Rüyada “Rüyada Kek Yemek” Görmek

Rüyada Kek Yemek

Rüyada Kek yemek, genellikle çok hayırlıdır. Rüyada kek yediğini gören kimse, kişinin ağzının tadının her zaman yerinde olması, aile içinde ve iş yerinde huzurunun yerinde olması, her zaman hoş sohbet olarak keyifli günler geçirmesi ile yorumlanır. Rüyada kek yemek, aynı zamanda bir göz aydınına, güzel bir haber almaya işaret eder. Bir süredir sıkıntı yaşanılan konuların tamamı ile bitmesi, her şeyin kişinin hayrına sonuçlanması, emeklerin karşılığını almak demektir.

Rüyada Kek Yemek İslami Anlamı

Rüyada kek yemek aynı zamanda büyük bir kısmetin üzerine oturmak, çok büyük bir şans elde etmek, dünyada sayılı insanın yaşayacağı güzel fırsatlar yaşamak anlamına gelir. Rüyada kek görmenin psikolojik yorumu ise kişinin her zaman hedeflerini yüksek tutması, bu yüzden bu hedeflere ulaşamadığında sık sık hayal kırıklığı yaşamasıdır. Rüyada kek görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; hayırlı yolculuklara delalet eder.

Rüyada Cevizli Kek Yemek

Rüyada cevizli kek yemek, yaşanan şeylerin en güzelini görmek, en iyi şekilde faydalanmak, kısacası bir pastanın en güzel dilimini yemek gibidir. Kişinin her konudaki şansı kendisine mutluluk verecektir.

Rüyada Fındıklı Kek Yemek

Rüyada fındıklı kek yemek, miras paylaşımı konusunda çok şanslı olmak, beklenmedik güzel paralar elde etmek ve başına devlet kuşu konması gibi güzel olaylar ile tabir edilir.

Rüyada Kakaolu Kek Yemek

Rüyada kakaolu kek yemek, evlat sahibi olmak isteyenler için çok hayırlıdır. Kişi hayırlı bir evlat sahibi olacaktır. Şayet evladı olan kişiler için ise çocuklarının mürüvvetini görmek ya da sınav gibi iş gibi bir başarısının hayırlı sonuçlanması ile tabir olunur.

Rüyada Yanmış Kek Yemek

Rüyada yanmış kek görmek, bir meselenin yarım kalması ve ya olumsuz sonuçlanması ve bundan dolayı duyulacak üzüntü demektir. Olay büyümese de geçici bir süre de olsa kişiye sıkıntılar yaşatacaktır.

Rüyada Sıcak Kek Yemek

Rüyada sıcak kek yemek, bir iş yapmak ya da bir konuda insiyatif kullanarak eisk almak demektir. Ancak dikkatli olunur ise en sıkıntılı durumdan bile alnının akıyla çıkmak mümkün olabilir.

Rüyada Çikolatalı Kek Yemek

Rüyada çikolatalı kek yemek, biriyle tanışmak, çok etkilenmek, aşık olarak mutlu olmak demektir. Şayet bu rüyayı gören evli ise eşinin bir sürprizi ile karşılaşacak, ondan bir hediye alarak mutlu olacaktır.

Rüyada Havuçlu Kek Yemek

Rüyada havuçlu kek yemek, bir sevincin kısa sürmesi, yaşanan olayın sonunda arkasındaki meseleyi öğrenmek ve olayın soruna dönmesi, bu sebeple de çözülmek zorunda olmasıdır.

Rüyada Bayat Kek Yemek

Rüyada Bayat kek yemek, biri tarafından kandırılmak, onsan kazık yemek ve zor durumda bırakılmak demektir. Kefil olunan bir kimse var ise bu kişi parayı ödemeye bilir ya da iş yapılan kimseden para alınamayabilir. Bazen de bu para zamanında gelmeyebilir. Bu da kişiyi zor durumda bırakabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani