Rüyada “Rüyada Kelepçe Görmek” Görmek

Rüyada Kelepçe Görmek

Rüyada Kelepçe görmek, bir işin olumsuz olmasına yorumlanır. Rüyada kelepçe gören kimse, rüya sahibi beklediği bir işten ya da haberden olumsuz olarak yanıtlar alır. Rüyada kelepçe görmek Diyanet’e göre içi sıkılmış ve kalbi kararmış bir kimseyi işaret eder. Rüyayı gören kişi rüyasında kelepçeyi ne şekilde ve nasıl gördüyse rüyanın anlamı ona göre belirlenir.

Rüyada Kelepçe Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre rüyada kelepçe görmek birden fazla anlamlara yorumlanır.  İmam Nablusi (r.a) rüyasında kelepçe görenin rüyasının, rüyada kelepçe takmak, rüyada kelepçe açmak, rüyada kelepçe çıkarmak ya da rüyada kelepçe bilezik görmek gibi anlamlarına göre yorumlanması gerektiğini buyurmuştur.

Rüyada Kelepçe Takmak

Rüyada kelepçe takmak, rüya yorumcularına göre kısmet kapanmasına yorumlanır. Rüyayı gören kişi yakın zamanda bir konu için yanlış bir karar vermiştir. Hayırlı işleri kişinin kendi eliyle ret etmesi anlamına gelir. Diyanet’e göre bu rüya kalp sevgisinin kapılarını kapatmasıdır.

Rüyada Kelepçe Açmak

Rüyada kelepçe açmak, rüya sahibinin kısmetinin açılması anlamına gelir. Beklenen kavuşmalar yaşanır. Hasretler son bulur. İş haberi bekleyen bir kimse bu rüyayı görürse yakın zamanda çok hayırlı bir işten haber alır. Diyanet’e göre bu rüya aniden gelecek olan servete delalet eder.

Rüyada Kelepçe Çıkarmak

Rüyada kelepçe çıkarmak, rüya yorumcularına göre rüya sahibi kendisi hayatında kötülük isteyen bir kimsenin farkına varır. Hayatından yanlış insanları çıkarmak ve doğru yola girmek anlamına gelir. Ancak Diyanet’e göre bu rüya boşanma gibi olaylara delalet eder.

Rüyada Kelepçe Bilezik Görmek

Rüyada kelepçe bilezik görmek, rüya sahibinin arkasında duran ve ona yol gösteren bir kimse olduğuna işaret eder. Sürekli kişi için iyilik düşünen ve ona doğruyu göstermek isteyen birileri vardır. Ancak Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişi sürekli anne ve baba duası alıyor olmaktadır.

Rüyada Demir Kelepçe Görmek

Rüyada demir kelepçe görmek, açılması zor olan bir iş kapısı olarak yorumlanır. Rüya yorumcularına göre bu rüyayı gören kişinin istekleri ve başarıya ulaşması için önünde bir takım zorluklar olacaktır.

Rüyada Kola Kelepçe Takmak

Rüyada kola kelepçe takmak, rüya yorumcularına göre kişinin bir kişi ile ortak bir sır taşıması anlamına gelir. Önemli sırlarla yaşamaya delalet eder. Ancak Diyanet bu rüyayı evlilik gibi birine bağlı yaşamaya devam etmeye yorumlar.

Rüyada Kırık Kelepçe Görmek

Rüyada kırık kelepçe görmek, rüya sahibinin bir sırrının açığa çıkmasına yorumlanır. Gizli saklı olaylar birçok kişi tarafından duyulacaktır. Diyanet’e göre bu rüyayı gören kişinin uzakta yaşayan veya uzun süredir görmediği birini görmesi anlamına gelir.

Rüyada Altın Kelepçe Görmek

Rüyada altın kelepçe görmek, rüya yorumcularına göre altın kelepçe kişinin kalan hayatına yetecek kadar mal ve mülk ile yaşaması anlamına gelir. Rüya sahibi aniden büyük bir servetin ya da mirasın tek başına sahibi olur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani