Rüyada “Rüyada Kepçe Görmek” Görmek

Rüyada Kepçe Görmek

Rüyada Kepçe görmek, bolluk ve bereketi işaret eder. Rüyada kepçe gören kimse, kişinin hanesi içinde bol bereket girer. Rüyada kepçe görmek, beklenen maddi tüm olanaklar ardı ardına gerçekleşir. Diyanet’e göre bu rüya helal parayı işaret eder. Çok çalışmak ve bol para kazanmak anlamına gelir.

Rüyada Kepçe Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada kepçe görmek birden fazla şekilde yorumlanır. Rüyayı gören kişinin rüyadaki kepçeyi nasıl ve ne şekilde gördüğüne göre yorumlanması gerekir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyayı gören kişinin, rüyada kepçe almak, rüyada kepçe kullanmak, rüyada kepçe yıkamak, rüyada kepçe makinası görmek vs. gibi anlamlarıyla yorumlanmalıdır.

Rüyada Kepçe Almak

Rüyada kepçe almak, rüya yorumcularına göre büyük bir yatırım yapmaktır. Rüyayı gören kişi ticaret ile uğraşarak bol kazanç elde eder. Sonradan iyi bir gelir elde edeceği faydalı bir yatırım yapar. Diyanet’e göre bu rüya miras hakkına sahip olmaktır.

Rüyada Kepçe Kullanmak

Rüyada kepçe kullanmak, bir iş için çaba göstermektir. Ancak rüyayı gören kişinin işlerini yola koyması ​​​​​​için biraz daha uğraşması gerekecektir. Diyanet’e göre rüyada kepçe kullanan kişi ev taşır.

Rüyada Kepçe Yıkamak

Rüyada kepçe yıkamak, boşa harcanacak zamanı ve çabayı işaret eder. Rüyayı gören kişi hayatında her ne için çaba sarf ediyor ise bu boşa çıkacaktır. Diyanet’e göre ise bu rüyayı gören kişi mal varlığını paylaşmaya yanaşmayan bir kişiliği işaret eder.

Rüyada Kepçe Makinası Görmek

Rüyada kepçe makinası görmek, rüya yorumcularına göre büyük bir eşyaya sahip olmaktır. Eşya ile birlikte ev ya da araba almak ta bu rüyanın anlamını ifade eder. Kişi yakın zamanda büyük bir mal varlığı elde edecektir.

Rüyada Kepçe Kaşık Görmek

Rüyada kepçe kaşık görmek, rüyayı gören kişinin boşa para harcamasına yorumlanır. Bilinçsiz ve yanlış yapılan harcamalar olarak bilinir. Ancak Diyanet’e göre bu rüya kişiye anne ya da babadan kalacak miras payına işaret eder.

Rüyada Tahta Kepçe Görmek

Rüyada tahta kepçe görmek, rüya yorumcularına göre paylaşmak anlamına gelir. Rüyayı gören kişi maddi ve manevi her varlığını çocukları ile paylaşacaktır. Diyanet’e göre ise tahta kepçeyi gören kişi kazandığı helal paradan evlatlarına paylaştırır.

Rüyada Demir Kepçe Görmek

Rüyada demir kepçe görmek, arkası sağlam kişilerin bir arada olmasına işaret eder. Rüyayı gören kişi birçok işte tek başına değil de güvendiği başka kimseler ile birlikte hareket eder. Diyanet’e göre ise demir kepçe, hayırlı evlatlara ve birbirine düşkün bir aileye delalet eder.

Rüyada Kepçeyle Toprak Kazma

Rüyada kepçeyle toprak kazma, rüyayı gören kişinin gizli saklı bir iş yapması anlamına gelir. Aile içi saklanan sırlar bu rüyayı işaret eder. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi ailesinden maddi varlıkları saklar. Haksız miras paylaşımları ve bilinmeyen yatırımlar yaşanacaktır. Rüyayı gören kişinin de yaptığı haksız paylaşımı işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani