Rüyada “Rüyada Kazı Görmek” Görmek

Rüyada Kazı Görmek

Rüyada Kazı görmek, bazen hayırlı bazen de hayırsız olarak yorumlanır. Rüyada kazı gören kimse, şanslı olmak, kolay yoldan kazanç elde etmek ve bu sebeple zengin yaşamak demektir. Rüyada kazı görmek, kişinin birçok konuda talihinin açılması ve bu sayede işin ekmeğini yemesi ile yorumlanır. Rüyada kazı görmek çok merak edilen bir meselenin araştırılarak öğrenilmesi ve bu sayede hem merakın giderilmesi, hem de kişinin önünü daha rahat görebilmesi ile yorumlanır.

Rüyada Kazı Görmek İslami Anlamı

Rüyada kazı görmenin psikolojik yorumu kişinin içine kapanık olması, çevresinden birçok şeyi gizlemesi, kendine ait birçok sırrının olması demektir. Rüyada kazı görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyasında kazan kişi kazdığı toprak miktarınca para kazanır, değerli mal elde eder.

Rüyada Kazı Yapmak

Rüyada kazı yapmak, birkaç kişi bir işe koyulmak, bu yapılacak işin herkesin hayrına sonuçlanması ve işten herkesin yeterli pay alması demektir.

Rüyada Define Kazısı Yapmak

Rüyada define kazısı yapmak, kişinin kolay yoldan para kazanmaya çok meraklı olması, bu sebeple bazı risklere girmesi ve bazı konularda ise kendini tehlikeye atması ile yorumlanır. Para için riske giren kişi, ileride pişmanlık duyacağı şeyler yapabilir.

Rüyada Arkeolojik Kazı Yapmak

Rüyada arkeolojik kazı yapmak, kişinin birçok alanda kendini geliştirmesi, ilim, irfan sahibi olması, aklı, zekası ve bilgisi ile herkesi etkilemesi ile yorumlanır. Görülen bu rüyanın diğer anlamı da mistik konulara olan merak, psişik alanlarda çalışmalar yaparak kendini geliştirmek demektir.

Rüyada Kepçe İle Kazı Yapmak

Rüyada kepçe ile kazı yapmak, etrafına sözünü geçirmeye çalışmak. Çevredeki insanlar üzerinde baskı ve hakimiyet kurmak ve bu sebeple insanlara rahatsızlık vermek demektir. Böyle yapan kişi çevresini de bıktıracak ve yalnız kalmaya mahkum olacaktır.

Rüyada Kazı Kazan Oynamak

Rüyada kazı kazan oynamak, şans oyunlarına çok fazla ilgi duymak, bazen şansı sadece onlara ümit bağlayarak hayalperest yaşamak ve bu sebeple sık sık maddi kayıplar yaşamak demektir. Bu rüya aynı zamanda kumar gibi alışkanlıklara da düşkünlük olarak yorumlanır.

Rüyada Kazı Alanı Görmek

Rüyada kazı alanı görmek, eski dostlar ile görüşmek, onlardan haber almak ve bu alınacak haberin geleceği de ciddi oranda etkilemesi, kişinin hayatına yön vermesi demektir.

Rüyada Mezarlıkta Kazı Yapmak

Rüyada mezarlıkta kazı yapmak, kişinin hayatında bazı soru işaretlerinin olması, merak ettiği ve öğrenmeye çalıştığı durumların olması ve bu sebeple kafasının sürekli bu işlerle meşgul olması demektir. Rüyada mezarlıkta kazı yapmanın başka bir anlamı ise ölmüşlere dua okumak, onların hayrına bir şeyler yaptırmak ve bu sayede sevap kazanmak demektir.

Rüyada Kazı Yapıp Altın Bulmak

Rüyada kazı yapıp altın bulmak, ummadık bir yerden bir kazanç elde etmek ve bu toplu paranın kişinin birçok sıkıntısını çözmesi demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani