Rüyada “Rüyada Kekik Görmek” Görmek

Rüyada Kekik Görmek

Rüyada Kekik görmek, rüyayı gören şahısın bilgisini arttıracağına ve bilgin bir arkadaş sahibi olacağına rivayet eder. Rüyada kekik gören kimse, kekik sözcüğünün rüya tabiri gördüğünüz üzere kısa ve yalın bir şekilde anlatılmıştır. Rüyada kekik görmek, ancak rüya yorumlamalarında unutmamanız gereken en önemli bir husus rüyanızda görmüş olduğunuz başka nesne ve olayların açıklamalarına bakmak bu ögelerin hepsini ortak bir nokta da buluşturarak anlam vermektir. Rüyada kekik görmek farklı anlamlarla yorumlanmaktadır.

Rüyada Kekik Görmek İslami Anlamı

Dini anlama göre rüyada kekik görmek ilme, bilgiye, okumaya, öğrenmeye ve bilgilenmeye istekli bir kişinin varlığı ile rivayet edilir. Rüyasında kekik gören kişiler kısa bir süreliğine geçim darlığı da yaşayabilirler. Rüya yorumlarken dini yorumları her zaman dikkat etmek gerekir. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki “Bir hata işlediğiniz halde hatadan ders çıkartın, hatada tekrar kötü bir kimse olmaya sebeptir. Bir insan geçim zorluğu çekiyor ise hatalardan kendine yol çizmeye devam etsin.”

Rüyada Kekik Almak

Rüyada kekik almak, rüya sahibinin kalbinin açılacağı, derdinin, üzüntüsünün ve kötülüklerin dağılacağı, mutluluğunun çoğalacağı ve yüzünün güleceği bilgiler alacağına ve oldukça mutlu olacağına rivayet edilir.

Rüyada Kekik Yemek

Rüyada kekik yemek, şanssızlık ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin başının derde gireceğine, sıkıntıya düşeceğine, huzurunun kaybolacağına işaret eder. Rüyada kekik yediğini gören kişiler bir süre sıkıntıya düşerler ancak sevdiklerinin yardıma ve duruma müdahalesi sayesinde bu sıkıntılardan zarar görmeden kurtulacaklarına rivayet edilmektedir.

Rüyada Kekik Koklamak

Rüyada kekik koklamak, mevki ve tahsil sahibi, sözü dinlenen, sözü geçen, her insanın akıl danıştığı kişilere yakın olmaya ve onlarla birlikte oturup kalkmaya bu sebeple yanlış ve eksik olan bilgileri onlar aracılığı ile kapatmaya işaret eder.

Rüyada Kekik Toplamak

Rüyada kekik toplamak, rüyayı gören kişinin yolu hak yoludur. Kişinin tükettiği ekmek helal yollarla ve emek harcanarak kazanılmıştır.

Rüyada Kekik Dikmek

Rüyada kekik dikmek, bir süre tutumlu bir şekilde davranarak borçtan ve iflastan kurtulacağınıza, harcamanızı düzene sokmaya, tutumlu ve eli sıkı bir kişi olunmaya rivayet edilir.

Rüyada Kekik Çayı İçmek

Rüyada kekik çayı içmek, rüyayı gören kişi kendisini her zaman ferah hissettiği bir yere yönelerek orada epey bir zaman kalacağına rivayet edilir.

Rüyada Kuru Kekik Görmek

Rüyada kuru kekik görmek, ferahlığa yükselip ilk fırsatta isteklerinizi gerçekleştirmek için bir şeyler yapacağınıza rivayet edilir.

Rüyada Kekik Yağı Görmek

Rüyada kekik yağı görmek, maddi sorunlarınızı ve sıkıntılarınızı ortadan kaldırmak, yok etmek ve azaltmak için başka bir yere taşınmaya ya da iş yaptığınız kişileri ya da zamanı ve mekanı değiştirmeye rivayet edilir.

Rüyada Kekik Suyu Görmek

Rüyada kekik suyu görmek, küçük bir çocuğun düşüncelerinden yola çıkarak mutluluğa erişeceğinize ve ya bir erkek çocuğunun söylediklerinden etkilenerek fikir ve yöntemlerinizi değiştireceğinize delalet edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani