Rüyada “Rüyada Kedinin Peşinden Gelmesi” Görmek

Rüyada Kedinin Peşinden Gelmesi

Rüyada kedinin peşinden gelmesi insanın kısmetlerinin artacağına ve şansının yaver giderek tüm işlerinin rast gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada kedinin peşinden gelmesi, görülen rüyaya göre farklı şekillerde yorumlanır. Rüyada kedinin peşinden geldiğini görmek, bu yüzden görülen diğer objelerin de rüya tabiri yapılması ve bir bütün içerisinde rüya yorumlanmalıdır.

Rüyada Kedinin Peşinden Gelmesi İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Her kim rüyasında bir kedinin peşinden geldiğini görürse ummadığı kısmetler ardı arkasına gelerek dünya hayatında bolluk ve berekete sahip olacaktır.

Rüyada Kedinin Takip Etmesi

Rüyada kedinin takip etmesi ve bu durumdan dolayı tedirgin olan kimse sıkıntıda olduğu bir konuda çözüm bulacak ve sıkıntısını giderecektir. Rüyada kedinin aç olduğu için birini takip etmesi ve ondan yemek istemesi kişinin yardıma muhtaç birine el uzatarak sevap kazanacağına işaret eder. Rüyada kedinin peşine bir süre takıldığını ancak sonradan birden ortadan kaybolduğunu gören kimse bir fırsatı kaçırarak üzüntü yaşayacaktır.

Rüyada Kedinin Peşinden Koşması

Rüyada kedinin peşinden koşması ailesiyle ilgili bir konuda büyük sevinç yaşanacağının göstergesidir. Bir kediye zarar verdiğini ve bu yüzden de kedinin peşinden koştuğunu gören kimse maddi konularda sıkıntıya düşecek, zarar ederek yardıma muhtaç hale gelecektir. Rüyasında kedinin peşinden koştuğunu ve ona zarar vermeden takip ettiğini gören kişinin şansı açılarak bolluk berekete sahip olacaktır.

Rüyada Yavru Kedinin Peşinden Gelmesi

Rüyada yavru kedinin peşinden gelmesi ve rüya sahibini takip etmesi kısa sürede hayırlı bir evlat sahibi olacağına işarettir. Peşinden gelen yavru kediyi doyurduğunu gören kimse hayırlı işlere vesile olacaktır. Yavru kedinin alınması ve eve getirilmesi bebek haberi olarak yorumlanmakta olup, bazı kaynaklarda ise miras olarak da belirtilmektedir.

Rüyada Siyah Kedinin Peşinden Gelmesi

Rüyada siyah kedinin peşinden gelmesi kimsenin yardımı olmadan kendi kudreti ile güçlenir ve mevki sahibi olur. İş yaşamında karşılaştığı zorlukları kendi gücü ve zekasıyla alt eder. Maddi konularda güçlenerek etrafında hatırı sayılır bir makam elde eder, şansı artar. Rüyasında peşinden gele siyah kediden dolayı tedirgin olan ve kaçan kimse eline geçiren fırsatları değerlendiremeyecek ve kaçırarak üzüntüye düşecektir.

Rüyada Kedinin Peşinden Gitmek

Rüyada kedinin peşinden gitmek ve kediyi takip ettiğini görmek, kendi emekleriyle daha iyi konumlara sahip olacaktır ve mevkisinde yükselme yaşayacaktır. Şans kapılarını kendisi açacak, emek ve çaba sarf ederek, kimsenin yardımı olmadan sorunlarını çözüme kavuşturacaktır. Rüyasında bir kedinin peşinden giderek yavrularını bulduğunu gören kimse ummadığı bir anda büyük bir servete sahip olur ve refaha erer. Takip ettiği kedinin ortadan kaybolduğunu gören kimse kayıp yaşar.

Takip ettiği kedinin hasta olduğunu görmek iyiye yorulmamaktadır. Rüyasında hasta kediyi takip ederek onu iyileştirmeye çalışan kimse zor durumdaki bir kişiye yardım eli uzatacak ve onu darlıktan kurtararak sevap kazanacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani