Rüyada “Rüyada Kedi Aramak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Kedi Aramak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada kedi görmek diyanet tarafından farklı şekillerde yorumlanır. Özellikle de kedinin cinsiyeti, eylemi ya da kaç adet olduğu gibi tüm detaylar temel alınarak yorumlara yer verilmektedir. Bu yüzden rüyanızda gördüğünüz eylemi ya da özellikleri tam olarak aratmanızda fayda var. Örneğin rüyada kedi aradığınızı görmek çok farklı yorumlara sahiptir. İlk önce kedi aramakla alakalı olarak sunulan yorumlara göz atmak isterseniz;

  • Varsa sıkıntıların kısa süre içerisinde son bulacağına işaret eder.
  • Sağlıksal sorunların son bulacağı şeklinde de yorumlanır.
  • Çalışma hayatına yönelik bazı sıkıntıların baş göstereceği bildirilir.

Rüyada Erkek Kedi Aramak Ne Demek?

Yukarıda belirttiğimiz gibi kedinin erkek ya da dişi olması gibi durumlarda rüya yorumu farklılık gösterir. Rüyada erkek kedi görmek genel olarak hayra yorulur. Erkek kedi aramak ise sıkıntıların son bulacağının habercisi niteliğindedir. Yani yine hayırlı rüyalar arasında olduğunu belirtmek gerek. Zorlu günlerin yakın zamanda son bulacağı ve huzurun baş göstereceği şeklinde yorumlanır. Müjde veren rüyalar arasında da gösterilmekte.

Rüyada Dişi Kedi Aramak Ne Anlama Geliyor?

Rüyada kedi kurtarmak ve bu anlamda arayış içerisine girmek farklı yorumlara sahiptir. Örneğin yukarıda belirttiğimizin tersine dişi kedi aramak farklı bir yorumla ifade edilie. Bu anlamda rüyada dişi kedi aramak, maddi açıdan sorunların kapıda olduğunu belirtmektedir. Özellikle de acele alınan kararlardan kaynaklı olarak maddi sorunlar meydana gelecektir. Ancak farklı olarak dişi kediyi arayıp bulamamak, maddi kayıpların yaşanmayacağı şeklinde de yorumlanır. Yani görüldüğü üzere kediyi bulmak ya da bulmamak arasında da farklı işaretler mevcut durumda.

Sık Görülen rüyalardan, Rüyada Kedi Görmek neye işarettir? İslami kaynaklardan anlamını okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedi Görmenin İslami Yorumu Nedir?

Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyada geri görmek hayırlı bir evladı sembolize etmektedir. Henüz çocuğu olmayanların da yakın zamanda müjdeli bir haber alacağı şeklinde yorumlanmakta. Rüya sahibinin erkek olması halinde yeni bir evlat olarak müjdelenir. Nitekim rüya sahibinin kadın olması durumunda eşi ile bir takım sorunların baş göstermesi söz konusudur. Rüyada kedinin kaybolduğunu görmek de aynı şekilde aile içerisinde ki sıkıntıları bildirmekte. Yani yakın zamanda aileniz içerisinde ya da sevdikleriniz arasında bir takım sorunlar meydana gelebilir.

Rüyada Hasta Kedi Görmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada hasta kedi görmek hayırlı haberlerin müjdecisi niteliğindedir. Nitekim hayra yorulan rüyalar arasında gösterildiğini belirtmek gerek. Bu anlamda hasta kedi görenler olumlu yorumlar eşlik eder. Bunlardan en belirgin olanların ifade etmek gerekirse;

  • Rüya sahibinin kurmuş olduğu hayallere ulaşağı şeklinde anlam kazanmaktadır.
  • Sevdikleri ile arasında problem olan kişinin yakın zamanda feraha kavuşacağına yorumlanır.
  • Borçların da son bulacağı şeklinde yorumlandığı için hayırlı rüyalar arasında olduğu açıktır.

Rüyada Kediyi Yıkamak Ne Demek?

Eylemlere bağlı olarak rüyada kedinin farklı yorumlanması esas alınır. Örneğin rüyada kedi yıkamak yine farklı yorumlar ile sunulmakta. Şöyle ki rüya sahibinin sağlıksal bir sorun ile karşı karşıya kalması ancak sorunun kısa sürede son bulması şeklinde yorumlanır. Var olan hastalıkların da geçeceğine yönelik anlam kazanmakta. Beraberinde büyük başarılar elde edeceğinizi de işaret eder. Hayallerin gerçekleşeceği ve huzurlu günlerin yakında geleceği şeklinde de yorumlanan hayırlı rüyalardan bir tanesidir.

Kedi Saldırması görmenin tabiri için, Rüyada Kedi Saldırması neye işarettir? Dini Kaynaklardan Alimlerin yorumunu okuyabilirsiniz.

Rüyada Kedileri Sevmek Ne Anlama Geliyor?

Rüyada kedi sevmek hayra yorulmamaktadır. Nitekim rüya sahibinin yakınlarında ihanet edecek arkadaşlarının olduğu bildirilir. Hatta yüzüne gülen ama arkasından iş çeviren kimselerin varlığına işaret etmekte. Beraberinde gelen diğer yorumlar da;

  • Rüya sahibinin yakın zamanda düşman kazanacağını sembolize etmektedir.
  • Hayal kırıklığına uğrayacağınız şeklinde de yorumlanır.
  • Çalışma hayatında başarılı olmasına rağmen saygısızlık ile karşılaşması anlamına gelir.
  • Rüya sahibinin iftiraya uğrayacağı şeklinde de anlamlandırılır.

Rüyada Kedi Yavrusu Görmek Ne Demek?

Küçük kediler görülmesi de rüya sahibine yönelik hayra yorumlanmaz. Nitekim rüyada yavru kedi görmek nankörlük göreceğinizin habercisi niteliğindedir. Çevrenizde vefasız insanların olduğunu da sembolize eder. Hatta sevdiklerinizi son zamanlarda çok fazla boşladığınız ve aramadığınız şeklinde de yorumlanmaktadır. Kedi yavurusu sevdiğinizi gördüyseniz, bu durum da yine sevdiklerinizi ihmal ettiğiniz anlamına gelmektedir. Bu kişilerin de ihmalden kaynaklı üzüntü içerisinde olduklarını işaret etmekte.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani