Rüyada “Rüyada Kendini Gebe Görmek” Görmek

Rüyada Kendini Gebe Görmek

Rüyada Kendini Gebe görmek, hayırlara vesile eden rüyalardandır. Rüyada kendini gebe gören kimse, mutluluk, huzur, refah ve ferahlık olarak yorumlanır. Diğer bir yorumu ile rüyada kendini gebe görmek, yüzlerin güleceği olaylara, hane içinde neşeli zamanlara tabir edilir. Rüyada kendini gebe görmek, iş hayatında yaşanacak köklü değişimlere de işaret eder.

Rüyada Kendini Gebe Görmek İslami Anlamı

Rüyada kendini gebe görmek, Dini anlamı ile kendini gebe görmek, doğru yolda olmaya, helal para kazanmaya tabir edilir.

Rüyada Kendini Hamile Sanmak

Rüyada kendini hamile sanmak, İslami yorumu ile mal ve mülkte artış, gelirde yükseliş ve bol kazanç elde etmek olarak tabir edilir. Diğer bir yorum; rüyayı gören kişinin, yeni ve güzel bir haber alacağına, yüzünün güleceğine ve mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Erkeğin Kendini Hamile Görmesi

Rüyada erkeğin kendini hamile görmesi, günahlardan kaçmaya, haram mal ve paradan uzak durmaya, yanlış olana itibar etmemeye ve doğru yolda olmaya tabir edilir. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüya, kişinin içinde bulunduğu sıkıntılı ruh haline ve bu ruh halinden yakın zamanda kurtulacağına yorumlanır. İş hayatında başarı, ticari hayatta büyük karlar elde etmeye delalet eder. Aynı zamanda, yeni bir ortaklık ya da yeni bir iş alanı anlamına gelir.

Rüyada Yaşlı Kadının Kendini Hamile Görmesi

Rüyada yaşlı kadının kendini hamile görmesi, maddi ve manevi olarak ferahlamak, sıkıntı ve dertlerden arınmak, varsa borçlarda kurtulmak, hastalıklara şifa bulmak manası taşır. Diğer bir yorumu ile bu rüya, iç huzuru bulmaya, psikolojik tüm sıkıntılardan arınmaya delalet eder.

Rüyada Evli Olmayan Birinin Kendini Hamile Görmesi

Rüyada evli olmayan birinin kendini hamile görmesi, olumlu sonuçlanacak durumlara, yeni haberlere, mutluluk verici gelişmelere tabir edilir. Özel hayatta yaşanacak, mutluluklara ve değişimlere de delalet eder. Birlikteliği bir adım öteye taşımaya yorumlanır.

Rüyada Kendini Hamile Bilmek

Rüyada kendini hamile bilmek, iş ve mesleki hayatta başarı elde etmeye, istenen hedefe ulaşmaya, itibar ve övgü almaya tabir edilir. İslami yorumu ile bu rüya, kişinin kısmetlerine delalet eder. Deyim yerinde ise kısmetler kişinin ayağına gelecektir. Güzel sözler duymaya da yorumlanır. Evli kimseler için bir bebek müjdesi manası taşır.

Rüyada Kendini Hamile Hissetmek

Rüyada kendini hamile hissetmek, hayırlı işler yapmaya, doğru adımlar atmaya ve kişinin menfaatine vereceği kararlara yorumlanır. İmam Nablusi ( r.a ) demiştir ki; bu rüya, kişinin huzur ve mutluluk bulacağı bir dönem yaşayacağına delalet eder. Özel hayatta, iyi bir insan ile karşılaşmak anlamına da gelir.

Rüyada Kendini Doğurmuş Görmek

Rüyada kendini doğurmuş görmek, üzüntü, sıkıntı, gam ve kederden kurtulmaya, hastalıklardan şifa bulmaya tabir edilir. Cafer-i Sadık ( r.a ) buyurmuştur ki; bu rüyayı göre kişinin, geçim sıkıntısı biter, parası bollanır, refah yaşar. Aynı zamanda, iş hayatında yeni gelişmeler anlamına da gelir.

Rüyada Hamile Genç Kız Görmek

Rüyada hamile genç kız görmek, aile, iş ve özel yaşantıda mutluluk verici haberler almaya tabir edilir. Diğer bir yorum ile bu rüya, zenginlik, mal ve mülk sahibi olmak olarak yorumlanır. İslami yorumu ile bu rüya, yakın bir kişiden alınacak destek, yardım olarak değerlendirilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani