Rüyada “Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada yavru kedi görmek İbn-i Sirin(r.a) tabirine göre kötü kadın olarak yorumlanmıştır.  Rüyayı gören kişinin hayatında nankör, sinsi ve hayırsız bir insanın var olduğuna ancak bu insanın kendisini belli etmediğine işaret eder. Ya da rüyayı gören kişinin hanesinde yaşayan bir kişi hırsızdır.  İmamı-ı Nablusi(r.a) yorumunda rüyasında kedi gören bir kişinin hayatında saçma sapan şakalar yaparak ya da kendisini komik duruma düşürerek tanınmaya ve insanlara kendisini sevdirmeye çalışan bir kişinin var olduğunu gösterir. Ona göre rüyada kedi görmek hayırlı değildir.  Ancak başka yorumculara göre de rüyada yavru kedi görmek birilerinin sizinle ilgili çok kötü planlar yaptığı sizin bundan haberinizin olmadığı ama bu yapılan planların asla gerçekleşmeyeceğini ifade eder.

Rüyada Yavru Kedinin Ölsün Görmek

Rüyada bir kişi yavru kedinin ölüsünü gördüyse bu yavru kediyi gören kişinin hayatında bir takım sıkıntılar yaşayacağı ve dedikodu, hırsızlık gibi suçlamalar yüzünden sıkıntılı bir dönemden geçeceği iş hayatında ya da ev hayatında bu dönem yüzünden zorlanacağı ve evden ya da işten kovulacağı anlamına gelir. Rüyada kedi yavrusu görmek diyanet tabirlerine göre de hayırlara yorumlanmaz.

Rüyada Kedi Yavrusunu Sevmek

Rüyasında kedi yavrusu sevdiğini gören kişinin işine ve gücüne oldukça fazla yoğunlaştığı anlamına gelir. İşini her şeyden üstün tutan bu kişinin etrafında kendisinden ilgi bekleyen ama aradığı ilgiyi göremeyen bir kişinin var olduğuna bu kişinin ilgi göremediği için oldukça kırgın olduğuna ancak eğer rüya sahibinin başı sıkışırsa onun yardımına koşacak ilk kişi olduğunu işaret eder. Rüyada yavru kedi sevmek çevrenizde olan ve sizin onu fark etmenizi bekleyen iyi niyetli ve iyi kalpli bir kimsenin varlığına da işaret eder.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Yavru Bir Kediyi Öldürmek

Bir kişi rüyasında yavru bir kediyi öldürdüğünü görüyorsa bu rüyanın yorumu şöyledir; rüya sahibinin çevresinde onun malını, mülkünü ve sahip olduklarını kıskanan bir kişi vardır. Bu kişi onun sahip olduklarını elinden alarak her şeye sahip olmak için planlar yapar. Rüya sahibinin mal varlığına göz dikmiş olan bu kişi yaptığı bir hareketle her şeyi açığa çıkartır ve rüya sahibi bu kişinin hayatından uzaklaşmasını sağlar. Rüyada kediyi ölümden kurtarmak ise rüyayı gören kişinin sıkıntılarından kurtulacağına ve insanlardan oldukça uzak bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada Bir Kedi Yavrusunu Emzirmek

Rüyada kedi yavrusu emzirdiğini gören kişinin hayatında görmezden geldiği ya da onunla ilgilenmeyi sürekli olarak ihmal ettiği bir kimsenin var olduğuna işaret eder. Bunun dışında rüya sahibinin uzun süredir ilgilenmediği ihmal ettiği kişiye yaşadığı bir sorun için yardım edeceği anlamına da gelmektedir. Rüyada yeni doğmuş kedi yavrusu görmek ve onu emzirmek bu anlamlara gelir.

Rüyada Bir Kedi Yavrusunu Yıkamak

Rüyasında bir kedi yavrusunu yıkadığını gören kişi hayatında uzun zamandır ilgi bekleyen kişi ile ilgilenme fırsatı bulacağı anlamına gelir. Kırdığı kişilerin gönlünü alacağına ve pişmanlıklarını gidermek için çabalayacağı anlamına gelir. Rüyada kedi görmek diyanet tarafından hayırlı bir rüya olarak gösterilmez. Ancak rüyada görülen kedinin rengi, nasıl göründüğü ve yaşı rüyanın doğru yorumlanması ile doğrudan ilişkilidir.  Rüyada beyaz kedi görmek her zaman hayra, rüyada siyah kedi görmek ise her zaman kötüye yorumlanmaz.

Kedi Yavruları görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Yavruları Görmek neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Yavrusunun Isırması

Rüyada yavru kedi görmenin birçok farklı anlamı vardır. Rüyada yavru kedi tarafından ısırılmak havaların git gide soğumasına işaret eder. Eğer rüyayı gören kişi havalara dikkat etmez ve kendisini üşütürse hastalanacağını bu yüzden dikkatli olması gerektiğini gösterir. Bir diğer anlamı ise günlük ufak sporlarını aksatacağı ya da bu sporlar yüzünden büyük olmasa bile küçük çaplı üzüntüler yaşayacağı anlamına gelir. Bu rüyanın bir anlamı da kötü niyetli ve dünya nimetlerinin peşinde koşan bir kadın demektir. Rüyada kedi görmek İslami açıdan hayırlı şekilde yorumlanmaz.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Psikolojik

Rüyada kedi yavrusu gören bir kişi bilinçaltında özgürlüğünün elinden gittiğini hissediyor ve özgürlüğünü kazanmak için bir savaş veriyor olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kişi özgür, kendi ayakları üzerinde durabilen ve hırslı kişiliği ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Rüyada kedi sahiplenmek vb. rüyalarda bu psikolojiye yakın izler taşımaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani