Rüyada “Rüyada Kereviz Görmek” Görmek

Rüyada Kereviz Görmek

Rüyada Kereviz görmek, rüyayı gören kişinin batıl olarak yaptığı ibadet şeklinde tabir edilir. Rüyada kereviz gören kimse, sahte bir dindarlık görüntüsü verdiğine, kıldığı namazın ve tuttuğu orucun göstermelik olabileceğine ve rant sağlamak için yaptığına işaret eder. Rüyada kereviz görmek, aynı zamanda, çaba gösteren insanlar üzerinden kazandığı parayı arzu ettiği gibi savuran malı mülkü yerinde kişiye ya da kendisine verilen sırları başka insanlara vermekte çekinmeyen ağzı gevşek ve geveze birine delalet eder.

Rüyada Kereviz Görmek İslami Anlamı

İmam-ı Nablusi (r.a)’ ye göre, rüyada kereviz görmek helal bir rızık, helal kılınmış bir maldır ki iyi bir zenginlikle tabir edilir. Bazen kereviz aynı kökten alınmasından ötürü küfre, bazen da sırların açığa çıkmasına ve amellerin de içerisinde riyaya yer olduğuna delalet eder.

Rüyada Kereviz Kesmek

Rüyada kereviz kesmek, içerisinde çıkar barındıran işlerin sona ereceğine alamettir. Rüyayı gören kişi, yakın zamanda karşılaşacağı hatta yeni tanışacağı kişilere dikkat etmeli onların birinden alacağı feyz hayatının geri kalanında önemli bir yere sahip olacaktır şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kereviz Soymak

Rüyada kereviz soymak, kişinin yakın bir zaman içerisinde kabuk değiştireceğine alamettir. Bu değişikliğin olumlu anlamda olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kereviz Yemek

Rüyada kereviz yemek, rüya tabircileri tarafından iyi sayılır. Bu bir mükafat, büyükçe bir kısmet olarak görülür. Yenen kereviz çiğse, kısmet uzunca bir süre sonra kişinin hayatına gelecektir. Pişmiş kerevizse kısa zaman diliminde gelecek paraya yorulur. Diğer yandan kereviz yemeği sarımsı renkteyse iyi görülmez. Bu, sindirim sistemiyle ilgili bir rahatsızlığın da habercisi olabilir fakat yemekte sarımsı renk yoksa kısmet iyiye delalettir. Kereviz pişerken çevreye koku yayıyorsa rüya malikinin alacağı para yüzünden etrafta dedikodu olacaktır.

Rüyada Kereviz Dikmek

Rüyada kereviz dikmek, kötü bir hal getirecek işe sebep olmak, başa dert olacak bir işin tohumlarını atmak şeklinde yorulur. Kişi rüyayı görmeden kısa bir zaman içerisinde girmiş olduğu yeni bir iş varsa ona ilişkin durumu gözden geçirmeli risk gördüğü noktalarda geri adım atma ihtimalini masaya yatırmalı mümkünse de bu işten vazgeçmelidir.

Rüyada Kereviz Toplamak

Rüyada kereviz toplamak, kişinin bir grupla birlikte girdiği sonu kötü olacak bir proje içerisinde bulunduğuna alamettir. Eğer bu durum gerçekleşmemiş hala düşünme aşamasındaysa ya da ileriki günlerde böyle bir durum olasıysa rüya sahibi geri adım atmayı düşünmelidir.

Rüyada Kereviz Salatası Görmek

Rüyada kereviz salatası görmek, rüyayı gören kişinin karmaşık işlerde olduğuna ve kararları açısından dikkatli olması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Kereviz Sapı Görmek

Rüyada kereviz sapı görmek, umut edilen durumların gerçekleşeceğinin bir göstergesidir. Rüya sahibinin çevresinde sevildiğine yorumlanır.

Rüyada Kereviz Tarlası Görmek

Rüyada kereviz tarlası görmek, bir kerede cepten çıkacak büyük miktarda paraya delalettir.

Rüyada Taze Kereviz Görmek

Rüyada taze kereviz görmek, mutlu bir hayat yaşanacağına ve hayırlı bir nasiple çoluk çocuğa karışılacağına alamettir. Rüya sahibinin, kısa bir zaman zarfında yüklü miktarda para kazanacağına ve işlerinde kolaylık sağlayacağına yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani