Rüyada “Rüyada Keçi Boynuzu Görmek” Görmek

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek

Rüyada Keçi Boynuzu görmek, çok farklı anlamlara gelebilir. Rüyada keçi boynuzu gören kimse, bazen bir şey elde etmek için çok fazla zahmet çekmek, çok sıkıntı yaşamak, problemli insanlar ile savaşmak ve çok fazla insan ile mücadele etmek demektir. Rüyada keçi boynuzu görmek, kişi sonunda istediğini elde etse de aslında çok yorulacak ve bitkin düşecektir. Hatta bu konuda boşa kürek çektiğini bile düşünecek ve yıprandığını değmediğine karar verecektir. Keçi boynuzu görmek boşu boşuna bir şeye sinirlenmeye, yaygara koparmaya ve yıkıp dökmeye de işarettir. Bazen kişinin kendisinin böyle davranışlar sergilemesi, bazen de çevresinden birinin böyle şeyler yapması ile yorumlanır.

Rüyada Keçi Boynuzu Görmek İslami Anlamı

Rüyada keçi boynuzu görmek diğer bir anlamı ile de ev almak, ev satmak, mal ve mülk elde etmek ya da bundan kazanılacak kazanç ile yorumlanır. Bu kazanç helal paradır ve kişiye hayra dokunacaktır. Rüyada keçi boynuzu görmenin psikolojik yorumu ise bir şeyin hayalini kurmak, bunu herkesten gizlemek ve asla elde edemeyeceğini düşünmek demektir. Rüyada keçi boynuzu görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; hastalığın ağırlaşması, hasta olan kişinin zor duruma girmesi ile tabir edilir.

Rüyada Keçi Boynuzu Almak

Rüyada keçi boynuzu almak çok hayırlıdır. Kişinin her şeye gücünün yetmesi, maddi ve manevi anlamda yeterliliğe sahip olması, her şeyi elde edebilecek bir kimse olması demektir.

Rüyada Keçi Boynuzu Yemek

Rüyada keçi boynuzu yemek, bereketli bir döneme girmek, şans kapılarının açılması ve ciddi anlamda kazanacak paraları işarettir.

Rüyada Keçi Boynuzu Toplamak

Rüyada keçi boynuzu toplamak adeta şans ve kısmetleri yakalamak gibidir. Kolay yoldan gelecek güzel kazanca, şans oyunlarından yana şanslı olmaya delalettir.

Rüyada Keçi Boynuzu Kırmak

Rüyada keçi boynuzu kırmak, ticarette işlerin dengesinin bozulması, bir şeylerin tersine dönmesi, rahatsızlık duymak ve huzursuz olmak demektir.

Rüyada Keçi Boynuzu Dağıtmak

Rüyada keçi boynuzu dağıtmak, uzak bir yerlere seyahat etmek, kafa dinlemek ve huzur bulmak demektir. Bazen de iş amaçlı gidilen bir yerden daha da bereketli bir şekilde dönmek ve yapılan işe katkı sağlamak ile yorumlanır.

Rüyada Keçi Boynuzu Pekmezi Görmek

Rüyada keçiboynuzu pekmezi görmek, kişinin tatlı dilli, güler yüzlü bir kimse ile hayatını birleştirmesi, çok mutlu olması, karşısındaki kişinin onu el üstünde tutması ve beklediği hayatı elde etmesi demektir. Bu kimse o kişiye adeta istediği hayatı bir tabak gibi önüne sunacaktır.

Rüyada Keçi Boynuzu Ağacı Görmek

Rüyada keçi boynuzu ağacı görmek, güzel bir işe kabul edilmek, buradan olumlu cevap almak ve bu işin kişiye çok uğurlu gelmesi ile yorumlanır.

Rüyada Keçi Boynuzu Çekirdeği Görmek

Rüyada keçi boynuzu çekirdeği görmek, güzel bir aile olmak, yuva kurmak, ev sahibi olmak, çoluğa çocuğa karışmak ile yorumlanan, çok hayırlara vesile olan bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani