Rüyada “Rüyada Kepenk Görmek” Görmek

Rüyada Kepenk Görmek

Rüyada Kepenk görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında önemli başarılar elde ederek hem maddi kazancında artış elde edeceğine hem de iş hayatındaki mevkisinin yükseleceğine işaret eder. Rüyada kepenk gören kimse, birçok rüya tabircisi tarafından yapılmakta olan yorumlara göre ise rüyada kepenk görmek kişinin iş hayatında saygınlık kazanmak için çok çaba gösterdiği söylenir. Rüyada kepenk görmek, yapılan bu yorumdan da anlaşılacağı üzere rüyada kepenk görmek kişinin iş hayatı ile ilgili olumlu anlamlar içerdiğinden hayırlı bir rüya olarak kabul edilir.

Rüyada Kepenk Görmek İslami Anlamı

İbni Sirin (r.a) ise bu rüya ile ilgili olara şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında kepenk görürse, iş hayatındaki gelişmeler sayesinde kazancını ve saygınlığını arttıracak demektir.”

Rüyada Kepenk Açmak

Rüyada kepenk açmak, kişinin yeni işlere atılacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi iş hayatıyla ilgili bazı önemli kararlar alacak ve bunları uygulamak için de hemen işe koyulacaktır.

Rüyada Kepenk İndirmek

Rüyada kepenk indirmek, kişinin iş hayatındaki eski performansını yitirmesi ile tabir olunur. Rüyayı gören kişi eskisi gibi isteyerek çalışmadığı için üst mevkilerin gözüne giremez ve bu durum onları rahatsız eder. Yapılan bazı yorumlara göre rüyasında kepenk indirdiğini gören birinin işi tehlikede demektir.

Rüyada Kepenk Kapatmak

Rüyada kepenk kapatmak, işlerin yolunda olmaması şeklinde yorumlanır. Ancak bu durum rüya sahibinin kendisi ile alakalı bir durum değildir. Rüyayı gören kişi eskisi gibi elinden geleni göstererek çalışmaya devam eder ancak işler bir süreliğine sekteye uğrar.

Rüyada Açık Kepenk Görmek

Rüyada açık kepenk görmek, işlerin yolunda gittiği anlamına gelir. Rüyasında açık kepenk gören kimse bol kazancı olan bir işe çalışıyor demektir. Aynı zamanda rüya sahibi yaptığı işten büyük bir zevk aldığı için her gün severek çalışmaktadır.

Rüyada Kapalı Kepenk Görmek

Rüyada kapalı kepenk görmek, iş hayatındaki haksızlıkları temsil eder. Özellikle rüyayı gören kimse bu haksızlıklara en çok maruz kalan kişidir. Rüyasında kapalı kepenk gören kimse, çalışma hayatında hak etmediği bir muamele görüyor demektir.

Rüyada Dükkan Kepengi Görmek

Rüyada dükkan kepengi görmek, kişinin ayağına kadar gelen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmesi anlamına gelir. Rüyasında dükkan kepengi gören biri önüne çıkan fırsatları kendi lehine kullanarak büyük avantajlar elde edecek demektir.

Rüyada Demir Kepenk Görmek

Rüyada demir kepenk görmek, rüya sahibinin çok büyük işlerin altından kimsenin yardımı olmadan başarı ile kalkması manasına gelir. Rüyasında demir kepenk gören biri kendi çabaları ile çok yüksek yerlere gelecek ve ailesi başta olmak üzere çevresindeki herkesi gururlandıracaktır.

Rüyada Kepenk Kilitlemek

Rüyada kepenk kilitlemek, kişinin uzun sürecek olan bir maddi yokluğa düşeceğine delalet eder. Rüyasında kepenk kilitlediğini gören biri iş hayatındaki aksaklıklar yüzünden finansal anlamda büyük sıkıntılar çekecek ve kendini bir çıkmazın içinde bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani