurtulacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mertebeye geleceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek kaydıyla sosyal hayatını güçlendireceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların biteceğine tabir edilir.

Rüyada Göç Kervanı Görmek

Rüyada göç kervanı görmek, rüyayı gören kişinin elinden önemli bir miktar paranın uzaktaki bir kişiye gidebileceğine delalettir. Bunu uzak diyardaki bir arkadaşa borç yollamak gibi düşünmek makul olacaktır.

Rüyada Fil Kervanı Görmek

Rüyada fil kervanı görmek, rüyayı gören kişinin yaptığı ticarette başarıya, helal kazanca ve istenilen güzel yaşama, sabrın sonunda rahatlığa ereceğine delalet eder. Rüyada fil kervanına katılmak ise paralı kişilerle ortak iş yaparak kendi işlerini büyütmeye ve hayırlı hayata alamettir.

Rüyada At Kervanı Görmek

Rüyada at kervanı görmek, uzak bir yere gidileceğini ve buradan maddi bir kazançla dönüleceğine delalettir.

Rüyada Yörük Görmek

Rüyada yörük görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntıya ve zahmete düşeceğine, eliyle gözünün yaşını sileceğine, birçok konuda deneyim sahibi birisi ile birlikte yola çıkacağına, aksiliklerin yaşanacağına ve aynı yoldan giden başka biriyle ortak bir sorun için anlaşma yapılacağına bu minvalde gelişmeler yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Deve Sürüsü Görmek

Rüyada deve sürüsü görmek, rüyayı gören kişinin kişisel yolculuklarını temsil eder. Bu yolculuk fiziksel olmanın dışında zihnin de içine girdiği her türlü bireysel yolculuğu içine alır. Yolculuğa yaklaşmayan bir deve misali bu rüyayı gören kişi de bu duruma karşın temkinli olmalı, gerekirse de çıkmamalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani