Rüyada “Rüyada Kelek Görmek” Görmek

Rüyada Kelek Görmek

Rüyada Kelek görmek, genellikle hayırlı yorumlanır. Rüyada kelek gören kimse, bazen rüyanın nasıl görüldüğüne ve ya kişinin yaşantısında neler olduğuna da bağlı olarak değişebilir. Rüyada kelek görmek bazen atılan bir adımın doğru olduğu, yeni başlangıçların çok hayırlı olacağı, çok güzel bir şekilde ilerleyeceği anlamına gelir. Kelek görmek aynı zamanda yeni tanışılan bir insanla güzel bir yola girmek, keyifli günler yaşamak ve birtakım durumların ciddiye binmesi, izdivaç durumuna kadar gitmesi demektir.

Rüyada Kelek Görmek İslami Anlamı

Rüyada kelek görmenin psikolojik yorumu ise kişinin kendini bazı konularda yetersiz görmesi, etrafındaki insanlara karşı mahçup hissetmesi, kendine çok fazla güvenmemesi demektir. Rüyada kelek görmenin dini yorumu ise İmam Nablusi (r.a)şöyle buyuruyor; görmek etmeye delalettir.

Rüyada Kelek Toplamak

Rüyada kelek toplamak, güzel fırsatlar yakalamak, zeka ile bir yere gelmek ve bu sayede çok fazla para kazanmak demektir. Bu rüyanın diğer bir anlamı da miras meselelerinde sonuca varılması ve adaletli olması demektir.

Rüyada Kelek Yemek

Rüyada kelek yemek, işlerin beklenildiği gibi gitmemesi, tam tersine dönmesi, şansın azalması, rızık ve bereketin düşmesi demektir. Bu süreç geçici de olsa kişinin parasına dikkat etmesi ve çok büyük kayıplar vermemesi gerekir.

Rüyada Kelek Kavun Görmek

Rüyada kelek kavun görmek, problemli bir insan ile bir süre iş yapmak ve muhatap olmak zorunda kalmak ve bu sebeple sinirlerin gerilmesi demektir. Şayet rüya sahibi kendine hakim olabilirse bu mesele en basit şekliyle atılacaktır.

Rüyada Kelek Karpuz Görmek

Rüyada kelek karpuz görmek, akrabalar arasında gerginlik çıkmasına, birtakım kıskançlıkların meydana gelmesine ve dedikodu ortamının oluşmasına işarettir. Aynı zamanda rüya sahibi kişi yaptığı hiçbir şeyde kimseye yaranamayan, sürekli eleştiri alan ve hedef oklarının kendisine çevrileceği günlerde yaşayabilir.

Rüyada Kelek Turşusu Görmek

Rüyada kelek turşusu görmek, herkese güler yüzlü ve iyi davranan ama arkasından iş çeviren tehlikeli bir insan ile yorumlanır. Bu kişi gerçek yüzünü göstermeden sinsice etrafa sızacak ve insanları birbirine düşürecektir. Genellikle herkes hakkında gıybet eden fitne bir kadın olabilir.

Rüyada Kelek Tarlası Görmek

Rüyada kelek tarlası görmek, çevreyle fikir uyuşmazlığı yaşamak, her kafadan farklı bir ses çıkması ve ortalığın epey karışması ile yorumlanır. Sakinliğini koruyan kişi, ortalık yatıştığı zaman haklılığını ispatlayacak ve sorunu çözecektir.

Rüyada Bahçeden Kelek Toplamak

Rüyada bahçeden kelek toplamak, komşular ile kurulacak güzel ilişkilere, yer değişikliğine, kişinin herkese hitap etmesine işarettir. Her ortamda uyum sağlayacak kişi hiçbir yerde sıkıntı çekmeyecek, olan her duruma adapte olacaktır. Şehir değişikliği, iş değişikliği gibi durumların olma ihtimali oldukça yüksektir

Rüyada Taze Kelek Görmek

Rüyada taze kelek görmek, genç insanlara, yeni ve güzel fikirlere, bereketli yatırımlara işarettir. Çalışılan yerde böyle insanların olması ortamın havasını değiştirecek ve işlerin daha iyiye gitmesini sağlayacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani