Rüyada “Rüyada Kedinin Uçması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedinin Uçması Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedinin uçması, zorlukla kazanılan mal varlığına, rüya görenin yakınında maddi olarak ona yük olan kişiden kurtulmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada kedinin uçması, kişinin hayatında bir takım sorunların olacağına ve bunlardan kurtulmak için bir takım yeni kararlar alarak düşüncelerini hayata geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kedinin Uçması İslami Anlamı

Diyanet ‘e göre rüyada kedinin uçması, rüya görenin yakın zamanda hayırlı işlere adım atacağına ve bunun sonucunda bol kazançlar elde ederek sıkıntılarından çok kısa zamanda kurtulacağına yorumlanmaktadır.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada kedinin görülmesi hayırlara yorumlanmaz. Rüyada kedinin uçmasını görmek, kedi, hırsızlığa, düşmanlığa ve üzüntüye işaret etmektedir. Fakat rüyada kedinin uçması, rüya sahibinin üzüntülerinin kaybolacağı, etrafında var olan bir düşmanından kurtulacağını anlamına gelmektedir.

Rüyada Siyah Kedinin Uçması

Rüyada siyah kedinin uçması, rüya sahibi için olumlu gelişmeleri yaşayacağına, iş hayatında başarılar elde edeceğine, işindeki yükselme ile maddi gücünde de bir ferahlama yaşayacağına delalettir. Etrafında ona zarar vermek isteyen düşmanlarının varlığına ve bu düşmanlardan kendini koruyacağına, rüya sahibi eğer evli değilse kısmetinin açılacağına, evli ise evliliğinde huzuru sağlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada Kedi Yıkamak

Rüyada kedi yıkamak, rüya sahibinin yakın çevresindeki insanlar ile daha çok zaman geçireceğine, geçmiş zamanda yapmış olduğu bir takım hatalarının farkına varıp telafi etmeye çalışacağına, zor dönemlerinde yaşadığı huzursuzlukların etkilerini üzerinden artık atacağına ve kendini mutlu edecek uğraşlar bulacağına işaret etmektedir. Rüyasında kedi yıkadığını gören kişi ailesi ile birlikte bir takım topluluklara katılacağına ve aile bağlarını güçlendireceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Yakalamak

Rüyada kedi yakalamak, rüya gören için hayırlı olmayan bir takım olayları yaşayacağına ve bunun sonucunda da büyük bir üzüntü ve keder içine düşeceğine, rüya sahibi çalışıyor ise işleri ile ilgili bir takım kötü haberler alacağına yorumlanmaktadır. Aile veya sosyal çevresinde bazı kişiler ile bir takım tartışmalar yaşayacağına ve haksız durumuna düşeceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Tırnağı Görmek

Rüyada kedi tırnağı görmek, rüya sahibinin işinde bazı atılımlarda bulunacağına, istediği mevkiye ulaşıp çevresinden takdir göreceğine, hayatında büyük değişiklikler yaparak bolluk ve bereket içinde bir yaşam süreceğine delalet etmektedir. Rüyada görülen kedi tırnağı üzüntülü ve kederli günlerin artık geride kalacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kedi Taşlamak

Rüyada kedi taşlamak, rüya sahibi için hayırlara yorumlanmaktadır. Rüyada görülen kedi bir düşmana ve bu düşmandan bir zarar görmek anlamına gelmektedir. Kediyi taşlamak ise düşmanlardan uzaklaşıp bu kişilerden zarar görmeyi engelleyeceği anlamına gelmektedir. Rüya sahibinin düşmanına karşı üstünlük sağlayacağı ve engellenen işlerinde başarıya ulaşacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedi Pişirmek

Rüyada kedi pişirmek, rüya sahibinin maddi ve manevi büyük bir zorluklardan geçeceğine, eğer rüya gören evli ise eşiyle bazı problemler yaşayacağına ve aralarında soğuk rüzgarlar eseceğine, attığı bir adım sonucunda büyük bir zarar yaşayacağına ve zararın her geçen gün büyüyeceğine fakat bütün bu olumsuzlukların geride kalacağına, fırtınalı günlerin ardından evinde ve işinde bahar havasını hissedeceğine, rüya sahibinin aniden hayatında büyük bir değişiklik yaşayacağına delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani