Rüyada “Rüyada Kedi Zıplaması Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Zıplaması Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedinin zıpladığını görmek İslam alimlerine göre çok zıt farklı şekillerde yorumlanabilmektedir. Bazı İslam alimlerine göre kedi görmek olumsuzlukların gelişini simgelemektedir. Bu zıplama da olumsuzlukların sizi içerisine çekeceği bir döneme başlangıcı simgeler. Kedi zıplamasının olumlu yorumlarında ise hayırlara vesile olacak atılımlarınızın kısa sürede tamamlanacağı dile getirilir.

İslam dinine göre kedinin uğursuz sayılması gibi bir durum söz konusu olmasa da bazı İslam alimleri bu düşüncenin etkisi altında kalarak olumsuz yorumlar yapmaya devam edebilmektedir. Rüyanın geçtiği ortamdan başlayarak kedinin rengine kadar birçok farklı noktada rüyanın yorumu değişim gösterebilir. Rüyanızın detaylarına bu nedenle hakim olmalısınız.

Rüyada Kedinin Üzerinize Zıpladığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada zıplayan kedinin rengi kırmızı ise ve sizin üzerinize atlayarak yaralamaya çalışıyorsa direkt olarak olumsuzlukların gelişi manasında yorumlanır. Özellikle kırmızı renk her zaman musibetlerin rengidir. Bunun yanı sıra mor ve siyah gibi renklerin de hayırlı bir unsur içermedikleri ayrıca belirtilmelidir. Bu renklere göre kesinin hayatınıza yapacağı etkiyi daha net bir biçimde yorumlayabilirsiniz.

Rüyada Kedinin Pencereden Zıplaması Ne Anlama Gelir?

Hanelerin asıl giriş mekanları kapılardır. Bu nedenle rüyalarda pencereden giren herhangi bir unsurun olumlu yorumlanması söz konusu olmayacaktır. Hatta pencereden içeri doğru zıplayan bir kedi evinize girecek olan art niyetli kişileri de temsil edebilmektedir. Bu kişilere karşı çok daha temkinli olmanız yönünde sizi uyarmaktadır.

Penceren zıplayarak gelen kedi aniden ulaşan olumsuz haberlere de tekabül edeceği bilinmelidir. Bu rüya yorumlarına göre hem yaşadıklarınıza hem de etrafınızda buluna kişilere çok daha temkinli yaklaşmanız gerekir.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yanınıza Zıplayan Kedi Görmek Hayırlı Mıdır?

Kedilerin mübarek olduğuna inanan İslam alimlerinin bu rüyayı yorumlamaları da hayırlar ile dolu olmaktadır. Rüyada yanınıza kedi zıpladığını görmek hiç beklemediğiniz bir anda hayırlı olaylar ile karşılaşacağınız manasına gelmektedir. Özellikle zıplayan kedinin açık renklerde olması kişilerin elde edecekleri hayrın çok daha kalıcı olacağını yansıtır.

Kedinin üzerinize zıplamasından sonra kıyafetlerinizin toz olması ise bu hayırlı olaydan maneviyatınızın pek de olumlu biçimde etkilenmeyeceği manasına gelir. Rüyada yanınıza zıplayan kedi hayırlı bir haber olsa dahi günlük hayatınızda İslam kurallarını göz önünde bulundurarak adımlar atmalısınız. Aksi takdirde en hayırlı haberler dahi sizi olumsuz etkileyebilir.

Rüyada Yatağa Kedi Zıplaması Ne Manadadır?

Yatak kişilerin istirahat alanları olduğu için rüyada da huzur manasına gelir. Bu alana bir kedinin zıplaması huzurlu günlerin yakında geleceğinin bir yansımasıdır. Özellikle yatağa zıpladıktan sonra etrafın kirlendiğini görmüyor aksine kedinin kendini yalayarak temizlediğini görüyorsanız hayatınızda meydana gelen musibetlerden kurtulmanız çok daha kolay olacaktır.

Bunun tam aksi kedinin yatağınıza zıpladıktan sonra ortalığı dağıttığını ve kirlettiğini görüyorsanız sizin için hayırlı gibi görünen haberlerin aslında büyük felaketleri beraberinde getireceğinin farkında olmalısınız. Bu durumlarda görülen rüyalar birer uyarı niteliğindedir.

Rüyada Zıplayan Kedinin Saldırması Ne Anlama Gelir?

Rüyada yanınıza zıplayan kedinin saldırması öncelikli olarak size hayırlı gibi görünün olayların direkt olarak sizin manevi yaşantınıza zarar vereceği anlamına gelir. Rüyada görülen kedi figrü genel olarak kadınlar ile özdeşleştirilir. Size gelecek olan zararın da büyük bir ihtimal ile art niyetli bir kadından kaynaklanacağı ayrıca belirtilmelidir.

Kedinin Üstüne Atlaması görmenin tabiri için, Rüyada Kedinin Üstüne Atlaması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Üzerinize Aniden Kedi Zıplaması Hangi Anlama Gelir?

Rüyada aniden kedi zıplaması hiçbir umudunuzun olmadığı bir konu ile alakalı yeni bir gelişme olacağı manasına gelir. Bu gelişmeler kısa bir süre içerisinde sizin hem maddi hem de manevi hayatınızı olumlu yönde etkileyecektir. Birden korkabileceğiniz bu rüyaları İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre hane halkı bakımından oldukça olumlu yorumlamalısınız. Kalktığınızda bir tedirginlik olsa da sonrasında hayatınıza yapacağı etki oldukça olumlu raddede bulunacaktır.

Rüyada Zıplayan Kediyi Uzaklaştırmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada zıplayan kediyi uzaklaştırmak genel olarak kişilerin sakladıkları istekler ile alakalı hususlardır. Kişilerin bu istekleri artık içlerinde gizlemek istemedikleri manasına gelir. Özellikle üzerinizde yer alan psikolojik baskılardan artık öz benliğinizin sıkıldığını kavramalısınız.

Rüyalar kişilerin tam olarak dile getiremedikleri durumlarda zihinlerinin tepkilerini açık ederler. Bu tepkileri dikkate alarak daha özenli davranmanız gerekmektedir. Ancak bu şekilde maddi ve manevi hayatta daha başarılı bir konum elde edilebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani