Rüyada “Rüyada Kedi Avlamak” Görmek

Rüyada Kedi Avlamak

Rüyada kedi avlamak, İslami yorumculara göre düşmanları ile gireceği çetin mücadeleye ve galip gelmeye yorumlanır. Rüyada kedi avladığını görmek, rüya sahibinin uzun süredir uğraştığı bir düşmanı alt etmesi anlamı taşımaktadır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki “rüyasında kedi avladığını gören kişi kısa sürede hayırlı mevkilere gelir ve eşinden dostundan hayır duası alır.” demiştir.

Rüyada Kedi Avlamak İslami Anlamı

Dini rüya yorumcuları rüyada kedi avlamak hayırsız ve zarar veren bir dost ya da arkadaşın açığa çıkması olarak ta yorumlamaktadır. Ayrıca bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin kadın olması durumunda evli ise kocasının yasak ilişkisini öğrenmesi ya da kendisinden saklanan bir olayın açığa çıkması olarak yorumlamaktadırlar.

Din bilginlerine göre bu rüya haram işin ortadan kalkacağı fakat rüya sahibinin bundan büyük zarar göreceği anlamı vardır. Ayrıca yine islam alimlerine göre haram işi yapan rüya sahibidir ve bunu ortaya çıkaran başka biri olacaktır. Bu nedenle de rüya sahibi zor duruma düşecektir.

Rüyada Avlanan Kedi Görmek

Rüyada avlanan kedi görmek, rüya sahibinin yakınındaki biri tarafından kendisinden saklanan bir sırrın ortaya çıkması anlamını taşır. Ayrıca bazı islam alimlerine göre rüyayı görenin kadın olması durumunda kocasının başka bir kadınla evleneceği anlamı olduğunu anlamı çıkarılabilir.

Rüyada Kedinin Fare Avlaması

Rüyada kedinin fare avlaması anlamı rüya sahibinin haram bir işi ortaya çıkaracağıdır. Rüya sahibi bu rüyaya göre yakın çevresinde dönen haram bir işin farkına sonradan varacağı ve bunu ortaya çıkararak kendisi de üzülecektir. Ayrıca bazı islami yorumlara göre rüyada görülen kedi hayırlı iş fare ise haram iştir. Buna göre ise hayırlı işin haram işin üstüne çıkacağı ve rüya sahibinin kötü yoldan döneceği anlamı çıkarılmaktadır.

Rüyada Kedinin Güvercin Avlaması

Rüyada kedinin güvercin avlaması ne anlama gelir? Rüyada kedinin güvercin avlaması hayırlı bir anlam taşır. Rüya sahibinin dinine bağlı ve Allah dostu biri olduğu bu nedenle hayırlı işlere imza atacağı anlamı vardır. Rüyada kedinin güvercin avlamasının tabiri islam bilginleri tarafından ahirette huzur olarak ta yorumlanmaktadır. Hayırlı bir rüya olan bu rüya beraberinde görülen diğer unsurların anlamları ile beraber değerlendirilmelidir.

Rüyada Kedinin Balık Avlaması

Rüyada kedinin balık avlanması kolayca kazanılacak paraya dalalet etmektedir. Rüya sahibi kolay kazanacağı parayı kısa sürede bitirerek aynı durumuna geri dönecektir. Rüyada kedinin balık avlamasının tabiri dini yorumcular tarafından uzun süredir çalışılan bir işten iyi bir gelir sağlanacağı olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Kedinin Fare Avlaması

Rüyada kedinin fare avlaması yorumu ise din bilginleri tarafından helal işin harama galip geleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin haram işi olabileceği gibi rüya sahibinin yakınındaki ya da hane içindeki birinin haram işinin ortaya çıkarılarak helale yönelmesinin sağlanacağı anlamı da çıkarılabilmektedir. Rüyanın genel anlamı haramdan kurtulmaya gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani