Rüyada “Rüyada Kepek Görmek” Görmek

Rüyada Kepek Görmek

Rüyada Kepek görmek, rüya yorumcularının genel olarak gördüğü bir takım görüşleri vardır ve rüyada kepek görmek çok ciddi bir hastalık demektir. Rüyada kepek gören kimse, eğer kişi gördüğü rüyada kepeklerinden kurtulamaz ise bu, ciddi hastalıklar ile boğuşacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kepek görmek, rüya alimlerinin dediğine göre, kepek görmek çözümü olmayan bir hastalık demektir ve hemen bundan kurtulmak gerekir. Bazı alimler ise rüyada kepek görmeyi bereket olarak yorumlar, hastalıktan kurtulduktan sonra bereketin geleceğini işaret eder.

Rüyada Kepek Görmek İslami Anlamı

İslam alim ve bilginlerine göre rüyada kepek görmek farklı ve değişik bir takım yorumlara ve düşüncelere açık olacağı türden çeşitli manalara gelmektedir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyada kepek görmek hastalık demektir. Bazı sağlık problemleri ile karşılaşılabileceğinden ve tedavisinin de zor bir süreç olabileceğinden bahsetmiştir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kepek gören kişi dini boşlamaya, hor görmeye, dinini kabul etmeyen kişinin olumsuz sonuçlarına yol açabileceğinden söz etmiştir. Kirmani (r.a) yorumu; rüyasında kepek gören kişi hak yolunda ilerleyecek güzel ihsanlı kişi olacağına delalet edecek şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Kepek Temizlemek

Arzu ve beklentilere ulaşıp, kişi yeni işlere adım atacağına, ailesi ve kendisi için de sevaplarda bulunup güzel işler işleyeceğine, inancına ve dinine uygun bir şekilde hareket edip ahiret yaşamı için de güzel ameller işleyeceğine delalet eder.

Rüyada Kepekli Saç Görmek

Bu rüya iyi değildir. Bunu gören kişi yaşamında zorluklar ile boğuşacak ve sıkıntılar geçirecek, aynı zamanda kendi zevklerine, eğlence işlerine bakacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kepek Dökülmesi

Bu rüya yorumu için mal ve para kaybına, ziyan olmasına, kişi bu rüyayı görürse maddi yönden zararlara uğrayıp gelirinden olacağına işaret eder. Bu rüya bazen haram olan malın ya da paranın elden gitmesine göre yorulur.

Rüyada Kepek Ekmeği Görmek

Bu rüya helal ve hayrı getirir. Hayırlı olan kazancın gelmesine göre yorumlanır ve eğer kişi bu rüyayı görüyorsa kazancının öteki bir kısmını hayır işlerine yerleştireceğine ve sadaka vereceğine işaret edip hayırlı işlere vesile olmasına göre yorumlanır.

Rüyada Kepek Ekmeği Yemek

Kişi eğer rüyasında kepek ekmeği yiyorsa yokluğa düşecek, fakir olacak ve işinden, malından olacaktır. Gelen faturaları ödeyemeyecek ve borçları birikecektir. Hacizin gelmesine de neden olabilir.

Rüyada Kepekli Un Görmek

Kişi bir yolculuğa çıkacak ve büyük bir problem ile evine dönecektir. Fakat elindeki imkanlar ile bu problem ve endişelerinden kurtulacak, elindeki imkanlar sayesinde alnının akı ile bu işten kurtulup, kısa sürede işlerinin güzel bir şekilde sonuçlanıp bolca kazanç edeceğine alamet eder.

Rüyada Kepekli Makarna Görmek

Aşk hayatında kişi sıkıntılar ile boğuşacağına, sevgilisinin hayırsız biri olacağına işaret eder.

Rüyada Tarakta Kepek Görmek

Tarakta kepeğin olması iyi değildir. Rüyayı görenin günah işleyip uzun bir süre boyunca bu günah ile yaşayacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani