Rüyada “Rüyada Kemik Görmek” Görmek

Rüyada Kemik Görmek

Rüyada Kemik görmek, Cafer-i Sadık (r.a) için; rüyayı gören kimse için mal ve geçim sıkıntısı anlamına gelmektedir. Rüyasında kemik gören kişi geçim sıkıntısından kurtulur, aile için hayırlı günlerin başlangıcı olacaktır. Rüyada kemik kırmak, sevdiğiniz bir yakınınızdan alacağınız bir yardımdan sonra geçim kayısı yaşamamak olarak tabir edilir.

Rüyada kemik kırılması, her zaman mal ve mülkünüzün artacağı bir dönem olarak rivayet edilir. Rüyada tarak kemiği görmek, rüya sahibi kişinin ev sahibi değilse ev sahibi olacağı anlamına gelir. Rüyada kemik yemek, iyi geçimli güzel eş anlamları da taşımaktadır. Rüyada kemik kırdığını gören kimse zulüm görür ve işleri yolunda gitmez.

Rüyada Kemik Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kemik görmek, canını dişine takarak çalışan bu kişi aile arasın da geçimi sağlamak adına çok büyük fedakarlıklar yapar. Evine helal ekmek götürmek isteyen kişi anlamına da gelmektedir. Aile de fazlaca rahatlamaya sebep olan para sayesinde güzel günler yaşanır. İş hayatında değişimler yaparken her zaman uyanık davranmak gerektiği anlamı içerdiğinden uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Rüyada Kemik Kırmak

Rüyasında kemik kırdığını gören kişi mal ve para gelen bir yerin kapılarını kapatmak anlamına gelir. Geçim zorluğu yaşamak, az gelir elde etmek, sıkıntılı günler yaşamak anlamları olduğu için kötü bir rüyadır.

Rüyada Kemik Kaynatmak

Rüyada kemik kaynattığını gören kimsenin hanesinde hasta kadın vardır ve yakın zamanda durumu daha iyiye gider ancak tam anlamıyla şifa bulmaz. Kemik kaynattığını gören kimse şifa arıyor anlamına gelmektedir.

Rüyada Kemik Suyu İçmek

Rüyasında kemik suyu içtiğini gören kimse hastalığına çare arayan kimse olarak tabir edilir. Hastalıklı günler için tedavi olmak isteği anlamına gelir. Kemik suyu içtiğini gören kimse güçlenir.

Rüyada Kemik Sıyırma

Rüyada kemik sıyırdığını gören kimse zor günler yaşadığını ancak sabırlı davranarak üstesinden geleceği anlamına gelir.

Rüyada Uyluk Kemiği Görmek

Rüyada uyluk kemiği gören kimse fazlaca mala ve mülke tabir edilir. Ele geçecek olan para, geçim sıkıntısından kurtulmak, borçlardan arınmak olarak tabir edilir. Rüyasında uyluk kemiği gören kimse yakın zamanda eline geçen parasını ailesine harcar.

Rüyada Kemik Toplamak

Rüyada kemik topladığını gören kimse dar günler için para biriktirmesi anlamına gelir. Kişi zor günlerde kullanabileceği bir miktar parayı zaman içerisinde el altında tutması şeklinde tabir edilir. Paranın çarçur edilmemesi, israf etmemek, para biriktirmek olarak tasvir edilir.

Rüyada Lades Kemiği Görmek

Rüyada lades kemiği gören kimse aşk hayatında yenilikler yaşayacağı şeklinde yorumlanır. Yeniliklere açık olmak, verilen sözlerin tutulması anlamına gelen bu rüya eğlenceli günlerin yakında olduğu anlamına gelir.

Rüyada Kemik Yemek

Rüyasında kemik yediğini gören kişi varsa bir hastalığı o hastalıktan kurtulmak i.in çeşitli çareler arayan kişi anlamına gelir. Kemik yediğini gören kimse yeni başlangıçlar yaparak hayatı için temiz bir sayfa açar. Dini açıdan bu rüyayı değerlendirmek gerekirse ailesinin mutluluğu için her zorluğa göğüs geren bireyi temsil eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani