Rüyada “Rüyada Kedi Şeklinde Şeytan Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Şeklinde Şeytan Görmek Ne anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi şeklinde şeytan görmek, kişinin yakın zaman içerisinde eline büyük fırsat geçtiğinin fakat bunu iyi değerlendirmediğinin bir göstergesidir. Rüyada kedi şeklinde şeytan gören kimse, ancak bu rüyanın ardından bu fırsat tekrar elde edilecektir ve şahsa ikinci bir şans verilecektir.

Rüyada kedi şeklinde şeytan görmek, rüyayı gören şahsın yeni kişi veya kişilerle tanıştığını fakat onlara uyum sağlama sürecinde olduğunu ifade eder. Kişi bu süreç içerisinde kime güveneceğini bilmiyordur. Rüyada kedi şeklinde şeytan olduğunu görmek, bunun sonucunda da huzursuz bir yapıya bürünmüştür. Rüyada kedi şeklinde şeytan, sosyal korkular ile sınanmakta olan birey, ona en yakın davranan kişi ile arkadaşlık kuracak ve bunun sonucunda da yepyeni bir ortama giriş yapmış olacaktır.

Rüyada Kedi Şeklinde Şeytan Görmek İslami Anlamı

İslam alimlerine göre bu rüya, rüyayı gören kişinin ileriki dönemde hastalanacağı ve bu hastalık sonucunda zor günler geçireceği anlamına gelmektedir. Bu hastalık büyük bir problem yaratmasa da kişinin hayatını olumsuz etkileyecektir.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında kedi şekline bürünmüş şeytan gören kimseler için zor durumlar başlayacaktır. Ancak bu kişi ailesinden veya yakınlarından büyük destek görecektir ve sonrasında ise bu zorlu durumdan kurtulup refaha erecektir. Hatta bununla kalınmayacak hane halkı birbirine kenetlenecektir.

Rüyada Kedi Şeklinde Cin Görmek

Rüyada kedi şeklinde cin görmek, rüya sahibinin sürekli etrafında olan ve onun arkasından iş çeviren bir kimsenin varlığına işarettir. Kişi, bu insanın varlığını ve niyetini tahmin etmektedir. Ancak henüz bir harekette bulunmadığından huzur psikolojik yapısı devamlılık göstermektedir.

Rüyada Kedi Cenini Görmek

Rüyada kedi cenini görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir zahmetli bir işle uğraştığını ve bu emeğinin karşılığını fazlasıyla alacağını müjdelemektedir. Birey artık harcadığı emeğinin meyvelerini toplayacaktır ve bununla birlikte hane halkını da sevindirecektir.

Rüyada Kediyle Yatmak

Rüyada kediyle yatmak, size karşı art niyet besleyen kimselerle fazla içli dışlı olduğunuzu haber veren bir uyarıdır. Bu kimseler sürekli arkanızdan konuşuyor ve sizi kıskanıyorlardır. Ancak siz bu durumun farkında bile olmadığınızdan dolayı bu kişilerle fazla yakınlaşıyorsunuzdur.

Rüyada Kedi Yalaması Görmek

Rüyada kedi yalaması görmek, adınıza atılmış bir iftarının ortaya çıkacağına ve aklanacağınıza işaret eder. Sizin hakkınızda laf taşıyan insanların kendi kazdıkları kuyuya düşeceklerinin temsilidir ve sizin için zorlu geçen bir dönemin sonlanacağını müjdelemektedir.

Rüyada Kuyruksuz Kedi Görmek

Rüyada kuyruksuz kedi görmek, yakın zaman içerisinde başınıza gelecek olan kötü bir olayın aileniz veya sevdikleriniz tarafından engellendiğini fakat bu durumdan sizin haberinizin bile olmadığını anlatmaktadır. Bu kötü olay ya da problem maddi bir durumu da temsil edebilir. Maddi bir sıkıntı yaşayacağınızı önceden tahmin eden aile bireyleri size bir miktar para vererek, siz bu durum ile karşı karşıya kalmadan sizi rahata erdirmişlerdir. Ya da yaşayacağınız bir sağlık problemi sevdiklerinizin ilgisi sayesinde önlenmiş ve siz bu ilgi sayesinde zor günler yaşamaktan kurtulmuşsunuzdur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani