Rüyada “Rüyada Kavurma Görmek” Görmek

Rüyada Kavurma Görmek

Rüyada Kavurma görmek, pek hayırlı biçimde yorumlanmayan bir rüya çeşididir. Rüyada kavurma gören kimse, rüya sahibinin nefsine yenileceğine işaret eden bu rüya da, birey harama, fesada, yolsuzluk ve hırsızlığa karışacaktır. Rüyada kavurma görmek, bireyin zayıf taraflarına yenileceğine, kendisini tutamayıp, şeytana uyacağına bu sebeple de kusurlu ve günahlı işler ile uğraşacağına, yalnızca toplumda gözden düşmek ile kalmayıp aynı zaman içerisinde Allah’ın katında da hayırsız ve kötü bir kul olacağı şeklinde tabir edilmektedir.

Rüyada Kavurma Görmek İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüya içerisinde kavurma görmek pek hayırlı değildir. Rüya sahibi haram ve yolsuzluğa doğru yol alacaktır. Rüyada kavurma görmek, rüyayı gören bireyin isminin çıkmasına işaret etmektedir.

Rüyada Kavurma Yemek

Rüyada kavurma yemek, haram olmuş olan kazancın habercisidir. Rüyayı gören bireyin kötü yollardan sağlayacağı paraya, ekmeğe yorumlanır. Birey, haksızlık veya iftira ederek ya da başkalarının hakkı olan mala göz dikip, gelir sağlayacak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kavurma Almak

Rüyada kavurma almak, rüyayı gören bireyin dinden uzaklaşmasına, hayır işlerini bırakıp, hak yolundan uzak durmaya başlamasına tabirdir. Rüyayı gören birey, yolunu şaşıracak, ahiret yaşamını unutarak, sefa ve keyfe, eğlenceye dalacak ancak giderek günahları çoğalacaktır.

Rüyada Kavurma Pişirmek

Rüyada kavurma pişirmek, aile içerisinde ufak ve önemli olmayan bir problem ile karşılaşacak ancak yine de vaziyetin hassaslığı sebebi ile endişe, korku ve kuşkuya kapılıp güç günler geçirecek, kısa zaman içerisinde de rahatlığa kavuşacak manasına gelir.

Rüyada Kavurma Yapmak

Rüyada kavurma yapmak, kavurma yemenin aksi şeklinde tabir edilmektedir. Helal olan yollardan para kazanmaya işaret etmektedir. Rüya sahibi emeğini ortaya koyup, kimsenin parasına veya malına göz dikmeyerek ancak az ama çok gelir elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Saç Kavurma Görmek

Rüyada saç kavurması görmek, bireyin merhameti sayesinde her canlıya saygı göstereceğine, hayvanlara, ihtiyacı olanlara, kimsesizlere aynı merhamet ile yaklaşıp, destek olacağına delalettir. Sevabı bol hayatında dara düşmeyerek, devamlı dua alıp yaşayacağına, ergenlik zamanlarından olgunluk dönemine geçeceğine, kendisine yardımcı olan, hayır yapmayı seven ve dini tüm eşe sahip olmak şeklinde yorumlanır.

Rüyada Et Kavurma Yemek

Rüyada et kavurma yemek yaşanılan vaziyetin araştırılmasının sayesinde bu vaziyetin düzeltileceğine, maddi manada ferahlığa çıkılacağına ve refaha erişilmesine delalet eder.

Rüyada Un Kavurma Görmek

Rüyada un kavurma görmek, rüyayı gören bireyin çekmiş olduğu acı ve güçlüklerin son bulup, hayatının kusursuz denecek kadar noksansız hale gelmesine ve bireyin işlerinin yakın zaman içerisinde açılacağına yorumlanır.

Rüyada Fasulye Kavurması Görmek

Rüyada fasulye kavurması görmek, garip biçimlerde yorumlanabilir. Genişçe bir yorum alanı bulunan bu rüya içerisinde görülen fasulyenin cinsine göre türlü türlü anlamlar yüklenmektedir. Bu vaziyette türlü yorumlamalar da yapılmaktadır. Kavrulan fasulye koyu renkli ise kısmet ve şans manasına gelir. Tam tersi olması ise mananın tam tersi olarak yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani