Rüyada “Rüyada Kazan Görmek” Görmek

Rüyada Kazan Görmek

Rüyada Kazan görmek, rüyayı gören kişinin çevresinde var olan hayırlı bir insana işaret eder. Rüyada kazan gören kimse, bu kişi, rüya sahibinin tüm zor ve kötü zamanlarında yanında olan, en zor işlerinde yardımda bulunan bir kimse olarak tabir edilir. Rüyada kazan görmek, bu rüya aynı zamanda işlerin kolay bir hale gelmesi ve hayatın yoluna girmesi manasına da gelmektedir. Ayrıca rüya sahibinin kazancının ve rızkının artmasına işarettir.

Rüyada Kazan Görmek İslami Anlamı

İmam-ı Nablusi (r.a)’ ye göre, bu rüyayı görmek, Hristiyan neslinden gelen ev işlerini yürüten bir kimseye işarettir. Eğer kazan bakır ise, o kimse Yahudi neslinin en kuvvetli ve zengin kişilerindendir. Onun varlığı ise, kazan içinde pişen şeyin miktarına göredir. Seyyid Süleyman’ a göre ise, bu rüya o evin erkeğine ve kadınına işarettir. Kazanda tatlı ve güzel bir yiyecek görmek, hane sahibinin hayırlı ve yararlı bir insan olduğuna alamettir. Kazandaki yiyecek şayet acı ise, o evin sahipleri kötü huylu kişilerdir.

Rüyada Kazan Yıkamak

Rüyada kazan yıkamak, rüyayı sahibinin güç, kudret ve kuvvet kazanması manasına gelir. Bu rüya, aynı zamanda hastalıklardan ve sıkıntılardan kurtulacak olmaya da tabir edilmektedir.

Rüyada Kazan Almak

Rüyada kazan almak, rüyayı gören kişinin işlerini yoluna sokacak bir gelişme yaşayacağına ve bu gelişme açısından cebinden küçük ve önemsiz bir meblağ çıkacağına işarettir.

Rüyada Kazan İstemek

Rüyada kazan istemek, rüyayı gören kişinin bir buhran içerisinde olduğuna ve bundan kurtulmak için çaba gösterdiğine işarettir.

Rüyada Boş Kazan Görmek

Rüyada boş kazan görmek, rüya sahibinin gelirinin yakın zamanda artacağına, elinde bulunan imkanlar sayesinde çok iyi yerlere varacağına, sevdiği kişilerin hayır duasına nail olacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere tez zamanda kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük paralar kazanacağına işarettir.

Rüyada Kara Kazan Görmek

Rüyada kara kazan görmek, bir işin ya da bir kişinin ayağa dolanması anlamındadır. Rüya sahibini kötü bir duruma sokacak olan bir arkadaşın varlığına alamet olan rüya, bu kimseye yardım etmek arzusu içerisindeyken başka sıkıntılar yaşanabileceğini, kişinin durumu tam olarak idrak etmeden olaylara karışmaması gerektiğini anımsatır.

Rüyada Bakır Kazan Görmek

Rüyada bakır kazan görmek, zor bir işte kendisine yardımcı olacak bir tanıdık yardımı ile feraha ulaşmak, bu kimseye minnet duymak şeklinde tabir edilir. Kalaylanmış bakır kazan görmek işlerin rahatlayacağını, her türlü bekleyişten olumlu sonuçlar geleceğini ve hayatın nihayet yoluna girerek kişiye mesut bir gelecek getireceğini gösterir.

Rüyada Kazan Dairesi Görmek

Rüyada kazan dairesi görmek, rüyayı gören kadın için tehlikeli bir rakibe sahip olmak; erkek içinse sevgilisinin kendisine muazzam derecede sadık olduğuna işarettir.

Rüyada Kazandibi Görmek

Rüyada kazandibi görmek, rüya sahibinin hanesinde ailesi ile birlikte keyifli zaman geçireceğine, şen kahkahaların duyulacağına alamettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani