Rüyada “Rüyada Kertenkele Görmek” Görmek

Rüyada Kertenkele Görmek

Rüyada Kertenkele görmek, bu rüyalar genellikle duygusal, endişe verici, soyut ve aynı zamanda ortaya çıkan çeşitli dramalar da içerebilir. Rüyada kertenkele gören kimse, bu rüyayı gören kişilerin duygusal açıdan zayıf olduğu yorumlanabilir. Dolayısıyla rüyada kertenkele görmek değişik yorumlara açık bir rüya olarak algılanabilir. Rüyada kertenkele görmek, birçok kesim tarafından olumlu yorumlanmaktadır.

Rüyada Kertenkele Görmek İslami Anlamı

Dini açıdan yorumlara göre, günlük yaşamda, şu ana kadar iyi insanlarla uğraştığınızı ve onlara daha fazla değer vermeniz gerektiğini bildirir. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; bu rüya gören insanın tembelliğine delalet eder. Kertenkele çok hızlıysa, kısa bacakları ve uzun kuyruğu olsa da hızlıca bir deliğe girer veya bir kaya altında saklanırsa, bu da kıskanç bir erkek olarak yorumlanabilir.

Rüyada Kertenkele Isırması

Rüyada kertenkele ısırması, görülen bu rüya gerçek yaşamda manevi bilgi ve güç kazanma ile ilişkilidir. Gelecekte manevi bir yolculuğa çıkacağınızı gösteren olumlu bir rüyadır. Ve de içgüdülerinize veya sezgilerinize güvenerek kendinizle savaşıyor olabilirsiniz.

Rüyada Kertenkele Tutmak

Rüyada kertenkele tutmak, bu rüyayı gören kişi ile duygusal bir bağlantı isteyen biriyle ilişkilendirileceğini gösterir. Bu rüya, manevra kabiliyeti ve hoş olmayan durumlardan kaçınma yeteneğine sahip olduğunuzu gösterir. Bir korkunun üstesinden gelmek ya da içgüdülerinize ya da sezgilerinize güvenmek için öğrenmeyi sembolize edebilir.

Rüyada Kertenkele Öldürmek

Rüyada kertenkele öldürmek, iş bağlantılarında konularda daha dikkatli olmanız gerektiği anlamına gelmektedir. Rüyada saldırgan bir şekilde saldıran kertenkele, hayatındaki tehlikeli düşmanların ve suçluların varlığını gösterir.

Rüyada Kertenkeleden Kaçmak

Rüyada kertenkeleden kaçmak, yakınlarınızda ki sert ve kaba olduğunu düşündüğünüz bir kişiyi temsil eder.

Rüyada Büyük Kertenkele Görmek

Rüyada büyük kertenkele görmek, gören kişinin hayatına sakinliğin kısa sürede gireceğini gösterir. Ayrıca rüyayı gören kişi erkek ise akın bir dostundan zarar görür. Etrafa sinsi veya düşük profili gösteren birini sembolize edebilir.

Rüyada Renkli Kertenkele Vurmak

Rüyada renkli kertenkele vurmak, Gelecekte soğukkanlı, doğrudan ve samimiyetsiz bir kişiyle karşılaşabileceğiniz anlamına gelir. Ve bu kişinin bir süre yanınızda olup güveninizi kazandıktan sonra hiç beklemediğiniz bir anda sizi sırtınızdan bıçaklayacağı ve bu insana olan güveninizin bir anda yok olup gideceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kertenkele Eti Yemek

Rüyada kertenkele eti yemek, Mutluluk ve esenlik, bağlanmak ve aynı zamanda olası evlilik anlamına gelir. Bu rüya, bu olumsuzlukların kolayca üstesinden gelmeye yardımcı olacak önlemler almanız gerektiğini de gösteriyor.

Rüyada Zehirli Kertenkele Görmek

Rüyada zehirli kertenkele görmek, aşk hayatınızda ileriye dönük bazı sorunlar ve sorunlar olabileceğini akla getirir. Çoğu açıdan mutsuzluk ile karşılaşacağınız anlamına gelir. Bu hayvan sizi rüyada ısırmayı başarırsa özellikle dikkatli olmak gerekir. Bu rüya çok zor bir finansal durum öngörmektedir. Sabırlı olmanız ve işler iyileşene kadar beklemeniz gerekecek ve iyilikler yakında zamanda sizi bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani