Rüyada “Rüyada Kedi Miyavlaması Duymak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Miyavlaması Duymak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi miyavlaması duymak fakir bir kimse için talihin dönüp bolluğa kavuşacağına, bekar bir erkek için ise evlenmeye işaret etmektedir. Eğer kedi miyavlaması bir kadın tarafından duyuluyorsa dağınık ve düzensiz işlerin toparlanmasına, bir yere verilen borcun geri alınmasına, belirsizliklerin ve muğlak noktaların belirgin hale gelmesi demektir.

Rüyada Kedi miyavlaması duymak, dışarıdan salınan fitnenin hane içindeki kişileri birbirine düşüreceği anlamına gelmektedir. Rüya içerisinde kedinin ağlamaya yakın bir sesini duyan kimse çevresindekiler tarafından kandırılmaya, ihtiyaçlarının sömürülmesine, kötü maksatlı kişiler tarafından aldatılmasına ve hane içinde yaşanacak olan çeşitli sıkıntılara delalettir.

Rüyada Kedi Miyavlaması Duymak

Rüyada Kedi miyavlaması duymak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki: geçim işlerinin kolaylaşacağına ve gerçek yaşamda yanlış anlaşılmalar sonucu meydana gelen tartışma ve kavgaların tatlı bir sonuca bağlanacağına işarettir. Rüyada kedinin miyavladığını görmek, bu iyi ve haberli haberin kendiliğinden geleceğine delalettir. Rüyada kedi miyavlamasını kesik kesik ve uzaktan duymak ise Kirmani ‘ye göre bereketli bir paranın kısım kısım da olsa ev içindeki birinin cebine gireceğine işarettir.

Rüyada Yavru Kedi Miyavlaması Duymak

Rüyada yavru kedi miyavlaması duymak, küçük bir kutuda gelen bir haber ya da hediyenin rüya sahibinin hayatını büyük oranda ve olumlu bir şekilde değişeceğine işaret eder. Rüyada sarı yavru kedi miyavlaması duymak, eğer bir kutu içinde duyuluyorsa ilaçla düzeltilecek bir hastalığın kapıda olduğuna işarettir. Rüyada beyaz yavru kedi miyavlaması duymak, bu rüyayı gören kişi hasta ise çok kısa zaman içerisinde eski sağlığına geri döner.

Rüyada Kara Kedi Miyavlaması Duymak

Rüyada kara kedi miyavlaması duymak, uzaklardan gelecek olan bir akraba ölümüne yorumlanır. rüyada koyu ve siyah renkli kedinin miyavlamasını duymak, önce miyavlama duyup sonra kara kediyi görmek ise gurbette çıkılacak yol anlamına gelir. Rüyada yavru kara kedi ile birlikte köpek havlaması duyan kişilerin anne ya da babaları hasta olur. Rüyada gri yavru kedi miyavlaması duymak, eğer yavru kedinin sesini duyduktan sonra kendisi görülürse bu iyiye işarettir. Rüyada yavru kedilerin miyavlamasını duymak, korkutan bir rahatsızlığın ardından bir şifaya, bir dermana delalettir.

Rüyada Beyaz Kedi Miyavlaması Duymak

Rüyada beyaz kedi miyavlaması duymak, evli kadınlar için komşudan gelecek olan bir tuzağa işaret eder. Rüyada beyaz kedinin miyavladığını duymak, evli erkekler için dışarıdan gelecek bir dedikodu haberinin tüm haneyi sarsacağına delalettir. Rüyada sesi duyulan kedi önce beyaz sonra siyah renge bürünürse, bu karanlık haberlerin ardından özlenen huzurun bir daha geri dönmemek üzere kalıcı olarak evin içine geleceğini duyurur.

Rüyada Sarı Kedi Miyavlaması  Duymak

Rüyada sarı kedi miyavlaması duymak, ne kadar istense ve çabalansa da kafaya konan niyetin gerçekleşmeyeceği anlamına gelir. Rüyada sarı kedinin miyavladığını duymak, Rüya tabirleri ve rüya alimlerine göre kedi gibi miyavlayan kişi haram olan bir gaye peşindedir.

Rüyada Miyavlayan Kedi Görmek

Rüyada miyavlayan kedi görmek bir dostun ya da iş arkadaşının yardım çağrısına delalettir. Rüyada kedinin miyavladığını duymak, rüya sahibi rüyadan hemen sonra söz konusu kişilere yardım edip hayır duası almalıdır. Rüyada sokakta miyavlayan bir kedi görmek ve karşılaşmak ise hiç beklenmedik birinden unutulmayacak bir yardım almak anlamına gelir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. kalabalık kedi sesi dedi ki:

    rüyamda sadece korkulu kedi miyavlaması duydum kediyi görmedim ama çok korkuctu uyandımda bedenim titriyordu acaba ne anlama geliyor ?

  2. rüyamda sadece korkulu kedi miyavlaması ile uyandım bütün vucudum titriyordu korkudan dedi ki:

    rüyamda sadece korkulu kedi miyavlaması duydum kediyi görmedim ama çok korkuctu uyandımda bedenim titriyordu acaba ne anlama geliyor ?

  3. Murat güneri dedi ki:

    Ruyamda eve giriyorum nasıl olmuşsa önceki günden beyaz bir kedi elbise dolabına girmiş miyavlamasını duyuyorum. Sesi takip ediyorum elbise dolabında olduğunu farkediyorum. Dolabın kapısını açıyorum kedi çıkıp gidiyor. Dolaba bakıyorum çıkmaya çalışırken elbiseleri dağıtmış sağda solda tüylerini bırakmış. Kazağımın boğazını yüzüme çekiyorum maske görevi görsün diye. Dolabı temizlemeye başlıyorum. Sonra uyanıyorum. Bu arada kedi de dolaptaki tüyleri de beyaz

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani