Rüyada “Rüyada Kedi Ölmesi” Görmek

Rüyada Kedi Ölmesi

Rüyada kedi ölmesi, rüyayı gören kişinin iç dünyasında bazı sıkıntılar ve korkular olduğu olarak yorumlanır. Rüyada kedi öldüğünü görmek, her ne kadar rüyada bir hayvan olsa da kişinin içinde öldürdüğü bazı duygulara da yorulabilir. Rüyada kedi ölmesi, öyle ki düşman vardır fakat kişiye ne kadar istese de herhangi bir zarar veremeyecektir.

Rüyada Kedi Ölmesi İslami Anlamı

Diyanete göre rüyayı gören kişinin sıkıntı ve stres dolu zamanlar geçireceği ve bu nedenle son derece gergin olacağı yorumu da yapılabilir. Bazı dini alimlere göre ise bu rüya çevrede etkisi olmayacak düşmana yorulmaktadır.

İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor “her kim rüyasında ölmüş kedi görürse o kişi kötü olaylarla karşılaşılır. Kişi kötü olayların altından kalkamaz duruma gelir. “ bazı islam bilginlerine göre ise kötü niyetli insanlara dalalet etmektedir. Ayrıca bazen rüya iyi olarak ta yorumlanmakta olup hayırsız işlerden kurtulmak olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş Kedi Leşi Görmek

Rüyada ölmüş kedi leşi görmek kişinin sıkıntı çektiği ve kafasına taktığı bazı konuları netleştireceği ve huzura kavuşacağı anlamına gelmektedir. Kişi kendinden kaynaklı sorunlardan dolayı da huzursuz olduğu için ibadetlerine yönelecek ve kısa sürede sıkıntılarından kurtulacaktır. Bazı din alimlerine göre ise rüyanın anlamı hayırsız ve günah içeren bir iştir. Günah içeren işlerden uzak durulması gerektiğini ifade eden bir rüyadır.

Rüyada Can Çekişen Kedi Görmek

Rüyada can çekişen kedi görmek günah dolu bir işte olan kişinin görülmesi fakat uyarılmaması anlamına gelmektedir. Can çekişen kedi günah işleyen kişidir. Ya da ortada dolaşan bir günah olarak yorumlanır. İslam yorumcularına göre günahtan uzak durulmalı ve doğru yola girilmelidir.

Rüyada Kedi Öldürdüğünü Görmek

Rüyada kedi öldürdüğünü görmek anlamı iyi olan rüyalardan’dır. Kişi sıkıntı ve günahlarından arınacak ve bir süredir sürdürdüğü yanlış işlerden dönecektir. Ayrıca bazı İslam alimlerine göre bu rüya çevrede olacak kötü bir işe müdahale edileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Ölmüş Sarı Kedi Görmek

Rüyada ölmüş sarı kedi görmek aile dışındaki kötü birinden gelecek zarara yorumlanır. Rüyayı gören kişi yabancı birinden büyük bir zarar görür. Rüyada ölmüş sarı kedi görmek ne anlama gelir? Rüyaya göre yabancı düşmandan zarar görülür.

Rüyada Ölmüş Kedinin Canlanması

Rüyada ölmüş kedinin canlanması kapanmış bir olayın tekrar ortaya çıkması anlamına gelmektedir. Rüyayı görenin önceden yaşadığı bir zor durum tekrar ortaya çıkarak rahatsızlık verecektir.

Rüyada Ölmüş Kedisini Görmek

Rüyada ölmüş kedisini görmek kötü bir olayın yeniden yaşanması anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre ise bu rüya iyi günlerin kalıcı olarak başlayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyada Kedinin Yanarak Ölmesi

Rüyada kedinin yanarak ölmesi ise uzun süredir çekilen sıkıntının kalıcı olarak ortadan kalkması ve bir daha ortaya çıkmayacağı anlamına gelmektedir. Bu rüya iyi bir rüya olarak tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani