Rüyada “Rüyada Kavuşmak” Görmek

Rüyada Kavuşmak

Rüyada Kavuşmak, kişinin doğru yoldan ayrılmadığına, vefalı, güvenilir bir kişi oluşuna, dürüstlüğüne tabir edilir. İsteklerin ve dileklerin gerçek olması ile de yorumlanır. Rüyada kavuştuğunu gören kimse, rüyayı gören kişinin, aile, sosyal ve özel hayatında değer verdiği kişilere olan bağlılığına ve bu kişilere duyduğu sevgiye yorumlanır. Bazı alimlere göre rüyada kavuşmak, yeni fırsatlar yakalamak ve şans elde etmek ile değerlendirilir.

Rüyada Kavuşmak İslami Anlamı

Rüyada kavuşmak, Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki; mutlu olmaya, hane içinde ferahlığa tabir edilir. Rüya sahibinin, maddi ve manevi anlamda çevresindeki kişilerden destek göreceğine, yardım alacağına delalet eder.

Rüyada Sevdiğine Kavuşmak

Rüyada sevdiğine kavuşmak, özlenen ve sevilen bir insandan haberler almaya ve mutlu olmaya yorumlanır. Bu rüya, kişinin istekleri için alacağı kararlar ve atacağı adımlar ile de tabir edilir. Birlikteliği olan kişiler için ilişkiyi bir adım öteye taşımaya, evli kişiler için ise eşler arasındaki sevgi bağının kuvvetleneceğine delalet eder.

Rüyada Eşine Kavuşmak

Rüyada eşine kavuşmak, hayır bulmaya, menfaat elde etmeye tabir edilir. İslami yorumu ile bu rüya, kişinin eşi ile arasındaki sorunları çözeceğine, anlaşmazlıkların bitip birlik ve beraberlik sağlanacağına yorumlanır. Bazı yorumculara göre güzel olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Çocuğuna Kavuşmak

Rüyada çocuğuna kavuşmak, uzun zamandır beklenen, arzu edilen noktaya ulaşmaya, aile hayatında huzura, iş hayatında başarıya delalet eder. İmam Nablusi ( ra ) demiştir ki; bu rüyayı gören kişinin yuvasında mutluluğunun daim olacağına, huzuru bulacağına yorumlanır. Çocuğu olan kişilerin çocuğu ile ilgili istek ve arzuların gerçekleşeceğine tabir edilir.

Rüyada Hayaline Kavuşmak

Rüyada hayaline kavuşmak, yakın zamanda sürpriz haberler alınacağına tabir edilir. Diğer bir yorum ile kişinin, temiz kalpli bir insan olduğuna, dürüstlük ve doğruluğuna işaret eder. Maddi ve manevi olarak rahatlamak ve ferahlık yaşamak şeklinde yorumlanmıştır.

Rüyada Anneye Kavuşmak

Rüyada anneye kavuşmak, kişinin aile üyeleri ile ilişkilerindeki anlaşmazlıkların biteceğine, varsa küslüklerin son bulacağına, iletişimin artacağına tabir edilir. Sağlık sorunlarına şifa bulunacağına, psikolojik sıkıntılardan kurtulmaya ve kötü durumlardan arınmaya yorumlanır.

Rüyada Ailesine Kavuşmak

Rüyada ailesine kavuşmak, rüyayı gören kişinin, aile, akraba ve yakın çevresi ile süregelen problemlerin çözümü için harekete geçmeye ve olumlu adımlar atmaya delalet eder. Kişiyi ve ailesini mutlu edecek bazı gelişmelerin olacağına da yorumlanır.

Rüyada Özgürlüğüne Kavuşmak

Rüyada özgürlüğüne kavuşmak, İslami anlamı ile kişinin kendini kısıtlı hissettiği kötü durumlardan kurtulacağına, iyi ve mutlu hissetmeye delalet eder. Diğer bir yorumu ile bu rüya, kişiye üzüntü veren duygu ve düşüncelerden, endişe ve korkulardan kurtulmak anlamı da taşır.

Rüyada Birine Kavuşmak

Rüyada birine kavuşmak, sonucu beklenen işlerden güzel sonuçlar elde etmeye, sıkıntının biteceğine ve yüzlerin güleceğine delalet eder. Bazı yorumculara göre, özel hayatta yaşanacak mutluluk verici gelişmeler ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani