Rüyada “Rüyada Kelebek Görmek” Görmek

Rüyada Kelebek Görmek

Rüyada Kelebek görmek, saf sevgiyi, gerçek aşkı, huzur ve mutluluğu müjdelemektedir. Rüyada görülen kelebek, aynı zaman da bol kısmet, başarı, şans ve zenginliğe dikkat çekmektedir. Rüya sahibinin rengarenk kelebek görmesi, muhteşem bir hayat yaşayacağı yönünde tabir bulmaktadır.

Rüyayı gören kişinin sanatkar olacağına delalet etmektedir. Barış ve kardeşliği yansıtan bir rüyadır. Bu rüyanın olumsuz denebilecek yorumu ise rüya sahibinin bir işe düşünmeden gireceği ve zararı olacağı yönündedir. Aynı zaman da kelebek görülmesi kelebek ömrü gibi kısa bir ömre de işaret edebilmektedir. Kirmani (r.a.) rüyada kelebek çizilmesinin çile çekilmesine, huzursuzluğa, hayırlı bir yaşama ve hak edilen bir makama ulaşmaya tabir etmiştir.

Rüyada Kelebek Görmek İslami Anlamı

Rüyada kelebek görmek, Cafer-i Sadık (r.a.) rüyasında kelebek olduğunu gören kişinin helal kazanç peşinde olacağına, hayırlı iş kapıları açılacağına işaret ettiğini buyurmuştur. İmam Nablusi (r.a.) rüyada kelebek görülmesini cehalet, tecrübesizlik olarak yorumlamıştır. Ayrıca kelebek olduğunu gören kişinin sevilen, saygı duyulan ve hürmet gösterilen bir kişi olacağına, iş hayatında saygınlık kazanacağına tabir etmiştir. İbn-i Sirin (r.a.) rüyada kelebek görmek, ile ilgili olarak cahil haliyle kendisini tehlike içerisine atan zayıf kişiliği gösterdiğini buyurmuştur.

Rüyada Kelebek Öldürmek

Rüyada kelebek öldürmek rüyayı gören kişinin işsiz ise iş sahibi olacağına, borcu var ise borçlarını ödemesine, iyi ve güzel emellere ulaşacağına, üzüntülü ve sıkıntılı dönemlerden kurtuluşa erileceğine, sağlıklı bir hayat yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kelebek Kozası Görmek

Rüyada kelebek kozası görmek yaşam standartlarında düşüş olacağına, ihtiyaçlarını karşılayamayacak hale geleceğine, düzen bozulmasına ve bu yeni düzene ayak uydurmakta zorluk yaşanacağına tabir edilmektedir. Uzun süredir görülmeyen bir arkadaş ile bir araya gelineceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kelebek Konması

Rüyada kelebek konması rüya sahibinin istediği ilgiyi özel hayatında göremediği şeklinde tabir edilir. Ancak kelebek beyaz ise müjdeli bir haber alacağı şeklinde yorum bulmaktadır. Ayrıca sevdiği yakın olduğu kişilerle girmiş olduğu ve büyük bir kazanç elde edeceğini düşündüğü bir işten zarar geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Kelebek Yakalamak

Rüyada kelebek yakalamak istemeden üzülen bir yakınından özür dileneceğine dikkat çekmektedir. Maddi açıdan büyük bir kazanç sağlamaya, hareketli enerjik bir yaşam dönemine girilerek yaşam enerjisinin yükselmesine delalet etmektedir. Maddi ve manevi olarak çok sıkıntılı bir işe girilerek üzüntülü dönemler geçirileceğine dikkat çekmektedir.

Rüyada Kelebek Sürüsü Görmek

Rüyada kelebek sürüsü görmek zarar getirecek bir işin içerisine girileceğini, sevilen bir kişi ile yaşanılan bir olumsuzluğu düzeltmekte geç kalındığını göstermektedir. Aynı zamanda sıkıntılardan kederden kurtuluşa da yorumlamıştır.

Rüyada Renkli Kelebek Görmek

Rüyada renkli kelebek görmek makam sahibi olmayı, sakin ve hayırlı bir hayat sürmeyi yansıtmaktadır. Özlem duyulan bir kişiyle görüşmeye, kazanç artışına, makam rütbesinde artış olacağına, uzun yıllarca sağlıklı bir hayat yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Uçan Kelebek Görmek 

Rüyada uçan kelebek görmek maddi kazanç elde edileceği yönünde yorumlanır. Bir hata yapılarak büyük bir pişmanlık yaşanacağına işaret etmektedir. Kötü günlerin sona ereceği huzurlu günler yaşanacağına dikkat çekmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani