Rüyada “Rüyada Kel Görmek” Görmek

Rüyada Kel Görmek

Rüyada Kel görmek, can sıkıcı, mutsuzluğa ve üzüntüye sebep olacak havadisler almaya veya sözler işitmeye tabir edilir. Rüyada kel gören kimse, neredeyse her insan için zarar ve ziyan haliyle karşılaşmaya, zor durumlara düşmeye ve işinden ayrılmasına işaret eder. Rüyada kel görmek, bu işten ayrılma durumu da dolayısıyla ekmeğini kaybetmeyi doğurur. Rüya sahibinin malından ve ekonomik gücünden kaybetmesine, darlığa düşmesine ve zor günler geçirmesine yorumlanır.

Rüyada Kel Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a)’ ye göre, rüyada kel görmek kişinin sermayesinin bir kısmının elinden alınacağına, zarar görmesine ve kötü durumlara delalettir. Kel bir kadın görmek, o yıl içerisinde yaşanacak bir kıtlığın habercisi olarak yorumlanır.

Rüyada Kel Olmak

Rüyada kel olmak, bu rüyayı deneyimleyen kişinin sıkıntıya ve darlığa düşeceğine, kısmeti ve bahtı kapanacağına, gelir kaynaklarının biteceğine ve ekonomik bir darboğaza yorumlanır. Rüyada kel olmak, büyük bahtsızlık olarak yorumlanır. Rüya sahibinin maddi ve manevi açıdan çöküşe geçeceği günlerin yaklaştığına ve sıkıntılı bir süreç yaşanacağına göstergedir.

Rüyada Kel Kalmak

Rüyayı kel kalmak, rüyayı gören kişinin, meslek yaşamında büyük çabalar göstererek ve fedakârlıklar yaparak elde ettiği mallar ile ilgili bir problem ile karşı karşıya kalacağına delalettir.

Rüyada Kel Adam Görmek

Rüyada kel adam görmek, tabiri anlamında kel olmak ile neredeyse aynı şekillerde tabir edilir. Çile, zorluk, eza ve dert çekmek manasına gelir. Rüya sahibinin kötü durumlar atlatacağı ve büyük sınavlardan geçeceği zaman dilimleri yaşayacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kel Kadın Görmek

Rüyada kel kadın görmek, kişinin genel anlamda etrafındaki hemen her şeye, her kişiye sözünü geçirmeye çalışan etrafındaki insanların tüm eylemlerine karışan ve müdahil olan bir insan olarak yorumlanır. Eşinin iş hayatına, ortaklık ilişkilerine ve ekonomik işlerine ilişkin tüm idareyi elinde tutmaya çalışan ve bu doğrultuda başarılı olan bir kadın şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kel Bebek Görmek

Rüyada kel bebek görmek, rüyayı gören kişini nam kazanan bir kişi olacağına, yüzünün güleceğine ve bu sebeplerle de mesut olacağına yorulur.

Rüyada Eşini Kel Görmek

Rüyada eşini kel görmek, eşler arasında bir buhran dönemi yaşanacağına, bu dönem sonucunda her iki tarafın da çok yıpranacağına ve duygusal manada büyük kayıplar yaşanacağına delalettir. Bu yüzden bu gibi durumlar yaşanmak istenmiyorsa, eşlerin tartışmalara karşı önceden tedbir almaları ve tartışmaya girmekten ziyade konuşmayı tercih etmeleri daha doğru bir yaklaşım olacaktır.

Rüyada Kel Biriyle Evlenmek

Rüyada kel biriyle evlenmek, kişini gülen yüzünün solmasına ve gözünün ferinin gideceğine delalet eder.

Rüyada Saçlarının Dökülmesi

Rüyada saçlarının dökülmesi, bunu gören kişinin sahip olduğu imkânların bir bir elinden giderek kişinin yaşamaya alıştığı lüks şartların yok olmasına delalettir. Bu durum kendisini bir buhrana götürecek demektir. Rüya sahibinin saçları şayet sadece yan taraflardan döküldüyse o durumda toplumda kendisine güven duyulmayacağı anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani