Rüyada “Rüyada Kaybetmek” Görmek

Rüyada Kaybetmek

Rüyada Kaybetmek, olumsuzluklar ile yorumlanır. Rüyada kaybettiğini görmek, rüyayı gören kişinin geçmiş hayatına dair olan, hasret ve özlem duygularına işarettir. Rüyada kaybeden birini görmek, kişinin kafasında sürekli eski meseleler olduğu, onları bir türlü anlatamadığı anlamına gelir.

Rüya sahibi duygularıyla hareket eden, çabuk kırılan bir kişidir. Çok fazla hayal kırıklığına uğramaktadır. Rüyada kaybetmek, kişinin aşırı duygusal ve melankolik bir yapıda olması ve bundan dolayı derin üzüntü içinde olması anlamına gelir. Rüyada kaybetmek kişinin kaybettiği şeye göre farklı yorumlanır. Eğer rüya sahibi rüyasında iyi bir şey kaybettiğini görüyor ise bir konuda zarara uğrayacak demektir.

Rüyada Kaybetmek İslami Anlamı

Rüyada kaybetmek, İslami yoruma göre, şayet rüya sahibi kötü bir şey kaybediyor ise sevindirici bir haber alacak ve çok mutlu olacak demektir. Kişinin değerli bir eşyasını kaybettiğini görmesi ya da aile fertlerinden birini kaybettiğini görmesi geleceği hakkında boş yere endişe ettiği anlamına gelir. Rüyada kaybettiğini görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada çocuğunu kaybettiğini gören bir kadın sevinç yaşayacaktır.

Rüyada Para Kaybetmek

Rüyada para kaybetmek, yanlış verilmiş bazı kararlardan ötürü pişmanlık duymak demektir. Rüyayı gören kişinin attığı yanlış adımlar sebebiyle, bir takım konularda sıkıntıya düşmesi söz konusu olabilir. Bu yüzden yeni bir işe başlayacak olan kişi muhakkak çok iyi düşünmeli ve tedbirini ona göre almalıdır. Karşısına çıkan fırsatları doğru kullanmalıdır. Bazen de rüyadaki gibi kısa süreli de olsa maddi bir sıkıntı yaşamaya işarettir.

Rüyada Çanta Kaybetmek

Rüyada çanta kaybetmek, rüyada çanta kaybetmek gerçek anlamına benzer. Kişinin harcamalarına dikkat etmeyip ölçüyü kaçırması durumunda zor duruma düşmesi ile ifade edilir. Bir takım istenmeyen borçlar altına girerek kendine ağır bir sorumluluk yüklemek demektir.

Rüyada Cüzdan Kaybetmek

Rüyada cüzdan kaybetmek, kişinin bazı konularda huzurunun kaçmasına ve can sıkıcı olaylar yaşamasına, çevresi ile fikir ayrılıklarına düşmesine işarettir. Eğer rüyayı gören birine borç verdiyse bu borcu geri alamayabilir.

Rüyada Çocuğunu Kaybetmek

Rüyada çocuğunu kaybetmek, sanılanın aksine çok hayırlıdır. Rüya sahibinin sorunlarına çözüm bulunması ve rahatlaması anlamına gelir. Karşına çıkacak iyi fırsatlar ve bunları değerlendirerek rahat yaşamak ile tâbir olunur. Çocuk kaybetmek bazen de evlat sahibi olmak ile yorumlanır.

Rüyada Altın Kaybetmek

Rüyada altın kaybetmek, pek hayra yorulmaz. Kişinin işlerinde ve kazancında veriminin düşmesi anlamına gelir. Gelirin az oluşu ve giderin fazla olmasından kaynaklı olarak denge tutturmakta zorlanmak demektir.

Rüyada Yüzük Kaybetmek

Rüyada yüzük kaybetmek, kişinin özel hayatında yaşayacağı bazı ayrılıklara işarettir. Bir takım anlaşmazlıklar ve fikir uyuşmazlıkları olabilir. Yakın dostlarıyla arasında çıkacak sorunlar ile yorumlanır. Bu yüzden de yakın çevresinden yana hüsrana uğrayacağına işarettir.

Rüyada Bilezik Kaybetmek

Rüyada bilezik kaybetmek, kişinin mesleki anlamda iş kalitesinin düşeceğine ve bazı konularda yeteneğini doğru kullanamayacağına işarettir. Kişinin işindeki başarısızlığı maddi durumuna yansır. Bu sebeple özel hayatında da itibar kaybedebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani