Rüyada “Rüyada Kedi Zehirlemek” Görmek

Rüyada Kedi Zehirlemek

Rüyada kedi zehirlemek, rüyayı gören kişinin etrafında onun arkasından işler çeviren, onun kötülüğünü düşünen ve onun malına göz dikmiş bir şahsın olduğu anlamına gelir. Rüyada kedi zehirlediğini görmek, bununla birlikte rüyayı gören kişi bu şahsa yönelik önlemler alacaktır ve pozisyonunu düzeltecektir.

Rüyada kedi zehirlemek, genel anlamda başkalarının malına göz dikmiş olan şahısları ifade eder ve ona karşı önlem alınacağı bir sürece girildiğinin habercisidir.

Rüyada Kedi Zehirlemek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında kedi zehirlediğini, boğduğunu yahut bir şekilde öldürdüğünü görür ise çevresinde ona göz dikmiş kötü niyetli bir kimse bulunur ve bu kimse en yakını saydığı kişi bile olabilir. Kişi kime güveneceğini bilemez. Ancak tedbirini alacaktır. Kimseye güvenemeyeceği, herkese temkin ile yaklaşacağı bir zaman içerisindedir.

Rüyada kedi zehirlemek, konusunda birçok ünlü rüya yorumcusu da aynı fikirdedir. Rüyada görülen kedi belli olmayan bir düşmanı ifade eder. Bu düşman sizin malınıza, mevkinize veya sahip olduğunuz herhangi bir özelliğe karşı obsesif yaklaşımlar içerisindedir. Bu kişi birçok kez size karşı harekete geçmiştir fakat haberiniz dahi olmamıştır. Ancak kedinin zehirlenmesi de kısa zaman içerisinde bundan haberdar olacağınız ve tedbir alacağınız anlamına geliyor.

Rüyada Zehirlenen Kedi Görmek

Rüyada zehirlenen kedi görmek, bir kimseden alınacak olan yardımın habercisidir. Rüya sahibi zor günler geçirmektedir ve yakın zaman içerisinde bir tanıdığından, bu durum için önemli bir yadım alacaktır ve derdinden kurtulacaktır.

Rüyada Yavru Kedi Zehirlemek

Rüyada yavru kedi zehirlemek, rüyayı gören kişinin kendisine yardımı dokunan bir kimse ile ters düşeceği veya bu kişi ile arasındaki tüm bağları koparacağı anlamına gelir. Kişi, kendisine yardımı dokunan kimsenin kalbini istemeden de olsa kıracak ve bu durumun sonucunda da o kimse ile arasındaki bağların kopmasına neden olacaktır.

Rüyada Kara Kedi Zehirlemek

Rüyada kara kedi zehirlemek, bir düşmanın varlığına ve bu düşmanın varlığının ortaya çıkmasına yorulur. Rüyayı gören kişi uzun zamandır bir şahıs yüzünden problemler yaşıyordur ancak bu şahsın varlığından habersizdir. Fakat en yakın zamanda bu şahsın kim olduğu ortaya çıkacaktır ve kişi buna karşı önlemler alacaktır.

Rüyada Beyaz Kediyi Zehirleyerek Öldürmek

Rüyada beyaz kediyi zehirleyerek öldürmek, kısa süreli yaşanacak olan bir problemin çözüme kavuşacağı anlamına gelir. Beyaz kedi, kısa süreli problemleri temsil eder ve bu kedinin zehirlenmesi de bu problemlerin anında çözüleceğinin habercisidir.

Rüyada Sokak Kedisi Zehirlemek

Rüyada sokak kedisi zehirlemek, tanımadığınız insanlarla aranızda yaşanacak olan bir problemin ortadan kaldırılmasına işaret eder. Rüya sahibi, hiç tanımadığı ve bir problem yüzünden tanıyacağı insanlarla muhatap olacaktır. Bunun sonucunda da zor zamanlar geçirecektir. Ancak çabaları ve azmi sonucunda bu insanların yaratmış olduğu problemi ortadan kaldırarak refaha erecektir. Bu problemin ortadan kaldırılmasında hane halkından ya da yakın çevresinden de önemli yardımlar alacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Aliye ATA dedi ki:

    Rüyamda birileri iki insani zehirliyor ben ordan uzaklaşıyorum ama kedim orda kalıyor diğer kişileri için hazırlanan fare zehirli yiyeceği kedim de yemiş ve daha sonra ben kedim için oraya gittiğim de kedimin küçül muş olduğunu can çalıştığını ama ölmediğini gordum

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani