Rüyada “Rüyada Kemençe Görmek” Görmek

Rüyada Kemençe Görmek

Rüyada Kemençe görmek, rüyayı gören kişinin kararsız kaldığı her zamanın kendisi için sıkıntı ve zarara neden olacağına tabir edilir. Rüyada kemençe gören kimse, artık bir an önce birikim yapması halinde bulunduğu mevkiden oldukça yüksek ve iyi statülere ulaşacağına rivayet eder. Rüyada kemençe görmek, İslami yoruma göre ne anlama gelir? Dini yoruma göre ise rüyayı gören kişi için zamanın azalmasına, acele hareket etmesi gerektiğine, rivayet edilmektedir. Rüyada kemençe görmek bazı durumlarda kişinin yaşadığı olayları kendi içinde ört pas etmeye çalıştığı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kemençe Görmek İslami Anlamı

Rüya alimleri, rüyaları gören kişinin yaşantısına göre farklı şekilde yorumlanması gerektiğini söylerler. İki kişi rüyasında aynı şeyleri görse de bu kişilerin yaşayış ve çevre şartlarına göre farklı şekilde yorumlanması gerektiğini öne sürerler. Kirmani (r.a.) buyurmuştur ki: rüyayı gören kişi iyilik, mutluluk ve İslam üzerine yoğunlaşmalıdır. Bu sayede iç huzura kişi kolaylıkla ulaşabilir. Her şeyin hayırlısı ona isabet eder.

Rüyada Kemençe Çalmak

Rüyada kemençe çalmak, hızlı bir şekilde davranarak zamanından önce yapılması gereken işi yerine getireceğiniz bir olaya işaret edilir. Rüyayı gören kişinin kemençeyi çalamadığını görmesi ise, acele davrandığı için hata yapacağına işaret edilir.

Rüyada Kemençe Sesi Duymak

Rüyada kemençe sesi duymak, rüyayı gören kişinin korkularından, zaaflarından, kendisini hasta, yıpranmış ve mutsuz hissettirecek olaylardan ve düşüncelerden kurtulacağına, rahatı ve mutluluğu yakalayacağına, yaşamının bu sayede düzeleceğine, iyileşeceğine ve yaşamın rüya sahibi için doyumsuz hale geleceğine işaret eder.

Rüyada Kemençe Dinlemek

Rüyada kemençe dinlemek, maalesef ki şer ve kötü olarak kabul edilir ve bu açıdan değerlendirilir. Rüyayı gören şahısın yaşamında kopacak büyük fırtınalara, yaşanacak ve hatırda kalacak zor ve kötü günlere delalet edilir. Kişinin adımlarını dikkatli atmasında fayda vardır.

Rüyada Kemençe Oynamak

Rüyada kemençe oynamak, sevinç ve mutluluk demektir. Rüya sahibinin üzüntülerini, dertlerini, sıkıntılarını ve gerginliğini kendisine unutturacak, yaşama sevincini ortaya çıkartacak, dinamikleşmesine ve kısaca içinin kıpır kıpır olmasına işaret eder.

Rüyada Kemençe Çalan Birini Görmek

Rüyada kemençe çalan birini görmek, sizi üzmek ve telaşlandırmak isteyecek, zarara uğramanız ve hata yapmanız için yalan yanlış ve abartılı konuşacak kişilere rivayet edilir.

Rüyada Kemençe Teli Görmek

Rüyada kemençe teli görmek, hayır ve getirecek bir ortaklığa girileceğine, çalışma ve iş amaçlı çıkılacak bir yoldan güzel haberlerle gelineceğine ve zarar getirecek bir iş yerinden kazançlı ve avantajlı bir şekilde ayrılmaya rivayet edilir.

Rüyada Kemençe Almak

Rüyada kemençe almak, aile yaşamının ve iş hayatındaki sorunların artık son bulacağına, mutluluğa ulaşacağına ve yeni arkadaş çevresi eğlenceli bir yaşam için kişinin karşısına çıkacak fırsatlara işaret etmektedir. Kişi bu fırsatları değerlendirirse oldukça mutlu bir yaşamı olacaktır.

Rüyada Kemençe Satmak

Rüyada kemençe satmak, yapılan küçük bir yanlışla etrafında ki sevdiği insanların kalbini kırmaya, bir takım küslükler ve huzursuzluklar yaşanacağına işaret edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani