Rüyada “Rüyada Kep Atmak” Görmek

Rüyada Kep Atmak

Rüyada kep atmak, genel olarak kazanılacak olan başarılara, elde edilecek olan büyük atılımlara ve sonrasında gelecek olan tatmin edici kazançlara, bir kimsenin emeklerinin karşılığını alacağına delalet etmemektedir. Bu rüyanın sahibi eğer eğitim hayatına devam eden bir kimse ise, bu kimsenin gelecekte ilmi yönden çok büyük kazanımlara sahip olacağı anlamına gelmektedir.

Rüyanın günümüz koşulları çerçevesinde yorumlanışına göre rüyada kep attığını görmek, akademik başarılar kazanmayı gösterir. Bu rüyanın sahibi üniversite yaşamına başlayabilir veya eğitim alanında önemli çalışmalara imza atar.

Rüyada Kep Atmak İslami Anlamı

Rüyada Kep atmak, bu rüya hakkında Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; bu rüyanın sahibi ilmi yönden büyük ve insanlığa yardımcı olacak bilgilere sahip olacaktır. Rüyada kep atmak mezun olmak, edinilecek olan bu bilgi, dini açıdan da olabilir.

Rüyada kep atan birini görmek, bu bilgilere sahip olan bir kimse, edindiği bilgilerini topluma faydalı olmak için kullanacaktır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında ilim ve eğitim ile ilgili şeyler gören kimseler hem bu dünyada hem de ahirette mertebesi yüksek olan kimseler arasına girer. Bu yorumlardan hareket ile rüyada kep atmak, hayırlı bir rüya olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Kep Töreni Görmek

Rüyada kep töreni görmek, rüya sahibinin mücadelesi sonucunda kazanacağı hayırları temsil eder. Bu kimse yaşamında attığı her adımda başarılı olur ve yaşamını bolluk bereket içerisinde sürdürür. Bu rüya öğrenciler için okuldan başarıyla mezun olmaya delalettir.

Rüyada Havaya Kep Atmak

Rüyada havaya kep atmak, kişinin yaşayacağı büyük bir sevince delalettir. Sıkıntılardan kurtulmaya, ferahlamaya ve güzel günlerin geldiğine işaret eden bu rüya, sahibi için büyük mutlulukların anahtarıdır.

Rüyada Kep Fırlatmak

Rüyada kep fırlatmak, kişiye uzun zamandır sıkıntı veren hadiselerin, olumlu biçimde son bulacağına işarettir. Bu kimse omuzuna binen yüklerden kurtulur ve ferahlar. Borcu varsa, bunları ödeyerek bol kazanca nail olur.

Rüyada Kep Giymek

Rüyada kep giymek, makam ve mertebe ile tabir edilmektedir. Bu rüyanın sahibi yaşamında uzun zamandır erişmek istediği makamlara erişir. Bu rüya işinde terfi etmek veya kazancının artması olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kep Takmak

Rüyada kep takmak, kişinin başına talih kuşu konmasıyla da yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kimse hiç beklemediği yerden hayırlı bir nimete veya paraya sahip olur. Bu elde edeceği şey, onun yaşamındaki tüm sıkıntılarını giderecek derecede geniş bir kazançtır.

Rüyada Askeri Kep Görmek

Rüyada askeri kep görmek, kişinin güçlenmesi, attığı her adımda başarılı olması demektir. Bu kimse maddi ve manevi yönden güç kazanacak ve bundan sonraki yaşamını mutluluk içerisinde geçirecektir.

Rüyada Kırmızı Kep Görmek

Rüyada kırmızı kep görmek, tez vakitte gelecek hayırlı bir habere işaret eder. Çünkü rüyada görülen kırmızı renk, tezlik olarak yorumlanır. Bu rüyanın sahibi, alacağı sevinçli bir haber ile ferahlar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani