Rüyada “Rüyada Kemer Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kemer Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Kemer görmek size yakın olan birinden ailenizden veya arkadaşlarınızdan parasal ya da ruhsal olarak bir zarar göreceğinize işarettir. Rüyada kemer gören kimse, rüya sahibinin bir sürü sorun yaşayacağına ve kafasını dertten kaldıramayacağına işaret eder. Rüyada kemer görmek, rüya sahibi eğer hizmetçilere sahip ise hizmetçilerinin değerli kemerin değeri kadar ziynet ve mala ihtiyacı olduğunu işaret eder.

Rüyada Kemer Görmek İslami Anlamı

İslam alemlerine göre farklı şekillerde yorumlanabilir.İmam Nablusi (r.a) demiştir ki rüyada kemer görmek evlenmeye delalettir. Fakat evlenilecek kişinin evladının ve çeyizinin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Altın Kemer Görmek

Rüyada altın kemer görmek, rüya sahibinin cinsel hayatıyla ilgili sorunlarının yansımasıdır. Kişinin cinsel hayatında korkularının ve endişelerinin olduğu anlamına gelir.

Rüyada Deri Kemer Görmek

Rüyada deri kemer görmek, kişinin maddi açıdan kazançlar yaşayacağını ve maddi açıdan büyük bir huzura ereceğine işaret eder. Kişinin rüyasında gördüğü deri kemer eğer işlemeli bir kemer ise kişinin çevresindeki insanlar tarafından saygı göreceğine ve yüksek mevkilere erişeceğine delalettir. Bazı yorumcular ise bunu kişinin hayırlı bir evladı olacağı şeklinde yorumlar.

Rüyada Kemer Almak

Rüyada kemer aldığını görmek, rüya sahibinin kısa zaman içinde bir düşman edineceği anlamına gelir. Yakın veya uzak bir tanıdığının rüya sahibine musallat olacağı ve ona sıkıntı verip başını ağrıtacağına işaret eder.

Rüyada Kemer Bağlamak

Rüyada kemer bağlamak, rüya sahibinin yakın zamanda yüklü bir maddi kayıp yaşayıp sıkıntıya düşeceğine işarettir. Başka acı olaylarda yaşayacak olan rüya sahibi maddi ve manevi bir üzüntü içine düşecek ve bu durum onu çok yıpratacaktır. Etrafındaki arkadaşları yavaş yavaş dağılacaktır. Kişi bu üzüntünün sonucunda yanlış kararlar alabilir fakat güçlü durmalıdır.

Rüyada Kopmuş Kemer Görmek

Rüyada kopmuş kemer görmek, rüya sahibinin planladığı ve gerçekleştireceği bir projenin övgü toplayacağına ve beğenileceğine işarettir. Kazancının ve refahının artacağına, geçireceği zor zamanlarda da maddi durumu sayesinde işin altından kolayca kalkabileceğini, sevdiği insanlar sayesinde yüzünün hep güleceğine işaret eder.

Rüyada Kayış Görmek

Rüyada kayış görmek rüya sahibinin verdiği bir sözü yerine getireceğine ve bir kişiye yardım edeceğine işarettir. Kişinin çocuğu olacağına, iyilik ve bereketin hep yanında olacağına işarettir. Başka yorumculara göre ise kayış görmek acı ve üzüntüye sebep olacaktır.

Rüyada Kemer Tokası Görmek

Rüyada kemer tokası görmek, rüya sahibine kısmet, şans, sevinç ve mutluluk getirecektir. Rüya sahibinin kısmetinin açılmasına ve iş hayatının ferahlamasına işaret eder. Kişinin kendisinin ve ailesinin manevi ve maddi açıdan dara düşmeyeceğine ve önüne birçok fırsat çıkacağına delalettir.

Rüyada Siyah Kemer Görmek

Rüyada siyah kemer görmek, rüya sahibinin mal açısından bolluğa kavuşacağına işaret eder. Kişi bol bol para kazanacaktır ve maddi açıdan rahata erecektir. Kişi manevi açıdan sıkıntılar yaşayacaktır fakat bunları maddi rahatlık sayesinde çözebilecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani