Rüyada “Rüyada Kedinin Boğazını Kesmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedinin Boğazını Kesmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedinin boğazını kesmek, hane içindeki veya iş hayatında karşılaşacağı sinsi düşmana veya hırsıza delalet eder. Rüyada kedinin boğazını kestiğini görmek, suçsuz yere ceza almaya, hilekar bir eşe delalet eder. Çevredeki düşmanların alt edilebileceğiyle yorumlanır.

Rüyada kedinin boğazını kesen birini görmek, Cafer-i Sadık (r.a) yorumu, evde ki hizmetçi veya hırsıza delalet eder. Dişi ev kedisi, ferahlık ve rahatlığa delalet eder. Rüyada görülen dişi sokak kedisi ise sıkıntı ve üzüntü yaşanacak olaylara delalet eder.

Rüyada Kedinin Boğazını Kesmek İslami Anlamı

Rüyada kedinin boğazını kesmek, İmam Nablusi (r.a) tabiri, hane içinde yaşayan hırsıza delalet eder ve hilekar bir düşman olarak yorumlanır. Evli bir bayanın rüyada kedinin boğazını kestiğini görmesi zinaya, nikah dışı olacak çocuğa, gıybete, eşinden göreceği cefaya, hırsızlığa ve düşmana delalet eder. Rüyada beyaz kedinin boğazını kesmek, rüya sahibinin fayda gördüğü insanlardan zarar da göreceği ile yorumlanır.

Rüyada Kedinin Boğazının Kesilmesi

Rüyada kedinin boğazının kesilmesi, düşman niteliğindeki insanlardan kurtulacağınıza delalet eder. Rüyada kara kedinin boğazını kesmek, zarar göreceğiniz bir insanı size zarar vermeden fark edeceğinizi ve onun zararına uğramayacağınıza delalet eder. Rüyada siyah kedinin boğazını kesmek, diğer evinize girecek olan hırsızı yakalayacağınıza delalet eder

Rüyada Kedinin Boynunu Kesmek

Rüyada kedinin boynunu kesmek, rüyada bir kediyi öldürmekle aynı anlamları taşır. Etrafınızdaki düşmanlardan göreceğiniz zararlarının önüne kendi çaba ve zekanızla geçip, kendi gücünüz sayesinde zarara uğramadan düşmanlarınız ile başa çıkmaya delalet eder.

Rüyada Birinin Kedi Kesmesi

Rüyada birinin kedi kesmesi, sizi çok seven ve sürekli koruyan bir kişiye delalet eder. Size zarar vermek isteyen insanları sizden uzaklaştırarak, sizi koruması ile yorumlanır. Diğer bir yorum olarak da, rüyada tanımadığı birinin kediyi kesmesi, sevdiğiniz birinden gelecek olan yardım ve mal ile yorumların. Rüyada birinin kedi kestiğini görmek, sevdiğiniz birinden alacağınız yardım ve hediye olarak tabir edilir.

Rüyada Canlı Kedi Kesmek

Rüyada canlı kedi kesmek, düşmanlarınızı alt edeceğiniz anlamı taşır. Rüyada bir kediyi yakalayarak kesmek, arkanızdan iş çeviren kötü niyetli insanları yakalayacağınız ve onlardan uzak duracağınız anlamına gelir.

Rüyada Kedi Kafası Kesmek

Rüyada kedi kafası kesmek, manevi yönde duyacağınız üzüntü ve kederlerden kurtulmaya delalet eder. Başka bir yoruma göre de maddi açıdan uğrayacağınız zararlar ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Kesip Pişirmek

Rüyada kedi kesip pişirmek, haram olan mala delalet eder. Haram olan mal ya da paranın size yaşatacağı üzüntü ve kedere delalet eder. Rüyada pişirilen kedi yeniyor ise, rüya sahibinin haram olan bir şeye el uzattığı ve helallik alması gerektiği ile yorumlanır.

Rüyada Kedi Bıyığı Kesmek

Rüyada kedi bıyığı görmek, şans ve mutluluk olarak tabir edilir. Üzüntülerin ardından gelecek olan mutluluğa ve huzura delalet eder. Rüyada kedi bıyığı kestiğini görmek ise, rüya sahibinin yaptığı bir hatanın, yaşanacak olan mutluluk ve huzurun önüne geçtiğiyle yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani