Rüyada “Rüyada Kazma Görmek” Görmek

Rüyada Kazma Görmek

Rüyada Kazma görmek, güç ve kudret sahibi biri ile yorumlanır. Rüyada kazma gören kimse, yapılacak işe yeterli çaba ve özen gösterilirse, kesinlikle olumlu sonuç alınacağına işarettir. Rüyada kazma görmek, bu sebeple üzerinde çalışılan işe daha fazla gayret edilmelidir. Rüyada kazma görmek bazen de kötü alışkanlıkların olması, bazı konularda bağımlılıkların olması demektir. Bu bağımlılıklar kişinin sağlığını bozabilir. Bu yüzden terk edilmelidir.

Rüyada Kazma Görmek İslami Anlamı

Rüyada kazma görmek bazen şiddete, kavgaya ve yaşanacak tatsız olaylara işarettir. Rüyada kazma görmenin psikolojik yorumu ise kişinin içinden atamadığı bir öfkesinin olması, bu öfke yüzünden kalbinin taşlaşması ve hayatını da bu şekilde etkilemesi demektir. Rüyada kazma görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kalbin kuvvetine tabir olunur.

Rüyada Kazma Sapı Görmek

Rüyada kazma sapı görmek, işlerde kontrolün kişinin kendisinde olması, bu sebeple kendisine çok güvenmesi ve en iyi şekilde her şeyi yönetip organize etmesi demektir.

Rüyada Kazma Kırılması

Rüyada kazma kırılması, bir konuda çok şaşırmak, hayal kırıklığı yaşamak, adeta psikolojik anlamda dağılmak olarak yorumlanır. Bazen de bu görülen rüya, bir meseleyi kestirip atmak ve kırgınlıkla bitirmek demektir.

Rüyada Kırık Kazma Görmek

Rüyada kırık kazma görmek, kişinin bir konuda kazık yemesi, kendisine hatalı ya da eksik bir yer iş verilmesi, bu sebeple başkalarına mahcup olmak demektir. Dikkatli olup her şeyi kontrol eden kişi, bu mahcubiyete düşmeyecektir. Aksi halde bazen utanç verici durumlar yaşanabilir.

Rüyada Kazma Kazmak

Rüyada kazma kazmak, bir şeyi elde etmek için ciddi mücadeleler vermek ve bu anlamda bu yola baş koymak demektir.

Rüyada Kazma Kürek Görmek

Rüyada kazma kürek görmek, yeni bir işe başlamaya, bir konuda kolları sıvamaya ve yoğun bir temponun kişiyi beklediğine işarettir. Bu iş iyi anlamda bir çalışma ve yorulmadır. Kişinin emeklerine değecek ve istediğinden bile fazlasını elde edecektir.

Rüyada Elinde Kazma Görmek

Rüyada elinde kazma görmek, bir beklentiye ulaşmak, bir işi sonuçlandırarak nihayete erdirmektir. Bu sonuca ulaşmak kişinin kendi elindedir. Genellikle sakız gibi uzayan ve insana sıkıntı veren bu meselenin çözülmesi, ciddi bir ferahlama ile olacaktır.

Rüyada Kazma İle Çapa Yapmak

Rüyada kazma ile çapa yapmak, uzak yerlere, gidilecek keyifli seyahatlere yorumlanır. Kişi burada yeni insanlarla tanışmak, yaşantına dışarıdan bakmak ve hayatını gözden geçirmek için yeniden bir fırsat bulacak demektir. Ayrıca bu kişi kendi yaşadığı yere döndüğü zaman her şey kendisi için çok daha farklı ve güzel olacaktır.

​​Rüyada Kazma İle Toprak Kazmak

Rüyada kazma ile toprak kazmak, gerçek hayatta da toprak, tarla gibi işlerle uğraşmak, bu işlerden elde edilecek güzel kazançlar ile yorumlanır. Bu rüyanın bir başka anlamı da miras meselesi ile ilgili bazı anlaşmazlıkların artık sonuçlanması, imzaların atılması ve olayın hayırlı bir biçimde neticelenmesidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani