Rüyada “Rüyada Kendir Görmek” Görmek

Rüyada Kendir Görmek

Rüyada Kendir görmek, sıkıntı, dert ve üzüntülerden kurtulmaya delalet eder. Rüyada kendir gören kimse, ruhsal anlamda yenilenmek, karamsarlık, umutsuzluk gibi olumsuz duygulardan arınmaya tabir edilir. Rüyada kendir görmek, İslami anlamı ile kendir görmek, aile hayatında ve hane içinde büyük bir ferahlama yaşamaya, huzur ve neşe bulmaya delalet eder. Bekar kişiler için iyi bir insan ile bir araya gelmeye, sevilmeye yorumlanır.

Rüyada Kendir Görmek İslami Anlamı

Rüyada kendir görmek, eşler arasındaki anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına işaret eder. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki, rüyada kendir görmek, hayale kavuşmak anlamına gelir. Bazı alimlerin tabiri ile rızık ve nasip elde etmeye, para kazanmaya değerlendirilir.

Rüyada Kendir Tohumu Görmek

Rüyada kendir tohumu görmek, İslami yorumu ile hayırlara vesile eder. Sıkıntı yaşamadan rahatlığa kavuşmaya, var olan sorunların bitmesine ve ferahlamaya delalet eder. Diğer bir yorum ise kişinin istediği, arzu ettiği şeye kavuşmasına tabir edilir.

Rüyada Kendir İpi Görmek

Rüyada kendir ipi görmek, aile, iş ya da sosyal yaşantıda üzüntü veren konuların sona ereceğine, maddi anlamda rahatlamaya tabir edilir. İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüya, kişinin ticari hayatta düşündüklerini gerçekleştireceğine yorumlanır. Diğer bir yorum ile özel hayatta iletişimin artacağına ve eşler arasındaki bağın kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyada Kendir Ağacı Görmek

Rüyada kendir ağacı görmek, güçlük ve zorlukların var olduğuna bu zorluk ve güçlüklerin üstesinden gelineceği anlamına gelir. Bazı alimlere göre, yeni fırsatlarla karşılaşmaya, şanslar elde etmeye ve imkan sahibi olmaya yorumlanır.

Rüyada Kendir Otu Görmek

Rüyada kendir otu görmek, iş ve mesleki hayata işaret eder. İş ve mesleki hayatta memnun edici gelişmeler olacağına, yeni olaylara tabir edilir. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin umut ettiği şey gerçekleşir.

Rüyada Kendir Soymak

Rüyada kendir soymak, rüyayı gören kişinin, kimseden yardım almadan tek başına hareket edeceğine, hayatını yoluna koyacağına ve başarıya ulaşacağına yorumlanır. Diğer bir tabirle alın teri ile çalışıp kazanç elde etmektir.

Rüyada Yeşil Kendir Görmek

Rüyada yeşil kendir görmek, mutlu ve huzurlu zamanlara delalet eder. Gerek aile gerekse iş hayatında olacak güzel gelişmelere yorumlanır. Aynı zamanda özel hayatta birlikteliği olanların sürpriz durumlar yaşayacağına tabir edilir. Evli kimseler için ise eşlerin dilediklerinin gerçekleşmesine delalet eder.

Rüyada Beyaz Kendir Görmek

Rüyada beyaz kendir görmek, temiz kalplilik ile istenen her şeye ulaşmaya tabir edilir. Sevilen, değer verilen insandan bir haber almaya ve mutlu olmaya da yorumlanır. İslami yorumu ile rüya sahibinin, ticari hayatta istediği hedefe ulaşacağına delalet eder.

Rüyada Kenevir Görmek

Rüyada kenevir görmek, bazı sorunların olduğuna, kişinin bu sorunlardan dolayı üzüldüğüne yakın zamanda bu sorunların tamamen ortadan kalkacağına tabir edilir. Diğer bir yorumu ile bu rüya, yenilikler ve değişimlere işaret eder. Kişinin, iş ve sosyal yaşantısında farklılıklar yaşayacağın bir döneme yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani