Rüyada “Rüyada Kayalık Görmek” Görmek

Rüyada Kayalık Görmek

Rüyada Kayalık görmek, sağlık, mutluluk ve huzura delalet eder. Rüyada kayalık gören kimse, zorluklar karşısında güçlü olmak, yılmadan, bıkmadan çalışmak anlamına gelir. Rüyada kayalık görmek, aile içindeki güçlü bağlara da işaret eder.

Rüyada Kayalık Görmek İslami Anlamı

Bazı yorumculara göre rüyada kayalık görmek, kişinin ilişkileri ile de tabir edilir. Sağlam arkadaşlık ve dostluklar kurmaya, iletişimde var olan sorunları çözmeye yorumlanır. Diğer bir yorumu ile rüyada kayalık görmek, rüyayı gören kişinin güçlü ve kuvvetli bir insan olduğuna tabir edilir.

Rüyada Kayalara Tırmanmak

Rüyada kayalara tırmanmak, rüya sahibinin, iş ve mesleki hayatta bir takım zorluklarla karşılaşacağına ancak azimle çok çalışarak başarıya ulaşmaya, terfi almaya ve mevki sahibi olmaya tabir edilir. Bu rüya, hayallere işaret eder. Kişi istediği hedeflere ulaşmak için var gücü ile çaba verecek demektir. Bazı alimlere göre, kaybedilen gücün tekrar kazanılacağına, vazgeçmemeye ve azmetmeye yorumlanır.

Rüyada Kayalık Dağ Görmek

Rüyada kayalık dağ görmek, İslami yorumu; kişinin gerek iş gerekse özel hayatında güçlü, sözüne güvenilir bir insandan yardım alacağına ve destek göreceğine tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin işlerini gözünde çok büyüttüğüne gerçekte bu işlerin üstesinden gelebileceğine delalet eder. İbni Sirin ( ra ) demiştir ki; bu rüya kişinin sağlıklı olacağı anlamına gelir.

Rüyada Kayalık Yol Görmek

Rüyada kayalık yol görmek, amaçlara ulaşmak için belli engellerin varlığına, bu engellerin aşılması gerektiğine tabir edilir. Cafer- i Sadık ( ra ) demiştir ki; bu rüya, güçlük ve zorlukların olmadığı zamanlara delalet eder. Özel hayatta problemlerin olduğuna da yorumlanır.

Rüyada Kayalık Arazi Görmek

Rüyada kayalık arazi görmek, İmam Nablusi ( ra ) buyurmuştur ki; sağlıklı, mutlu ve huzurlu geçecek günlere, aydınlık ve güzel bir geleceğe tabir edilir. Ticari hayatta zor görünen işlerin kişinin becerilerini kullanarak çok çalışarak kolayca halledileceğine de yorumlanır.

Rüyada Kayadan Düşmek

Rüyada kayadan düşmek, duygusuz ve halden anlamayan bir insandan uzaklaşmaya, kötü bir halden kurtulmaya delalet eder. Bu rüya, durum değişikliği ile de tabir edilir. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda süregelen alışkanlıkların ya da ortamın değişeceğine, bu değişikliğin kişiyi memnun edeceğine yorumlanır.

Rüyada Kayadan İnmek

Rüyada kayadan inmek, rüya sahibinin duygu dünyasına işaret eder. Yalnızlık, karamsarlık ve umutsuzluk gibi duygulara delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişinin olumsuz olay ve durumlar karşısında sıkıntı yaşamayacağına ve bunlardan sıyrılacağına tabir edilir.

Rüyada Kayalık Deniz Görmek

Rüyada kayalık deniz görmek, pürüzler ve sıkıntılar yaşansa dahi hayal ve isteklerin gerçek olacağına, mutsuzluktan sonra yaşanacak mutluluğa ve huzura delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, duaların kabul olacağına da tabir edilir.

Rüyada Kayalık Mağara Görmek

Rüyada kayalık mağara görmek, bazı sıkıntıların varlığına yorumlanır. Bazı alimlere göre kişinin stresten uzak sakin bir hayat yaşadığına tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani