Rüyada “Rüyada Kedinin Isırması” Görmek

Rüyada Kedinin Isırması

Rüyada kedinin ısırması, can sıkıcı ve kötü bazı olayların yaşanacağı anlamına gelmektedir. Rüyada kedinin ısırdığını görmek, bazı din bilginleri tarafından kişinin son zamanlarda sıkıntılı ve üzücü olaylar yaşayacağını ve bunlardan kurtulabilmesi için zaman gerektiğini söylemektedirler.

Rüyada kedinin ısırması, bu rüyanın yorumu sıkıntıların bitmesi olarak ta bazı İslam alimleri tarafından yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedinin Isırması İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a)’a göre rüyada görülen bu olay sıkıntıların ve kederlerin yanlış tutum ve davranışlardan kaynaklanmaktadır. Kişinin dini gereklere göre hareket etmemesi bazı sıkıntılar yaşamasına neden olacaktır.

Bazı din yorumcularına göre ise kedi sıkıntı demektir ve bu rüyaya göre sıkıntı kedinin ısırması karşısında duyulan acıyla bağlantılı olarak artıp azalır.

Rüyada Kedinin Ayaktan Isırması

Rüyada kedinin ayaktan ısırması sıkıntıların bir yola gidildikten sonra ortaya çıkacağı ve gidilen uzak mesafedeki yerde sıkıntı çekileceği anlamı vardır. Rüyada kedinin ayaktan ısırması ne anlama gelir? Rüyada kedinin ayaktan ısırması sıkıntının daha küçük boyutta başlayarak şiddetleneceği anlamına gelmektedir. İslami yorumcular bu rüyayı sıkıntının azdan çoğa doğru değişeceğini yorumlarlar.

Rüyada Kedilerin Birbirini Isırması

Rüyada kedilerin birbirini ısırması sıkıntılı dönemin uzun süreceği ve sıkıntıların bir süre sonra birbirine karışacağı anlamı vardır. Bu rüyada sıkıntıların sebebi diğer kötü olay ve gelişmeler olacaktır. Rüyayı gören kişi kötü olayların yarattığı yeni sıkıntılarla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Rüyada Kedinin Bebeği Isırması

Rüyada kedinin bebeği ısırması uzun süre sıkıntı ve keder yaşanmasından sonra huzurlu ve mutlu günlerin geleceği anlamı vardır. Rüyaya göre sevinçli günler çok yakın olup işlerin hepsi tek tek yoluna girecektir. Bu rüya ile düzenli ve dini açıdan da huzurun sağlandığı bir döneme girilir. Fakat bazı din alimlerine göre sıkıntılı ve huzursuz günler yaşanacak iç huzurunun kazanılması için mücadele edilmesi gerekmektedir.

Rüyada Kedinin Başkasını Isırması

Rüyada kedinin başkasını ısırması yakın çevrede sevilen birinin yalnız geçirdiği uzun bir zamandan sonra huzurlu ve sevinçli bir gün geçirileceği anlamı vardır. Bu rüyayı gören kişinin çok sevdiği biri kısa zamanda yalnızlıktan kurtulur bekar ise evlenir. Rüyada kedinin başkasını ısırması ne anlama gelir? Bu rüyaya göre hane içinde yakın zamanda biri evlenir ya da çocuğu olur. Bazı yorumculara göre ise aile içinden biri yakın zamanda çok iyi bir işe girer.

Rüyada Boynunu Kedi Isırması

Rüyada boynunu kedi ısırması kişinin insanlara güler yüzü ve güzel sözleri ile güven verdiği ve kısa süre sonra bu tutumu nedeniyle iyi ve kazançlı günler elde edeceği anlamı vardır. Ayrıca yeni başlangıçlar olarak ta yorumlanır. Bazı din alimlerine göre kişinin evinde bekar oğlu ya da kızı varsa yakın zamanda mutlu bir yuva kurar.

Rüyada Dişi Kedi Isırması

Rüyada dişi kedi ısırması bir haber olarak yorumlanır. Güzel olarak gelen bir haberin sonunda üzücü olaylar yaşanacağı şeklinde yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani