Rüyada “Rüyada Kaynak Suyu Görmek” Görmek

Rüyada Kaynak Suyu Görmek

Rüyada Kaynak Suyu görmek, hayırlara vesile eder ve olumlu yorumlanır. Rüyada kaynak suyu gören kimse, iş ve ticari hayatta karşısına çıkacak yeni fırsatlara delalet eder. Rüyada kaynak suyu görmek, ekonomik anlamda var olan sıkıntıların sona ereceğine, kazancın yükseleceğine yorumlanır.

Rüyada Kaynak Suyu Görmek İslami Anlamı

İslami anlamı ile rüyada kaynak suyu görmek, geçim sıkıntısının biteceğine işaret eder. Özel hayatta yeni ve mutlu bir dönemin yaşanacağına değerlendirilir. Diğer bir yorumu ile rüyada kaynak suyu görmek, yapılan işlerden hayır ve iyilik bulmak anlamına gelir.

Rüyada Kaynak Suyu İçmek

Rüyada kaynak suyu içmek, bütün sağlık sorunlarının şifa bulacağına, ruhsal sıkıntılardan arınmaya, huzur bulmaya delalet eder. İbni Sirin (r.a ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişi için çok güzel ve ferah bir dönem yaşayacaktır. Bu rüya, alınacak sürpriz haberlere ve duyulacak güzel sözlere de yorumlanır.

Rüyada Kaynak Suyu Doldurmak

Rüyada kaynak suyu doldurmak, kazanılan paranın bereketli olacağına, kişinin istediği gibi birikim yapacağına, paranın kıymetini bilmeye tabir edilir. Diğer bir anlamı ile bu rüya, mal ve mülk sahibi olmak ile yorumlanır.

Rüyada Kaynak Suyu Çıkarmak

Rüyada kaynak suyu çıkarmak, umulmadık bir işten büyük kazanç elde etmek, yatırımdan kar sağlamak anlamı taşır. Sevilen insan ile problemleri çözmek için kişinin harekete geçeceğine, barış eli uzatacağına da tabir edilir.

Rüyada Kaynak Suyuna Girmek

Rüyada kaynak suyuna girmek, isteklere, hayallere ve amaçlara ulaşmaya delalet eder. Bu rüya, üzüntü, gam ve kederden kurtulmaya yorumlanır. Deyim yerindeyse kişi rahat bir nefes alacak ve ferahlama yaşayacaktır.

Rüyada Kaynak Suyunda Yüzmek

Rüyada kaynak suyunda yüzmek, kısmet ve nasip bulmaya delalet eder. Kirmani ( ra ) demiştir ki; bu rüya, bolluk ve bereketin olacağı bir döneme işaret eder. Özlenene kavuşmaya, hayalleri gerçekleştirmeye, para elde etmeye, yeni bir iş kolunda faaliyet göstermeye tabir edilir. Çok güzel günlerin yaşanacağına, gönül huzuru yaşanacağına, maneviyatın yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Temiz Kaynak Suyu Görmek

Rüyada temiz kaynak suyu görmek, kişinin geleceğinin parlak olacağına, şansın yüzüne güleceğine, mutlu olmaya delalet eder. Bazı alimlere göre zenginlik ile tabir edilir. Bir diğer yorumu ile bu rüya, kişiye miras kalacağı anlamına gelir.

Rüyada Dağdan Su Çıkması

Rüyada dağdan su çıkması, iş, ticari ve mesleki hayatta başarı sağlamaya, zafer kazanmaya, itibar sahibi olmaya yorumlanır. Kirmani ( ra ) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişi, bekar ise evliliğe, evli ise eşler arasında yaşanacak mutlu zamanlara delalet eder.

Rüyada Kirli Kaynak Suyu Görmek

Rüyada kirli kaynak suyu görmek, kişinin hayatında bir takım sıkıntıları, sorunları olduğuna ve can sıkıcı durumlara delalet eder. Bazı alimlere göre kişi hakkında çıkacak bir takım dedikodular anlamına gelir. Kişinin karmaşık iç dünyasına, karamsar duygularına da yorumlanır. Cafer-i Sadık ( ra ) demiştir ki; bu rüya, rüya sahibinin huzurlu günler yaşayacağına delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani