Rüyada “Rüyada Kazanmak” Görmek

Rüyada Kazanmak

Rüyada Kazanmak, rüyadaki gibi kişinin gerçek hayatta’da azim ile çalışarak kazanması ile tabir edilir. Rüyada üniversite kazanmak, kişinin maddi gücünün artması, işlerinin düzelmesi, her konuda şansın ve bahtın açılması ile yorumlanır. Rüyada kazanmak çevresinde tanınmaya ve sözü geçen biri olmaya delalettir. Yetenekleriyle ve yaptığı işler ile nam salmak anlamına gelir.

Rüyada Kazanmak İslami Anlamı

Rüyada kazanmak, İslami yoruma göre; rüyayı gören kişiye göre de değişir. Rüyada kazandığını gören kişi eğer öğrenci ise imtihanlarında başarılı olacak ve geleceği parlak olacaktır. Rüyayı gören kişi evlenme çağında bir kız ise hayatının aşkını bulacak ve izdivaç yapacaktır. Rüyayı gören kişi erkek ise ve evlenme çağında ise o da helal süt emmiş bir kız bulup mutlu olacaktır. Rüyada kazandığını görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada kazandığını gören kimse her türlü zorluğu ve engeli aşar.

Rüyada Üniversite Kazanmak

Rüyada üniversite kazanmak, devletin ileri kademe işlerinde görev almaktır. Kişinin devlette kademe atlayacağına, önemli işler yürüteceğine işarettir. Mesleği sayesinde toplum tarafından büyük itibar görecektir.

Rüyada Para Kazanmak

Rüyada para kazanmak, çok olumlu yorumlanır. Çalışılan yerde yönetici konumunda olmaya, sözünün geçmesine işarettir. Kişinin ekonomik durumu her zaman iyi olacak, şansı açılacak ve işleri iyi gidecektir. Her konuda kendisine danışılan ve her zaman önem verilen değerli bir kimse olacaktır.

Rüyada Sınav Kazanmak

Rüyada sınav kazanmak, hayırlı haberler ile yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yapmak isteyip de yapamadığı ne varsa ulaşması demektir. Bütün duaları kabul olur. Her konuda başarılara nail olur.

​​​​​​Rüyada Piyango Kazanmak

Rüyada Piyango kazanmak, birçok konuda isteklerin gerçekleşmesi ve kısmetli bir döneme girmek ile tâbir olunur. Bu rüyayı gören kişi hayatında şansı ve mutluluğu yakalar. Kimseye muhtaç olmaz. Ekonomik olarak iyi bir seviyeye ulaşır.

Rüyada İkramiye Kazanmak

Rüyada ikramiye kazanmak, her konuda şansın ve kısmetin ileri seviyede açılacağı anlamına gelir. Evlenmek isteyen kişi rüyasında ikramiye kazandığını görüyorsa evlenir. Mal, mülk isteyen kişi en yakın zamanda bu isteğine kavuşur. Eline toplu para geçer. Her türlü maddi sıkıntısından kurtulur.

Rüyada Araba Kazanmak

Rüyada araba kazanmak, birçok konuda ilerlemek, ulaşılması istenilen hedeflere ulaşmak ve ömür boyu bu hedeflerin kalıcılığının sağlanması olarak yorumlanır. Rüyada araba kazandığını gören kişi riskli olan hiçbir durumla karşılaşmaz. Her konuda engelleri aşar. Rüyada kazanılan araba başarıya birinin aracı olması ve onun sayesinde yükselmek ile de yorumlanır.

Rüyada Savaş Kazanmak

Rüyada savaş kazanmak, çok hayırlıdır. Kişinin uzun süredir yaşadığı ne sıkıntısı varsa artık sona erecek ve nihayet mutluluğa erişecektir. Maddi ve manevi bütün bunalımları bitecek, hayatını düzene sokacak ve mutlu bir evlilik yapacaktır. Rüyada kazanılan savaş, kişinin kendisine karşı düşmanlık duyguları besleyen kişilere de galip gelmesi, onları zararsız bir hale getirmesi demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani