Rüyada “Rüyada Kedi Ailesi Görmek” Görmek

Rüyada Kedi Ailesi Görmek

Rüyada kedi ailesi görmek, hane ile ilgili güzel ve sevinçli haberler alınacağına, aile birliğinin mutlu bir şekilde devam edeceğine ve aile üyelerinin başarılarına delalet eder. Rüyada kedi ailesi görmek, kedi ailesinin yaşadığı eve yerleştiğini gören kimse servet sahibi olur ve maddi sıkıntılarından kurtulur.

Rüyada Kedi Ailesi Görmek İslami Anlamı

Rüyada kedi ailesi görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; rüyasında temiz ve bakımlı kedi ailesi gören kişi kısa zaman içinde ailesiyle ilgili büyük sevinçler yaşayarak gururlanır. Müşkül durumdaki kedi ailesi görmek ise yaşanacak bazı sıkıntılara işaret etmektedir.

Din alimlerine göre rüyada kedi ailesi görmek görülen diğer nesnelerle birlikte daha doğru şekilde yorumlanabilir. Rüyada kedi ailesi gören kimse, kedi ailesini doyurduğunu gören kimse yakınlarına yardım ederek büyük sevaplar kazanır.

Rüyada Erkek Kedi Görmek

Rüyada erkek kedi görmek maddi konularla ilgili güç ve kuvvet elde edileceği anlamına gelmektedir. Aynı zamanda rüyada erkek kedi iş yaşantısındaki başarılara da delalet eder. Erkek kedinin rüyada kendini sevdirmesi ve yanına gelmesi başarıları temsil etmektedir. Rüyasında erkek kediyi kovaladığını gören kimse düştüğü hatalardan dolayı iş ve maddi hayatında zarar görür.

Rüyada Dişi Kedi Görmek

Rüyada dişi kedi görmek aile ve eşlerle ilgili hayırlı haberler olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında dişi bir kedi sevdiğini gören bekar kimse mutlu bir yuva kurar. Dişi kedinin gelerek yemek istemesi bir kişiye yardım eli uzatılacağını işaret etmektedir. Rüyasında dişi bir kedinin kaçtığını gören kimse ailevi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalır. Kaçan kedinin bulunması sıkıntıların zarar görmeden çözüleceğini işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Ailesi Öldürmek

Rüyada kedi ailesi öldürmek iyiye yorulmamaktadır. Rüya sahibinin büyük darlığa ve sıkıntıya düşeceğinin göstergesidir. Rüya sahibinin hatalarından dolayı etrafındakilere de zarar vereceği ve büyük kayıplar yaşatacağına delalet eder.

Rüyada Anne Kedi Görmek

Rüyada anne kedi görmek aileyi temsil eder ve aile üyeleriyle ilgili sevinçli haberleri müjdeler. Rüyasında anne kedinin yavrularını emzirdiğini gören kimse yapacağı yardımlar sayesinde büyük sevaplar kazanır. Anne kedinin gelip kendini sevdirmesi kısmet olarak yorumlanmaktadır. Rüyada anne kedi gelip yavrularını rüya sahibine bırakırsa bu servet niteliğinde para ve haber olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Baba Kedi Görmek

Rüyada baba kedi görmek gücü ve iktidarı temsil etmektedir. Kişinin iş hayatında başarılara imza atacağına ve mevkisinde yükselme yaşayacağına işaret eder. Bazı kaynaklarda baba kedi aile birliği ve bütünlüğünü de simgelemektedir. Rüya sahibinin ailesinin birlik ve bütünlüğünün korunacağına ve bağların güçleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada Kedi Ameliyat Etmek

Rüyada kedi ameliyat etmek ve kedi iyileştirmek emek verilmiş işlerin güzel sonuçlanacağına işaret etmektedir. Rüyada dişi kedi ameliyat edilip iyileştiriliyor ise aile içindeki sorunların kısa zamanda çözüleceğine ve huzurlu aile ortamına yeniden kavuşulacağını göstermektedir. Ameliyat edilen kedinin ölmesi iyiye yorulmamaktadır. Bu tür rüyalarda kan görülmüşse rüya bozulur ve yorumunun yapılmasına gerek yoktur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani