Rüyada “Rüyada Kaynana Görmek” Görmek

Rüyada Kaynana Görmek

Rüyada Kaynana görmek, her iki anlamda da yorumlanır. Rüyada kaynana gören kimse, bazen çok olumlu iken bazen de olumsuz olabilir. Rüyada kaynana görmek, olumlu yorumu ile bekar kimseler için evliliğe, evli kimseler için ise sorunların düzelmesine, güzel günler geçirmeye, huzurlu bir zamana işarettir.

Rüyada Kaynana Görmek İslami Anlamı

Rüyada kaynana görmek olumsuz yorumu ile de evli olan kimseler için eş tarafından gelecek can sıkıcı durumlara, eşin ailesiyle ilgili çıkacak tatsızlıklara ve ailelerin birbirine düşmesine işarettir. Bu süreçte arayı bulacak olan kişi yine evin gelini olacaktır. Aksi halde yuvası zarar görebilir. Rüyada kaynana görmenin psikolojik yorumu ise kendini baskı altında hissetmek, özgür olamamak demektir. Rüyada kaynana görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; kaynana gören çevresinden yardım görür, ferahlar.

Rüyada Kaynanayı Dövmek

Rüyada kaynanayı dövmek, geçim sıkıntısı yaşamak, maddi anlamda zorlanmak, borca girerek bazı şeylerin aksaması demektir. Kişinin her daim kıt kanaat geçinmesi, ay sonunu zor getirmesi ve bir şeyi alırken çok düşünmesi ile yorumlanır.

Rüyada Kaynanın Elini Öpmek

Rüyada kaynananın elini öpmek, çok hayırlıdır. Genellikle sevap işlemek, hayır duası almak, güzel işler yapmak, doğru yolda olmak demektir.

Rüyada Kaynanayı Görmek

Rüyada kaynanayı görmek, eşinin ailesinden ya da akrabalarından gelecek bir takım haberler ile alakalıdır. Kaynanayı mutlu görmek, hayırlı haberler almaya, mutsuz görmek ise can sıkıcı bazı sözler duymaya işarettir.

Rüyada Kayın Valide Görmek

Rüyada kayın valide görmek, gelin gidilen yerde mutlu olmaya, her daim hürmet görmeye ve el üstünde tutulmaya işarettir.

Rüyada Kaynana İle Konuşmak

Rüyada kaynana ile konuşmak, rüyanın görülme durumuna göre değişir. Konuşulan şeyler iyi ise ve karşı taraf mutlu ise maddiyatla ilgili yaşanacak güzel gelişmelere işarettir. Şayet karşı tarafın yüzü asık, konular tatsız konular ise bir hastalık haberi duymaya ve üzülmeye tabir olunur.

Rüyada Kaynana İle Tartışmak

Rüyada kaynanayla tartışmak, pek hayırlı yorumlanmaz. Genelde gıybet eden, ortalık karıştıran kötü niyetli kadına yorumlanır. Bu kişi kaynananın kendisi olabileceği gibi aileye yeni girmiş bir gelin de olabilir.

Rüyada Eski Kaynana Görmek

Rüyada eski kaynana görmek, kişinin ayrıldığı sevgilisi ya da boşandığı eşi ile ilgili bazı durumlar için yüz yüze gelmek zorunda kalması demektir. Bu durumun uzun sürmesi de kişinin aklını karıştıracak ve kafasını meşgul edecektir.

Rüyada Kaynanayı Ölmüş Görmek

Rüyada kaynanayı ölmüş görmek, çok hayırlıdır. Hasta olan bir kimse var ise tez zamanda eski sağlığına kavuşacak demektir. Ayrıca ölü diri getireceği için bir misafirin de geleceğine tabir olunur.

Rüyada Kaynanayı Hasta Görmek

Rüyada kaynanayı hasta görmek, gerçek hayatta da aynı şekilde aile ya da akrabalardan birinin hastalık haberini almak ve bununla ilgili moral bozukluğu yaşayarak bir süre bu konuda koşuşturmacanın olması demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani